Paskutinis uošvių išbandymas / Meet the Fockers

Kritikų sulčiaspaudė 80 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 100 %
Premjera: Gruodžio 22, 2004
Premjera Lietuvoje: Sausio 28, 2005
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 116 min.
Žanras: Komedija
Šalis: USA
Režisavo: Jay Roach
Vaidina: Robert De Niro, Ben Stiller, Dustin Hoffman, Barbra Streisand, Blythe DannerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Buvęs CŽV agentas Džekas Byrnesas kartu su žmona Diana išsiruošia kelionėn į Detroitą, kur teks susipažinti su įvairiais metodais išbandyto mylimosios dukreles vyro Grego tėveliais, seneliais, broliais, seseremis ir kitais Fokerių šeimos keistuoliais.

Fotogalerija

Paskutinis uošvių išbandymas (2004)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 19 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 100 %
0
Avatar karolina (2013-06-15 08:32:23)
Vertinimas: geras [100%]

ziaurei geras filmas.

0
Avatar EliduXxX (2010-11-06 16:05:46)
Vertinimas: geras [100%]

Geras Cia filmas o kazkas matau labai megsta prie kompo ilgai pasedet ir pavaidint protingus . Kritikai baisiniai atsirado .

0
Avatar ha (2010-05-15 13:15:49)
Vertinimas: geras [100%]

puikus filmas!! žiauriai prajuokino ir praskaidrino nuotaiką :))

0
Avatar asdf (2007-08-31 21:41:55)

labai juokingas filmas, ziurejau per TV3, labai aptiko kai Geilordo tevas ji vaidno Gejum :D blyn cia tai vardas :D

0
Avatar PaNtheris (2005-07-22 21:42:47)

Asss----hooOooOle ;)

Visi komentarai
Kritikai vertina 80 %
Avatar
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Priešingybių susidūrimai, kontrastai, bendravimo skirtumai ir ypatumai, bandymas rasti bendrą kalbą, kai nėra jokių galimybių - visa tai puikūs aktoriai Robertas De Niro, Benas Stilleris, Dustinas Hoffmanas, Barbara Streisand daro akivaizdžiai profesionaliai, nejausdami jokios įtampos.

Avatar Aivaras Dočkus / "Klaipėda"
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Programos ypatumų geriau neišduoti ir neatimti iš jūsų tokio reto mūsuose (o gal musyse) reiškinio kaip gera komedija su gerais aktoriais.

Avatar Simonas Bartkus / kinas.info
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Tai ko laukta ir tikėtasi, bet nepakankamai juokinga. Taip, šis filmas lengvas ir suprantamas, kokia ir turi būti komedija, neįtikėtinų sutapimų dėka viskas per penkias minutes išsisprendžia, atrodytų, viskas kaip ir turi būti. Bet, nėra nė vienos scenos, kurioje kvatotum susirietęs arba nevalingai pradėtum ploti.

Avatar FHM
Vertinimas: Ekspertai: geras [100%]

Retas, dažnai tik knygose perskaitomas atvejis, kai antroji dalis yra jei ne geresnė už pirmąją, bet bent jau to paties lygio.

Avatar Rolandas Maskoliūnas / "Ekstra"
Vertinimas: Ekspertai: geras [70%]

Filmas suteikia progą atsipalaiduoti stebint puikiai žinomų aktorių siautėjimą ir dviejų itin skirtingų šeimų nesklandų susiliejimą. Gal ne taip juokinga kaip pirmojoje dalyje, bet gerų komedijų deficito laikais tokios absurdiškos gyvenimiškos istorijos yra gana paklausios.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama