Mergina, verta milijono / Million Dollar Baby

Kritikų sulčiaspaudė 58 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 91 %
Premjera: Gruodžio 15, 2004
Premjera Lietuvoje: Vasario 18, 2005
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 137 min.
Žanras: Drama
Šalis: USA
Režisavo: Clint Eastwood
Vaidina: Clint Eastwood, Hilary Swank, Morgan Freeman, Jay Baruchel, Mike ColterVisas aktorių sąrašas
Siužetas

31-erių metų Megė Fitdžerald svajoja tapti boksininke ir dalyvauti profesionalių varžybose. Misūrio valstijoje gyvenanti mergina nuo 13-os metų pradėjo dirbti padavėja, kad galėtų išlaikyti turtų niekuomet neturėjusią šeimą. Megė kreipiasi pagalbos į žinomą Los Andželo trenerį Frenkį Duną, kuris turi nuosavą sporto salę, mėgsta cituoti poeziją, kiekvieną rytą dalyvauja šventose mišios, o kiekvieną vakarą meldžiasi Dievui.

Tokiu būdu jis net 23 metus atgailauja, kad nepavyksta surasti bendros kalbos su kadaise atstumta dukterimi.

Tačiau Frenkis kategoriškai atsisako konsultuoti ir ruošti svarbioms varžyboms Megę, nes ji pasirodo pernelyg mergaitiška. Patyrusio trenerio manymu, ši mergina tiesiog netinka sudėtingiems išbandymams bokso ringe ir negalės apsaugoti savęs. Tačiau viskas pasisuka priešingai!

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 68 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 91 %
0
Avatar ? (2013-12-03 14:11:49)
Vertinimas: geras [100%]

Dauguma vertina filma, kaip pernelyg painia istorija ir t.t. bet as kaip sportininke galiu pasakyti, kad norint pasiekti svajone mes aukojam viska... ir stengiames pasiekti tai ko trokstama, kad ir kokias skaudzias pasekmes tai turetu. tai gali buti ne tik isgalvota istorija, bet ji gyvenimiska ir tik tie zmones ja supras kurie kazko neteko bandydami pasiekti svajone... geriausias filmas koki kada nors maciau

0
Avatar nesakysiu (2013-11-26 21:46:57)
Vertinimas: geras [100%]

nerealus filmas su visam isliekantis atminti..

0
Avatar LiSna (2013-01-20 11:52:50)
Vertinimas: geras [100%]

Sis filmas apie svajone kuri issipildziusi zlunga ir palieka tave viena. Sis filmas geba pravirkdyti. As klinta istvuda gerbiu

0
Mantvydas Vorobjovas (2012-08-10 15:30:30)
Vertinimas: geras [80%]

Visas filmas super, tik va pabaiga labai nepatiko, nebesiziurejo visai :/

0
Avatar liurbe (2011-10-09 21:02:24)
Vertinimas: geras [100%]

pagal mano skonį, tai filmas puikus.

Visi komentarai
Kritikai vertina 58 %
Avatar FHM
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [30%]

Visi sako, kad geras, mes sakom, kad nuobodus.

Avatar Pravda
Vertinimas: Ekspertai: geras [60%]

Oskarams mielas, nes senas kaip komisijos nariai, be to, tariamai drąsus, Clintas Eastwoodas pats vaidina, pats režisuoja juostą, kurioje Hilary Swank mosuojasi kumščiais lyg kaimietė. Bokso drama, kuri, deja, yra tiesiog sena „eisiu iki galo“ istorija dar kartą.

Avatar Obuolys.lt
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Clintas Eastwoodas yra akivaizdžiai geresnis režisierius negu aktorius. Tačiau jis nepraleidžia progos pasirodyti bent kas antrame savo filme. Vieni grožisi senio jėga, o mes norim sušukti: "Žmogau, tu sensti!" Ir dar. Hilary, ar kada nors suvaidinsi gražią merginą, a?

Avatar Simonas Bartkus / kinas.info
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Prasidėjus pirmisiems filmo pabaigą skelbiantiems titrams mačiau nejaukius žiūrovų žvilgsnius vienas į kitą ir ašaras keleto moterų akyse. Filmas turi poveikį.

Avatar Rasa Paukštytė / "VŽ"
Vertinimas: Ekspertai: geras [70%]

Suprantama, kad "Mergina, verta milijono" vargu ar būtų gavusi "Oskarą", jei būtų nupiešta neryškiomis, blankiomis spalvomis, kaip to paties režisieriaus "Mistinė upė". Naujame Istwoodo filme - begalės tiesmukų scenų, kurios erzina, bet pagrindinio dalyko - niūraus likimo grimasų, beviltiškumo, moralės ir politinio korektiškumo nepaisymo neužgožia.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.
Reklama