Nuvarytus arklius nušauna, tiesa? / They Shoot Horses, Don't They?

Premjera: Gruodžio 10, 1969
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: N16
Trukmė: 120 min.
Žanras: Drama
Šalis: USA
Režisavo: Sydney Pollack
Vaidina: Jane Fonda, Michael Sarrazin, Susannah York, Gig Young, Red ButtonsVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Džein Fondos suvaidinta Glorija – jauna moteris, žūtbūt trokštanti laimėti šokių maratoną. Jis tęsiasi be galo ilgai, dalyvių jėgos senka, o ji užsispyrusi siekia tikslo – milžiniško piniginio prizo. Tačiau netikėtai Glorija sužino, kad beveik visus pinigus, net jeigu ji ir laimės, atims maratono organizatoriai. Praradusi viltį mergina nusprendžia pasitraukti iš konkurso ir bando nusižudyti. Jai nesiseka ir ji paprašo, kad jos šokių partneris paspaustų pistoleto gaiduką. Keisčiausia, kad vaikinas labai šaltakraujiškai įvykdo jos prašymą… Juk nuvarytus arklius nušauna, tiesa?..

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 1 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Avatar Karo (2007-03-05 19:49:47)

aprasymas labai geras, net uzsinorejo pasiziureti filma dar karta:)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
2.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
4.
Nušvitusioji
Aimee Agresti
Reklama