Po saulėlydžio / After the Sunset

Kritikų sulčiaspaudė 54 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 12, 2004
Premjera Lietuvoje: Sausio 14, 2005
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 97 min.
Žanras: Komedija, Trileris, Nuotykiai, Veiksmas, Kriminalinis
Šalis: USA
Režisavo: Brett Ratner
Vaidina: Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Don Cheadle, Naomie HarrisVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Maksas Burdettas ir jo gražuolė bendrininkė Lola traukiasi į Bahamus, Paradise salą, kur ruošiasi pradėti naują gyvenimą. Jie tik ką pavogė jau antrąjį iš trijų garsiųjų Napoleono deimantų.

Tačiau Stanas, FTB agentas, septynerius metus atkakliai persekiojęs Maksą, negali patikėti, kad skandalingoji kriminalinė porelė nutarė pradėti ramų šeimyninį gyvenimą. Jis įsitikinęs, kad jiedu planuoja pavogti trečiąjį Napoleono deimantą, vieną iš didžiausių ir labiausiai vertinamų deimantų pasaulyje...

Fotogalerija

Po saulėlydžio (2004)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 8 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Avatar lukas (2012-06-03 07:45:26)
Vertinimas: geras [100%]

geras filmas man mergina patiko

0
Avatar lukas (2012-06-03 09:14:04)

gera mergina turiu filma ir ziuriu ta vieta

0
Avatar lukas (2012-06-03 08:06:28)

salma gera aktore man patiko

0
Avatar zupundead (2005-03-26 22:48:07)

buwo werta!..praskaidrino nuotaika! filmas lengvas ir linksmas!

0
Avatar dead (2005-03-25 13:31:20)

jau kokia sawaite as turiu sita filma kompe atsisiuntusi,bet kazkaip nera per didelio noro ziuret...AR VERTA???kaip manot?

Visi komentarai
Kritikai vertina 54 %
Avatar Edvinas Pukšta / Obuolys.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [60%]

Pramogai skirtas filmas, kurį žiūrint nereikia daug galvoti ir mėginti ieškoti loginių paaiškinimų. Siužetui akivaizdžiai trūksta originalumo, juokeliai gan banalūs ir tradiciniai, režisierius pernelyg dažnai kartojasi, Pierce'as Brosnanas jau gerokai pavargęs, vaizdai gražūs ir įspūdingi, o Salma Hayek kaip visuomet itin seksuali.

Avatar FHM
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Nors aktoriai dirba kaip tikros žvaigždės, siužeto nepavyko nenuspėti.

Avatar Pravda
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [30%]

Išduosiu: tyliai ir slapta planuojama vagystė pavyks. Karstelėjęs Brosnanas ir vis dar apvali Selma Hayek iškrės pokštų, kurie įmanomi tik didelio biudžeto filmuose ir bus pasmerkti už nulį ekraninės chemijos.

Avatar Arūnas Puščius / kinas.info
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [40%]

Ne pats blogiausias laisvalaikio filmas, bet turėdamas tokią aktorių komandą ir nemenką biudžetą – režisierius galėjo ir labiau pasistengti. Kino juostą galima rekomenduoti tik žmonėms besiruošiantiems keliauti į Karibus. Jie tikrai turės daug progų įvertinti gamtos grožį, o kitiems patarčiau nešvaistyti pinigų.

Avatar Nijolė Andrijauskienė / "Laisvalaikis"
Vertinimas: Ekspertai: geras [60%]

Smagus ir juokingas kinas su fantastiškai gražiais rojaus interjerais, labai tinkamais stebėti pilką lietuvišką žiemą.

Avatar TV publika
Vertinimas: Ekspertai: geras [60%]

"Tomo Krauno aferos" variacija su atogrąžų karščiu.

Avatar Rolandas Maskoliūnas / "Ekstra"
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Filmas yra ironiškas, saulėtas ir linksmas, todėl jo peržiūra gali tapti nebloga terapijos priemone apniukusio dangaus nualintiems mūsų šalies gyventojams.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama