Graži moteris / Pretty Woman

Žiūrovų sulčiaspaudė 84 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Kovo 23, 1990
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 119 min.
Žanras: Komedija, Romantinis
Šalis: USA
Režisavo: Garry Marshall
Vaidina: Richard Gere, Julia Roberts, Ralph Bellamy, Jason Alexander, Laura San GiacomoVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Edvardas Liuisas – niujorkietis, tad pasiklydo Los Andžele. Prie gatvėje sustojusio prabangaus automobilio tuoj priėjo prostitutė, pamaniusi, kad pasiturintis vyrukas tiesiog nori pasilinksminti. Tačiau šis paklausė kelio, o mergina pažadėjo jį palydėti iki viešbučio už... penkis dolerius. Taip Edvardas Liuisas susipažino su Vivjena Vord.

Turtingam verslininkui reikia gražios palydovės, ir Edvardas, susižavėjęs Vivjena, pasiūlo jai labai pelningą sandorį – ji gyvena su juo šešias dienas ir už tai gauna tris tūkstančius dolerių. Mergina sutinka...

Fotogalerija

Graži moteris (1990)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 38 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 84 %
0
Avatar viciokas (2013-11-06 20:30:46)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas! Toks lengvas, su daug gero jumoro, bet tuo pačiu palikta ir nemažai erdvės tikriems gražiems jausmams. Ir juoktis, ir pykti, ir verkti per jį...
Ir super gera Džulios Roberts vaidyba! Nors ji man niekada neatrodė patraukli ir seksuali, bet šitam filme „reabilitavosi“ su kaupu – čia ji tokia jauna ir gražutė, patraukli ir seksuali (atsiprašau Džulios, kad ją laikiau visiškai negražia, tarsi ragana) – filmo pavadinimas tikrai pateisintas. Per visą filmą negalėjau nei akimirkai atplėšti žvilgsnio nuo ekrano: viskas taip puikiai čia suderinta – ir siužetinis paprastumas bei aiškumas, ir jumoras bei jausmingumas – ir visa tai kartu sukuria tokį lengvą, mielą ir žavų išgyvenimą, tarsi vaikiška pasaka... Mano sielai tai buvo tikras džiaugsmas ir pakylėjimas. Norėsiu šį filmą dar žiūrėt ir žiūrėt – ir džiaugtis, džiaugtis, džiaugtis...

0
Avatar afganas (2011-08-21 19:52:49)
Vertinimas: geras [100%]

super net vyrui asara atsiranda

0
Avatar Belka (2010-11-19 12:49:53)
Vertinimas: geras [100%]

Galima is LT torento atsisiuti jei ten yra jei nera tada rusiskam yra ale tik eng ir russ kalbom atrodo.

0
Avatar Donata (2010-05-23 16:11:09)
Vertinimas: geras [100%]

Vienas geriausių mano matytų filmų.

0
Avatar ervinas (2009-04-12 11:20:52)
Vertinimas: graužtukas [20%]

LAbas kaip tu atisuntei

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
2.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
4.
Nušvitusioji
Aimee Agresti
Reklama