Striptizas / Striptease

Žiūrovų sulčiaspaudė 77 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 28, 1996
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 115 min.
Žanras: Drama, Komedija, Trileris, Kriminalinis
Šalis: USA
Režisavo: Andrew Bergman
Vaidina: Demi Moore, Burt Reynolds, Armand Assante, Ving Rhames, Robert PatrickVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Erina netekusi darbo, netenka teisės rūpintis vaiku. Pinigus ji pradeda uždirbti šokdama naktiniame klube. Vieną vakarą tame klube apsilankęs kongresmenas nelieka abejingas Erinai...

Tačiau Erina galvoja ne apie flirtą su garsiu politiku. Ji sutinka jį “prisijaukinti” ir sukompromituoti, nes tai pasiūlęs žmogus pažada sutvarkyti jos dukros reikalus.

Tai įdomu

Daug triukšmo sukėlęs filmas – garsūs aktoriai ir žiūrovų simpatijos, tačiau Kino Akademijos apdovanojimai – deja, tik “Avietės”.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 14 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 77 %
0
Avatar darius 25 (2013-12-12 18:35:48)
Vertinimas: geras [80%]

neblogas filmas, bet ne is geriausiu ...

0
Avatar ronaldo (2010-06-01 00:19:41)
Vertinimas: graužtukas [50%]

nieko gero

0
Avatar .mergina. (2010-01-07 14:12:23)
Vertinimas: geras [100%]

maniau bus ipatingesnis

0
Avatar darius (2007-06-03 17:10:43)

labas kokstavovardas arpatinka mergiskos trusikus

0
Avatar (2006-08-11 01:19:07)

As niekaip nerandu dainos, pagal kuria ji soko tame kine, ne sweet dream,kita itrgi Annie Lenox daina... Gal kas zino jos pavadinima?

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama