Sėkmė avansu / Pay It Forward

Žiūrovų sulčiaspaudė 100 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Spalio 12, 2000
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 123 min.
Žanras: Drama, Komedija, Romantinis
Šalis: USA
Režisavo: Mimi Leder
Vaidina: Kevin Spacey, Helen Hunt, Haley Joel Osment, Jay Mohr, James CaviezelVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Mokinukas Trevoras, atlikdamas savo mokytojo Judžino užduotį, kurios idėja – padaryti pasaulį geresnį, pats sugalvoja planą. Jo esmė tokia – kiekvienas žmogus, neieškodamas jokios ypatingos priežasties, padaro gerą darbą trims pažįstamiems žmonėms. Šie savo ruožtu privalo padaryti tą patį…

Filmo gėrio be jokių išlygų idėja tikrai užburianti širdį. Tai filmas apie pakankamai suaugusiomis, bet ir dar vaikiškai idealistiškomis akimis žmones stebintį vaiką, kuris gan utopiškai sumanė pataisyti pasaulį, estafete paleisdamas gerus darbus.

Remdamasis savo susikurta teorija, Trevoras bando padėti dviem nelaimingiems suaugusiesiems, kuriuos jis geriausiai pažįsta – suvargusiai motinai, vis dažniau vienai lenkiančiai butelį degtinės, ir tam pačiam mokytojui, kenčiančiam dėl fizinės negalios – nudegimų subjauroto veido. Berniukas, kurio tikrasis tėvas nežinia iš kur atsiranda ir vėl pranyksta, šventai tiki, kad susipažinę jiedu kartu galėtų pradėti laimingesnį gyvenimą.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 63 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 100 %
0
Avatar Daiva (2012-09-16 16:20:14)
Vertinimas: geras [100%]

Tiesiog nuostabus, pravirkde net...

0
Avatar Victoria (2011-09-18 10:24:01)
Vertinimas: geras [100%]

Greta,as turiu baltracker.net bet nerandu filmo,gal gali padeti? :)

0
Avatar dainoriux13 (2011-05-04 12:11:06)
Vertinimas: geras [100%]

nuostabus

0
Avatar Grazke (2010-11-12 11:38:39)
Vertinimas: geras [100%]

suuuuperinisss!!!!!

0
Avatar edvardas (2010-05-03 19:25:39)
Vertinimas: geras [100%]

nerealiausias filmas is visuuuuuuuuuuuu

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama