Paskutinis uošvių išbandymas / Meet the Fockers

Kritikų sulčiaspaudė 80 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 100 %
Premjera: Gruodžio 22, 2004
Premjera Lietuvoje: Sausio 28, 2005
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 116 min.
Žanras: Komedija
Šalis: USA
Režisavo: Jay Roach
Vaidina: Robert De Niro, Ben Stiller, Dustin Hoffman, Barbra Streisand, Blythe DannerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Buvęs CŽV agentas Džekas Byrnesas kartu su žmona Diana išsiruošia kelionėn į Detroitą, kur teks susipažinti su įvairiais metodais išbandyto mylimosios dukreles vyro Grego tėveliais, seneliais, broliais, seseremis ir kitais Fokerių šeimos keistuoliais.

Fotogalerija

Paskutinis uošvių išbandymas (2004)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 19 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 100 %
0
Avatar karolina (2013-06-15 08:32:23)
Vertinimas: geras [100%]

ziaurei geras filmas.

0
Avatar EliduXxX (2010-11-06 16:05:46)
Vertinimas: geras [100%]

Geras Cia filmas o kazkas matau labai megsta prie kompo ilgai pasedet ir pavaidint protingus . Kritikai baisiniai atsirado .

0
Avatar ha (2010-05-15 13:15:49)
Vertinimas: geras [100%]

puikus filmas!! žiauriai prajuokino ir praskaidrino nuotaiką :))

0
Avatar asdf (2007-08-31 21:41:55)

labai juokingas filmas, ziurejau per TV3, labai aptiko kai Geilordo tevas ji vaidno Gejum :D blyn cia tai vardas :D

0
Avatar PaNtheris (2005-07-22 21:42:47)

Asss----hooOooOle ;)

Visi komentarai
Kritikai vertina 80 %
Avatar
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Priešingybių susidūrimai, kontrastai, bendravimo skirtumai ir ypatumai, bandymas rasti bendrą kalbą, kai nėra jokių galimybių - visa tai puikūs aktoriai Robertas De Niro, Benas Stilleris, Dustinas Hoffmanas, Barbara Streisand daro akivaizdžiai profesionaliai, nejausdami jokios įtampos.

Avatar Aivaras Dočkus / "Klaipėda"
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Programos ypatumų geriau neišduoti ir neatimti iš jūsų tokio reto mūsuose (o gal musyse) reiškinio kaip gera komedija su gerais aktoriais.

Avatar Simonas Bartkus / kinas.info
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Tai ko laukta ir tikėtasi, bet nepakankamai juokinga. Taip, šis filmas lengvas ir suprantamas, kokia ir turi būti komedija, neįtikėtinų sutapimų dėka viskas per penkias minutes išsisprendžia, atrodytų, viskas kaip ir turi būti. Bet, nėra nė vienos scenos, kurioje kvatotum susirietęs arba nevalingai pradėtum ploti.

Avatar FHM
Vertinimas: Ekspertai: geras [100%]

Retas, dažnai tik knygose perskaitomas atvejis, kai antroji dalis yra jei ne geresnė už pirmąją, bet bent jau to paties lygio.

Avatar Rolandas Maskoliūnas / "Ekstra"
Vertinimas: Ekspertai: geras [70%]

Filmas suteikia progą atsipalaiduoti stebint puikiai žinomų aktorių siautėjimą ir dviejų itin skirtingų šeimų nesklandų susiliejimą. Gal ne taip juokinga kaip pirmojoje dalyje, bet gerų komedijų deficito laikais tokios absurdiškos gyvenimiškos istorijos yra gana paklausios.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama