Graži moteris / Pretty Woman

Žiūrovų sulčiaspaudė 84 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Kovo 23, 1990
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 119 min.
Žanras: Komedija, Romantinis
Šalis: USA
Režisavo: Garry Marshall
Vaidina: Richard Gere, Julia Roberts, Ralph Bellamy, Jason Alexander, Laura San GiacomoVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Edvardas Liuisas – niujorkietis, tad pasiklydo Los Andžele. Prie gatvėje sustojusio prabangaus automobilio tuoj priėjo prostitutė, pamaniusi, kad pasiturintis vyrukas tiesiog nori pasilinksminti. Tačiau šis paklausė kelio, o mergina pažadėjo jį palydėti iki viešbučio už... penkis dolerius. Taip Edvardas Liuisas susipažino su Vivjena Vord.

Turtingam verslininkui reikia gražios palydovės, ir Edvardas, susižavėjęs Vivjena, pasiūlo jai labai pelningą sandorį – ji gyvena su juo šešias dienas ir už tai gauna tris tūkstančius dolerių. Mergina sutinka...

Fotogalerija

Graži moteris (1990)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 38 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 84 %
0
Avatar viciokas (2013-11-06 20:30:46)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas! Toks lengvas, su daug gero jumoro, bet tuo pačiu palikta ir nemažai erdvės tikriems gražiems jausmams. Ir juoktis, ir pykti, ir verkti per jį...
Ir super gera Džulios Roberts vaidyba! Nors ji man niekada neatrodė patraukli ir seksuali, bet šitam filme „reabilitavosi“ su kaupu – čia ji tokia jauna ir gražutė, patraukli ir seksuali (atsiprašau Džulios, kad ją laikiau visiškai negražia, tarsi ragana) – filmo pavadinimas tikrai pateisintas. Per visą filmą negalėjau nei akimirkai atplėšti žvilgsnio nuo ekrano: viskas taip puikiai čia suderinta – ir siužetinis paprastumas bei aiškumas, ir jumoras bei jausmingumas – ir visa tai kartu sukuria tokį lengvą, mielą ir žavų išgyvenimą, tarsi vaikiška pasaka... Mano sielai tai buvo tikras džiaugsmas ir pakylėjimas. Norėsiu šį filmą dar žiūrėt ir žiūrėt – ir džiaugtis, džiaugtis, džiaugtis...

0
Avatar afganas (2011-08-21 19:52:49)
Vertinimas: geras [100%]

super net vyrui asara atsiranda

0
Avatar Belka (2010-11-19 12:49:53)
Vertinimas: geras [100%]

Galima is LT torento atsisiuti jei ten yra jei nera tada rusiskam yra ale tik eng ir russ kalbom atrodo.

0
Avatar Donata (2010-05-23 16:11:09)
Vertinimas: geras [100%]

Vienas geriausių mano matytų filmų.

0
Avatar ervinas (2009-04-12 11:20:52)
Vertinimas: graužtukas [20%]

LAbas kaip tu atisuntei

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama