Sėkmė avansu / Pay It Forward

Žiūrovų sulčiaspaudė 100 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Spalio 12, 2000
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 123 min.
Žanras: Drama, Komedija, Romantinis
Šalis: USA
Režisavo: Mimi Leder
Vaidina: Kevin Spacey, Helen Hunt, Haley Joel Osment, Jay Mohr, James CaviezelVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Mokinukas Trevoras, atlikdamas savo mokytojo Judžino užduotį, kurios idėja – padaryti pasaulį geresnį, pats sugalvoja planą. Jo esmė tokia – kiekvienas žmogus, neieškodamas jokios ypatingos priežasties, padaro gerą darbą trims pažįstamiems žmonėms. Šie savo ruožtu privalo padaryti tą patį…

Filmo gėrio be jokių išlygų idėja tikrai užburianti širdį. Tai filmas apie pakankamai suaugusiomis, bet ir dar vaikiškai idealistiškomis akimis žmones stebintį vaiką, kuris gan utopiškai sumanė pataisyti pasaulį, estafete paleisdamas gerus darbus.

Remdamasis savo susikurta teorija, Trevoras bando padėti dviem nelaimingiems suaugusiesiems, kuriuos jis geriausiai pažįsta – suvargusiai motinai, vis dažniau vienai lenkiančiai butelį degtinės, ir tam pačiam mokytojui, kenčiančiam dėl fizinės negalios – nudegimų subjauroto veido. Berniukas, kurio tikrasis tėvas nežinia iš kur atsiranda ir vėl pranyksta, šventai tiki, kad susipažinę jiedu kartu galėtų pradėti laimingesnį gyvenimą.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 63 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 100 %
0
Avatar Daiva (2012-09-16 16:20:14)
Vertinimas: geras [100%]

Tiesiog nuostabus, pravirkde net...

0
Avatar Victoria (2011-09-18 10:24:01)
Vertinimas: geras [100%]

Greta,as turiu baltracker.net bet nerandu filmo,gal gali padeti? :)

0
Avatar dainoriux13 (2011-05-04 12:11:06)
Vertinimas: geras [100%]

nuostabus

0
Avatar Grazke (2010-11-12 11:38:39)
Vertinimas: geras [100%]

suuuuperinisss!!!!!

0
Avatar edvardas (2010-05-03 19:25:39)
Vertinimas: geras [100%]

nerealiausias filmas is visuuuuuuuuuuuu

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.
Reklama