Gili žydra jūra / Deep Blue Sea

Žiūrovų sulčiaspaudė 92 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Liepos 26, 1999
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 105 min.
Žanras: Trileris, Veiksmas, Siaubo
Šalis: USA
Režisavo: Renny Harlin
Vaidina: Thomas Jane, Saffron Burrows, LL Cool J, Michael Rapaport, Stellan SkarsgrdVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Kažkur toli vandenyne plūduriuoja specialiai įrengta mokslinė bazė "Aquatica", kurios pagrindinė dalis yra giliai po vandeniu. Trečiame lygyje, į kurį galima patekti tik liftu, esančioje kompiuterizuotoje laboratorijoje yra atliekami naujoviški eksperimentai.

Mokslininkai yra įsitikinę, kad ryklio smegenyse gaminamas proteinas gali būti puikiausias vaistas nuo Alzheimerio ligos. Povandeninėje laboratorijoje "Aquatica" titano tvora apjuostame baseine plaukioja trys rykliai.

Po neįprastų tyrimų proceso, kai jiems dirbtinai padidinamas smegenų tūris, šie rykliai tampa žymiai didesni, greitesni, pavojingesni ir protingesni, nei kiti šios žuvų žudikių rūšies atstovai.

Kai vienas iš bandomųjų ryklių netikėtai pabėga ir naktinei vakarienei pasirenka jachtoje plaukiojančias dvi poreles, įvykiai tampa nebenuspėjami.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 40 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 92 %
0
Avatar karolis (2014-02-12 16:04:37)
Vertinimas: geras [100%]

geras filmas

0
Avatar evelina (2014-01-10 16:13:02)
Vertinimas: geras [100%]

labai geras filmas

0
Avatar karolis (2014-01-10 09:53:03)
Vertinimas: geras [100%]

Labai geras filmas

0
Avatar arnas (2013-02-18 09:43:03)
Vertinimas: geras [100%]

geras filmas geresnio nesu mates man zeurei patiko
bet tik tas gad nebuvo biski su rikleis tikroves

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!patiko zeurei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0
Robertas Zubavičius (2012-12-18 20:55:24)
Vertinimas: graužtukas [10%]

nepatiko

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama