Gili žydra jūra / Deep Blue Sea

Žiūrovų sulčiaspaudė 92 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Liepos 26, 1999
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 105 min.
Žanras: Trileris, Veiksmas, Siaubo
Šalis: USA
Režisavo: Renny Harlin
Vaidina: Thomas Jane, Saffron Burrows, LL Cool J, Michael Rapaport, Stellan SkarsgardVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Kažkur toli vandenyne plūduriuoja specialiai įrengta mokslinė bazė "Aquatica", kurios pagrindinė dalis yra giliai po vandeniu. Trečiame lygyje, į kurį galima patekti tik liftu, esančioje kompiuterizuotoje laboratorijoje yra atliekami naujoviški eksperimentai.

Mokslininkai yra įsitikinę, kad ryklio smegenyse gaminamas proteinas gali būti puikiausias vaistas nuo Alzheimerio ligos. Povandeninėje laboratorijoje "Aquatica" titano tvora apjuostame baseine plaukioja trys rykliai.

Po neįprastų tyrimų proceso, kai jiems dirbtinai padidinamas smegenų tūris, šie rykliai tampa žymiai didesni, greitesni, pavojingesni ir protingesni, nei kiti šios žuvų žudikių rūšies atstovai.

Kai vienas iš bandomųjų ryklių netikėtai pabėga ir naktinei vakarienei pasirenka jachtoje plaukiojančias dvi poreles, įvykiai tampa nebenuspėjami.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 40 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 92 %
0
Avatar karolis (2014-02-12 16:04:37)
Vertinimas: geras [100%]

geras filmas

0
Avatar evelina (2014-01-10 16:13:02)
Vertinimas: geras [100%]

labai geras filmas

0
Avatar karolis (2014-01-10 09:53:03)
Vertinimas: geras [100%]

Labai geras filmas

0
Avatar arnas (2013-02-18 09:43:03)
Vertinimas: geras [100%]

geras filmas geresnio nesu mates man zeurei patiko
bet tik tas gad nebuvo biski su rikleis tikroves

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!patiko zeurei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0
Robertas Zubavičius (2012-12-18 20:55:24)
Vertinimas: graužtukas [10%]

nepatiko

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama