Žuviukas Nemo / Finding Nemo

Žiūrovų sulčiaspaudė 97 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Gegužės 30, 2003
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 100 min.
Žanras: Komedija, Animacija, Nuotykiai, Šeimai
Šalis: USA
Režisavo: Andrew Stanton, Lee Unkrich
Vaidina: Albert Brooks, Ellen DeGeneres, Alexander Gould, Willem Dafoe, Brad GarrettVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Nuostabiame povandeniniame pasaulyje, šiltuose ir spalvinguose tropikų vandenyse gyvena žuvų šeima - tėvas Merlin ir sūnelis žuviukas Nemo. Tėvas labai saugo sūnelį nuo gausybės vandenyne tykančių pavojų, žuviuką Nemo.

Tačiau Nemo labai nori pažinti jį supantį pasaulį. Vieną dieną mažąjį žuviuką pavagia iš gimtųjų koralų namų. Nusiminęs tėvas Merlin, lydimas žuvytės Dory, kuri turi labai gerą širdį, bet labai blogą atmintį, leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę per visą vandenyną ieškodamas savo sūnaus.

Vandenyne jų laukia susidūrimai su daugybe pavojų – čia gyvena pikti rykliai, nuodus skleidžiančios medūzos, vėžliai, tačiau optimistė Dory įtikina Merlin, kad galų gale jiems pavyks surasti žuviuką Nemo.

Fotogalerija

Žuviukas Nemo (2003)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 45 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 97 %
0
Avatar Samanta (2011-04-05 13:03:18)
Vertinimas: geras [100%]

Geras filmukas! Daug kartu macius. Vat dabar per Linkomianija siunciuosi kad tureciau :) Siulau visiem

0
Avatar ronaldo (2010-03-02 09:55:48)
Vertinimas: geras [100%]

grazus

0
Avatar Aistė (2010-01-27 13:15:25)
Vertinimas: geras [100%]

mylimiausias :))

0
Avatar mb (2010-01-04 21:28:06)
Vertinimas: geras [100%]

geras filmas,puikus vajzdaj.Manau maziesiams ziurovams turetu labaj patikti:}}

0
Avatar 6 (2009-12-27 14:31:35)
Vertinimas: geras [90%]

patiko

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama