Žandaras veda / Gendarme se marie, Le

Premjera: Gegužės 21, 1969
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 92 min.
Žanras: Komedija
Šalis: France, Italy
Režisavo: Jean Girault
Vaidina: Louis de Funs, Jean Lefebvre, Genevive Grad, Christian Marin, Yves VincentVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Prašmatniame Prancūzijos kurorte prasideda atostogų sezonas. Policijos viršininkas išsikviečia žandarą Kriušo – regione padaugės žmonių, o tai reiškia, padaugės pažeidėjų.

Tačiau žandarui labiau rūpi moterys. Pagaliau jis sutinka savęs vartą damą – generolo našlę.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 2 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Vitalijus Burokas (2013-01-20 12:18:18)
Vertinimas: geras [100%]

Pirmą kartą šį filmą mačiau tais senais tarybiniais laikais kino teatre. Ar jus galite įsivaizduoti 600 vietų salę užpildyta sausakimšai ir visą besiraičiojančią iš juoko iki ašarų. Nuo to karto šį filmą laikau komedijos etalonu su super kino žvaigžde, kuri liko amžiams, Luis de Funes.

0
Avatar wyL (2007-09-10 03:13:07)

ech tie zandarai :)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.
Reklama