Nuvarytus arklius nušauna, tiesa? / They Shoot Horses, Don't They?

Premjera: Gruodžio 10, 1969
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: N16
Trukmė: 120 min.
Žanras: Drama
Šalis: USA
Režisavo: Sydney Pollack
Vaidina: Jane Fonda, Michael Sarrazin, Susannah York, Gig Young, Red ButtonsVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Džein Fondos suvaidinta Glorija – jauna moteris, žūtbūt trokštanti laimėti šokių maratoną. Jis tęsiasi be galo ilgai, dalyvių jėgos senka, o ji užsispyrusi siekia tikslo – milžiniško piniginio prizo. Tačiau netikėtai Glorija sužino, kad beveik visus pinigus, net jeigu ji ir laimės, atims maratono organizatoriai. Praradusi viltį mergina nusprendžia pasitraukti iš konkurso ir bando nusižudyti. Jai nesiseka ir ji paprašo, kad jos šokių partneris paspaustų pistoleto gaiduką. Keisčiausia, kad vaikinas labai šaltakraujiškai įvykdo jos prašymą… Juk nuvarytus arklius nušauna, tiesa?..

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 1 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Avatar Karo (2007-03-05 19:49:47)

aprasymas labai geras, net uzsinorejo pasiziureti filma dar karta:)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama