Žandaras veda / Gendarme se marie, Le

Premjera: Gegužės 21, 1969
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 92 min.
Žanras: Komedija
Šalis: France, Italy
Režisavo: Jean Girault
Vaidina: Louis de Funs, Jean Lefebvre, Genevive Grad, Christian Marin, Yves VincentVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Prašmatniame Prancūzijos kurorte prasideda atostogų sezonas. Policijos viršininkas išsikviečia žandarą Kriušo – regione padaugės žmonių, o tai reiškia, padaugės pažeidėjų.

Tačiau žandarui labiau rūpi moterys. Pagaliau jis sutinka savęs vartą damą – generolo našlę.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 2 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Vitalijus Burokas (2013-01-20 12:18:18)
Vertinimas: geras [100%]

Pirmą kartą šį filmą mačiau tais senais tarybiniais laikais kino teatre. Ar jus galite įsivaizduoti 600 vietų salę užpildyta sausakimšai ir visą besiraičiojančią iš juoko iki ašarų. Nuo to karto šį filmą laikau komedijos etalonu su super kino žvaigžde, kuri liko amžiams, Luis de Funes.

0
Avatar wyL (2007-09-10 03:13:07)

ech tie zandarai :)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama