Striptizas / Striptease

Žiūrovų sulčiaspaudė 77 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 28, 1996
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 115 min.
Žanras: Drama, Komedija, Trileris, Kriminalinis
Šalis: USA
Režisavo: Andrew Bergman
Vaidina: Demi Moore, Burt Reynolds, Armand Assante, Ving Rhames, Robert PatrickVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Erina netekusi darbo, netenka teisės rūpintis vaiku. Pinigus ji pradeda uždirbti šokdama naktiniame klube. Vieną vakarą tame klube apsilankęs kongresmenas nelieka abejingas Erinai...

Tačiau Erina galvoja ne apie flirtą su garsiu politiku. Ji sutinka jį “prisijaukinti” ir sukompromituoti, nes tai pasiūlęs žmogus pažada sutvarkyti jos dukros reikalus.

Tai įdomu

Daug triukšmo sukėlęs filmas – garsūs aktoriai ir žiūrovų simpatijos, tačiau Kino Akademijos apdovanojimai – deja, tik “Avietės”.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 14 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 77 %
0
Avatar darius 25 (2013-12-12 18:35:48)
Vertinimas: geras [80%]

neblogas filmas, bet ne is geriausiu ...

0
Avatar ronaldo (2010-06-01 00:19:41)
Vertinimas: graužtukas [50%]

nieko gero

0
Avatar .mergina. (2010-01-07 14:12:23)
Vertinimas: geras [100%]

maniau bus ipatingesnis

0
Avatar darius (2007-06-03 17:10:43)

labas kokstavovardas arpatinka mergiskos trusikus

0
Avatar (2006-08-11 01:19:07)

As niekaip nerandu dainos, pagal kuria ji soko tame kine, ne sweet dream,kita itrgi Annie Lenox daina... Gal kas zino jos pavadinima?

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama