Graži moteris / Pretty Woman

Žiūrovų sulčiaspaudė 84 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Kovo 23, 1990
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 119 min.
Žanras: Komedija, Romantinis
Šalis: USA
Režisavo: Garry Marshall
Vaidina: Richard Gere, Julia Roberts, Ralph Bellamy, Jason Alexander, Laura San GiacomoVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Edvardas Liuisas – niujorkietis, tad pasiklydo Los Andžele. Prie gatvėje sustojusio prabangaus automobilio tuoj priėjo prostitutė, pamaniusi, kad pasiturintis vyrukas tiesiog nori pasilinksminti. Tačiau šis paklausė kelio, o mergina pažadėjo jį palydėti iki viešbučio už... penkis dolerius. Taip Edvardas Liuisas susipažino su Vivjena Vord.

Turtingam verslininkui reikia gražios palydovės, ir Edvardas, susižavėjęs Vivjena, pasiūlo jai labai pelningą sandorį – ji gyvena su juo šešias dienas ir už tai gauna tris tūkstančius dolerių. Mergina sutinka...

Fotogalerija

Graži moteris (1990)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 38 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 84 %
0
Avatar viciokas (2013-11-06 20:30:46)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas! Toks lengvas, su daug gero jumoro, bet tuo pačiu palikta ir nemažai erdvės tikriems gražiems jausmams. Ir juoktis, ir pykti, ir verkti per jį...
Ir super gera Džulios Roberts vaidyba! Nors ji man niekada neatrodė patraukli ir seksuali, bet šitam filme „reabilitavosi“ su kaupu – čia ji tokia jauna ir gražutė, patraukli ir seksuali (atsiprašau Džulios, kad ją laikiau visiškai negražia, tarsi ragana) – filmo pavadinimas tikrai pateisintas. Per visą filmą negalėjau nei akimirkai atplėšti žvilgsnio nuo ekrano: viskas taip puikiai čia suderinta – ir siužetinis paprastumas bei aiškumas, ir jumoras bei jausmingumas – ir visa tai kartu sukuria tokį lengvą, mielą ir žavų išgyvenimą, tarsi vaikiška pasaka... Mano sielai tai buvo tikras džiaugsmas ir pakylėjimas. Norėsiu šį filmą dar žiūrėt ir žiūrėt – ir džiaugtis, džiaugtis, džiaugtis...

0
Avatar afganas (2011-08-21 19:52:49)
Vertinimas: geras [100%]

super net vyrui asara atsiranda

0
Avatar Belka (2010-11-19 12:49:53)
Vertinimas: geras [100%]

Galima is LT torento atsisiuti jei ten yra jei nera tada rusiskam yra ale tik eng ir russ kalbom atrodo.

0
Avatar Donata (2010-05-23 16:11:09)
Vertinimas: geras [100%]

Vienas geriausių mano matytų filmų.

0
Avatar ervinas (2009-04-12 11:20:52)
Vertinimas: graužtukas [20%]

LAbas kaip tu atisuntei

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama