Šerloko Holmso per daug nebūna

Komentarai (6) 2012 m. sausio men. 27 d. 14:25

Pasak The Hollywood Reporter pranešimo televizijos kanalas CBS ruošiasi kurti serialą "Elementary". Serialo herojus - Šerlokas Holmsas, gyvenantis šiuolaikiniame Niujorke. Idėja nenauja, tačiau kanalo vadovai nutarė surizikuoti.

Šiemet su legendiniu sero Arthur'o Conan Doyle'o personažu susiję projektai pilasi kaip iš gausybės rago. Didžiosios Britanijos televizija BBC jau susuko šešis epizodus ir planuoja tęsti projektą apie šiuolaikiniame Londone painias bylas narpliojantį seklį Šerloką. Tarsi to būtų maža, Rusijoje kuriama nauja televizijos filmo apie Šerloką Holmsą ir daktarą Vatsoną versija. Ką jau bekalbėti apie Guy Ritchie, kuris aukso gyslą užuodė prieš porą metų ir planuoja jau trečią filmo dalį. Akivaizdu - detektyvų gerbėjams nuobodžiauti neteks.

Jūsų komentaras

Skaityti komentarus Komentarų skaičius: 6
OBUOLYS pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

OBUOLYS privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.
Reklama

Sek knygų naujienas per

TwitterFacebookRSS
Naujausios OBUOLIO knygos
Vasaros naujiena: APKARTĘS ROJUS - tik 24 valandas 10 litų pigiau + NEMOKAMAS ATVEŽIMAS 
APKARTĘS ROJUS - ką tik į lietuvių kalbą išverstas pasaulinis bestseleris, įkvėpęs bene labiausiai apdovanotą praėjusių metų filmą PAVELDĖTOJAI. Tik 24 valandas KNYGOS.lt dovanoja geriausiai ... plačiau
Reklama