Nuvarytus arklius nušauna, tiesa? / They Shoot Horses, Don't They?

Premjera: Gruodžio 10, 1969
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: N16
Trukmė: 120 min.
Žanras: Drama
Šalis: USA
Režisavo: Sydney Pollack
Vaidina: Jane Fonda, Michael Sarrazin, Susannah York, Gig Young, Red ButtonsVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Džein Fondos suvaidinta Glorija – jauna moteris, žūtbūt trokštanti laimėti šokių maratoną. Jis tęsiasi be galo ilgai, dalyvių jėgos senka, o ji užsispyrusi siekia tikslo – milžiniško piniginio prizo. Tačiau netikėtai Glorija sužino, kad beveik visus pinigus, net jeigu ji ir laimės, atims maratono organizatoriai. Praradusi viltį mergina nusprendžia pasitraukti iš konkurso ir bando nusižudyti. Jai nesiseka ir ji paprašo, kad jos šokių partneris paspaustų pistoleto gaiduką. Keisčiausia, kad vaikinas labai šaltakraujiškai įvykdo jos prašymą… Juk nuvarytus arklius nušauna, tiesa?..

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 1 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Avatar Karo (2007-03-05 19:49:47)

aprasymas labai geras, net uzsinorejo pasiziureti filma dar karta:)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama