Nasrai. Kerštas / Jaws: The Revenge

Premjera: Liepos 17, 1987
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 89 min.
Žanras: Trileris, Nuotykiai, Siaubo
Šalis: USA
Režisavo: Joseph Sargent
Vaidina: Lorraine Gary, Lance Guest, Mario Van Peebles, Michael Caine, Karen YoungVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Šonas su Maiklu – broliai. Vienas dirba savo gimtajame miestelyje, o kitas mokosi ir ketina tapti biologu. Maiklas ypač domisi vandenynu ir jo gyventojais. Netikėtai jį pribloškia žinia – brolį Šoną nužudė baltasis ryklys.

Po baisių sukrėtimų ir nelaimių Maiklas skrenda į Bahamus, kur ketina sutikti Kalėdas drauge su savo motina Elen, dukrele Tėja ir žmona Karla.

Tačiau ir čia jiems nepavyksta pasislėpti nuo baltojo ryklio. Elen įsitikinusi, kad gyvis persekioja jos šeimą ir trokšta nužudyti anūkėlę. Moteris nusprendžia ieškoti ryklio ir jį nudobti, kol šis nenužudė mažosios Tėjos...

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 3 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Povilas Kočiubaitis (2011-07-11 11:14:38)
Vertinimas: geras [90%]

Nu filmas tai neblogas.

0
Avatar ronaldo (2010-04-08 23:24:35)
Vertinimas: graužtukas [50%]

peasciausias is visu

0
Povilas Kočiubaitis (2011-07-21 12:47:04)

Dar yra nasrų penktoji dalis tik ji net nėra šioje svetainėje ir ji net nėra išversta į lietuvių kalbą. Jos pavadinimas: yra Cruel Jaws kiti vadina ją: Jaws 5, o dar kiti ją vadina: Jaws 5: Cruel Jaws. Ji buvo išleista: 1995 m. Daugiau informacijos apie šį filmą rasite IMDB svetainėje: http://www.imdb.com/title/tt0112747/.

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.
Reklama