Žandaras veda / Gendarme se marie, Le

Premjera: Gegužės 21, 1969
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 92 min.
Žanras: Komedija
Šalis: France, Italy
Režisavo: Jean Girault
Vaidina: Louis de Funs, Jean Lefebvre, Genevive Grad, Christian Marin, Yves VincentVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Prašmatniame Prancūzijos kurorte prasideda atostogų sezonas. Policijos viršininkas išsikviečia žandarą Kriušo – regione padaugės žmonių, o tai reiškia, padaugės pažeidėjų.

Tačiau žandarui labiau rūpi moterys. Pagaliau jis sutinka savęs vartą damą – generolo našlę.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 2 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Vitalijus Burokas (2013-01-20 12:18:18)
Vertinimas: geras [100%]

Pirmą kartą šį filmą mačiau tais senais tarybiniais laikais kino teatre. Ar jus galite įsivaizduoti 600 vietų salę užpildyta sausakimšai ir visą besiraičiojančią iš juoko iki ašarų. Nuo to karto šį filmą laikau komedijos etalonu su super kino žvaigžde, kuri liko amžiams, Luis de Funes.

0
Avatar wyL (2007-09-10 03:13:07)

ech tie zandarai :)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama