Šiandien per TV

„Oskarai 2009“ – trejetuke pagal nepopuliarumą

Komentarai (2) 2009 m. vasario men. 24 d. 16:50
Obuolys

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį rodyta 81 "Oskarų" apdovanojimų ceremonija nesulaukė padidinto vietinių žiūrovų susidomėjimo. Nors šventinį apdovanojimų įteikimą stebėjo šešiais procentais daugiau amerikiečių nei prieš metus, tačiau ir šis rezultatas yra tarp prasčiausių per visą "Oskarų" įteikimo istoriją. Prasčiausias rezultatas buvo pasiektas 2008 metais – ceremoniją stebėjo 32 mln. žiūrovų, 2003 m. – 33 mln. Dabar pademontruotas rezultatas yra trečias nuo apačios pagal žiūrovų parodytą susidomėjimą renginiu.

Mamoma, kad tokios tendencijos išsilaikys ir ateityje – "Oskarų" įteiktimo ceremonijos reitingai neturėtų pastebimai pakilti 2010 metais.

Priminsime, kad kovoje dėl "Oskarų" triumfavo kino režisieriaus Danny Boyle'o romantinė drama "Lūšnynų milijonierius" ("Slumdog Millionaire").

Jūsų komentaras

Skaityti komentarus Komentarų skaičius: 2
OBUOLYS pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

OBUOLYS privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.
Reklama

Sek knygų naujienas per

TwitterFacebookRSS
Naujausios OBUOLIO knygos
"Vagos" knygynų perkamiausi – Stiego Larssono bestseleriai (1)
Rugpjūčio 23-29 dienomis "Vagos" knygynuose pagal populiarumą ir paklausą nepralenkiami buvo abu lietuvių kalba išleisti Stiego Larssono bestseleriai "Mergina su drakono tatuiruote" bei "Mergina, kuri ... plačiau
Reklama