• Bestselerio ATRASK SAVE autorės Olesios Žuravliovos laiškas skaitytojoms
  • Mergina su drakono tatuiruote, žaidusi su degtukais ir užkliudžiusi širšių lizdą, šį kartą įsipainioja į voratinklį. Lisbet Salander, iš koto verčianti, geniali ir bebaimė hakerė pergyveno savo kūrėją ir sugrįžta ketvirtojoje Millennium knygų serijos dalyje, kurią netrukus išleisime.
  • Praėjo jau daugiau nei pusantro šimto metų nuo tada, kai buvo sukurta „Alisa stebuklų šalyje“. Tai ikoninė knyga, tapusi labai ryškia popkultūros dalimi ir turinti didžiules įvairiausio amžiaus gerbėjų minias visame pasaulyje. Pagal šią knygą buvo sukurtas ne vienas vaidybinis ir animacinis filmas, gausybė spektaklių, ji netgi įkvėpė rokerį Marilyną Mansoną (albumas Eat Me, Drink Me iš tiesų yra aliuzija į pyragaitį ir stebuklingą gėrimą, kuriuos
  • Prieš kelias dienas su didžiausiu šurmuliu praūžusi knygų mugė po savęs palieka šokią tokią tuštumą ir gausybę apmąstymų apie pėdsaką palikusius įspūdžius. Juk tai šventė ne tik skaitytojams, bet ir leidėjams bei atlikėjams! Kone 70 tūkstančių lankytojų įsigijo visą galybę knygų ir gerokai ištuštino leidyklų lentynas!

SVEIKI UŽSUKĘ Į LEIDYKLOS OBUOLYS SVETAINĘ

OBUOLYS – tai viena jauniausių, bet jau spejusių tapti antra didžiausia knygų leidykla Lietuvoje!
Internetinėje svetainėje OBUOLYS.LT galėsite rasti visą aktualią informaciją apie mūsų leidyklą,
detaliau susipažinti su visais knygų autoriais, įsigyti tiek fizinių, tiek elektroninių knygų.
OBUOLYS leidžia tik geriausias ir įdomiausias knygas, todėl neabejojame, kad kiekvienas
rasite sau tai ko ištikrųjų norite.