Nasrai. Kerštas / Jaws: The Revenge

Premjera: Liepos 17, 1987
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 89 min.
Žanras: Trileris, Nuotykiai, Siaubo
Šalis: USA
Režisavo: Joseph Sargent
Vaidina: Lorraine Gary, Lance Guest, Mario Van Peebles, Michael Caine, Karen YoungVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Šonas su Maiklu – broliai. Vienas dirba savo gimtajame miestelyje, o kitas mokosi ir ketina tapti biologu. Maiklas ypač domisi vandenynu ir jo gyventojais. Netikėtai jį pribloškia žinia – brolį Šoną nužudė baltasis ryklys.

Po baisių sukrėtimų ir nelaimių Maiklas skrenda į Bahamus, kur ketina sutikti Kalėdas drauge su savo motina Elen, dukrele Tėja ir žmona Karla.

Tačiau ir čia jiems nepavyksta pasislėpti nuo baltojo ryklio. Elen įsitikinusi, kad gyvis persekioja jos šeimą ir trokšta nužudyti anūkėlę. Moteris nusprendžia ieškoti ryklio ir jį nudobti, kol šis nenužudė mažosios Tėjos...

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 3 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Povilas Kočiubaitis (2011-07-11 11:14:38)
Vertinimas: geras [90%]

Nu filmas tai neblogas.

0
Avatar ronaldo (2010-04-08 23:24:35)
Vertinimas: graužtukas [50%]

peasciausias is visu

0
Povilas Kočiubaitis (2011-07-21 12:47:04)

Dar yra nasrų penktoji dalis tik ji net nėra šioje svetainėje ir ji net nėra išversta į lietuvių kalbą. Jos pavadinimas: yra Cruel Jaws kiti vadina ją: Jaws 5, o dar kiti ją vadina: Jaws 5: Cruel Jaws. Ji buvo išleista: 1995 m. Daugiau informacijos apie šį filmą rasite IMDB svetainėje: http://www.imdb.com/title/tt0112747/.

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama