Kaip Grinčas Kalėdas vogė / How the Grinch Stole Christmas

Žiūrovų sulčiaspaudė 89 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 8, 2000
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 104 min.
Žanras: Drama, Komedija, Fantastinis, Šeimai
Šalis: USA, Germany
Režisavo: Ron Howard
Vaidina: Jim Carrey, Taylor Momsen, Jeffrey Tambor, Christine Baranski, Bill IrwinVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Grinčas – žalias, storas, gauruotas padaras paplokščiu snukiu, plonais pirštais ir grėsmingomis geltonomis akimis. Nenuostabu, kad jis gyveno vienas, atsiskyręs nuo jį nuolat pašiepiančių ir jo prisibijančių miesteliūkščio gyventojų.

Kai iki šv. Kalėdų buvo likę 3 dienos, 17 valandų ir 33 minutės, Grinčas galutinai supyko ant triukšmingų kaimynų, besilinksminančių ir belaukiančių šventės bei gausybės dovanėlių... Įniršęs Grinčas nutaria pavogti visas dovanėles.

Per naktį Grinčas išsineša visas dovanas, o rytą išgirsta šventinį šurmulį. Supratęs, kad ne dovanos per Kalėdas svarbiausia, Grinčas laužo galvą, kaip jas grąžinti...

Tai įdomu

"Oskaro" savininko režisieriaus Rono Hovardo komedijoje, taip pat apdovanotoje "Oskaru", vaidina garsusis komikas Džimas Keris. Vos pasirodęs filmas sumušė JAV kino teatrų rekordus: per metus parduota daugiausiai – 50 milijonų bilietų.

Fotogalerija

Kaip Grinčas Kalėdas vogė (2000)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 47 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 89 %
0
Avatar sofija ir klaudija (2013-12-24 14:13:02)
Vertinimas: graužtukas [30%]

labai geras filmas

0
Avatar erika (2013-12-06 13:10:35)
Vertinimas: geras [100%]

geras filmas ziaurai idomus

0
Avatar Agnė (2013-10-06 09:34:35)
Vertinimas: geras [90%]

Tas Geyncas baisokai atrodo !!!

0
Avatar erika (2012-12-06 19:49:11)
Vertinimas: geras [100%]

geras ir ydomus jokigas

0
Avatar aineda (2012-01-04 13:28:27)
Vertinimas: geras [100%]

man sis filmas labai patinka į einu į enterneta ir jo jieskau

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama