Ašmenys: Trejybė / Blade: Trinity

Kritikų sulčiaspaudė 45 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 80 %
Premjera: Gruodžio 10, 2004
Premjera Lietuvoje: Vasario 11, 2005
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 113 min.
Žanras: Trileris, Nuotykiai, Fantastinis, Veiksmas, Siaubo
Šalis: USA
Režisavo: David S. Goyer
Vaidina: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Dominic Purcell, Jessica Biel, Ryan ReynoldsVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Toli nuošalioje dykumoje vampyrų vadai bando atgaivinti Drakulą, siaubingą būtybę, kuri pradėjo jų giminę. Dabar žinomas kaip Dreikas (Dominic Purcell). Šis galingas vampyras turi unikalių galių, kurios jam leidžia egzistuoti dienos šviesoje.

Vampyrų vadovybė pradeda šmeižikišką kampaniją prieš vampyrų medžiotoją Bleidą: paskleidžia melagingą informaciją apie jį kaip apie žudiką ir užsiundo FTB paskui jį.

Po to, kai Bleidas ir jo mokytojas Vistleris (Krisas Kristoffersonas) atskleidžia visas kortas FTB agentui Kumberlandui (Džeimsas Remaras) ir jo vyrams, darosi aišku, kad grėsmingajam Drakulai reikės pagalbos.

Bleidas tuo tarpu nelabai noriai susijungia su naktine vampyrus medžiojančia grupuote, kuriai vadovauja gražuolė Vistlerio duktė Abigail (Džesika Biel) ir sąmojingasis Karalius Hanibalas (Rajanas Reinoldsas).

Fotogalerija

Ašmenys: Trejybė (2004)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 56 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 80 %
0
Vitalijus Burokas (2011-12-19 10:52:45)
Vertinimas: geras [100%]

Kaip fantastinio veiksmo filmo trilogija tikrai yra geras filmas. Puikiai visuose trijuose parinkti aktoriai ir režisūra.

0
Avatar blade (2010-11-29 17:46:39)
Vertinimas: geras [100%]

geros visos dalys

0
Avatar wampire GIRL (2009-08-25 20:17:23)
Vertinimas: geras [90%]

liux! kajp tikejaus taj wisks grj ten. kaip 1,2 dalys. bet wis djel t0 2 gereuse. nes krw ta n0maka prikule. a sejp tam filme viskas pasakyta ,o jej kam blogaj tj ejkit nx! tad pirma pamatykit flm o tada smeiskit! tdl sakau kad sis filmas lb geras. :Dp

0
Avatar Tubajus (2009-07-17 22:30:14)
Vertinimas: geras [80%]

Tikejausi geresnio, tikejausi kad drakula atrodis kaip jam ir pridera, o cia kaskoks is sumerijos tipo kiles, nu biski cia kurejai nusivaziavo, bet vis tiek idomus filmukas

0
Avatar astike (2009-05-23 18:53:35)
Vertinimas: geras [90%]

tiesiog 1 ir 2 dalys grj. tik 3 nemacus bet zinau kad super. 1 su frostu kowesi 2 su da wienu. o 3 su drakula. puikus filmas lauke

Visi komentarai
Kritikai vertina 45 %
Avatar FHM
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [40%]

Kad ir kiek vampyrų skerstum, vis tiek gresia tęsinys su veriančia šokių muzika.

Avatar Pravda
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [20%]

Išsikvėpę „Ašmenys“ (teisingumo vardan – tokie jie buvo nuo pačios pirmos serijos) sugrįžtą su, laimei, paskutiniu bandymu gelbėtis nuo vampyrų. O jei perfrazuotume filmo reklamą: prastoki efektai, jokios įtampos ir nulis šiurpių pojūčių.

Avatar Obuolys.lt
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [40%]

W.Snipesas atsisako kalbėti apie trečiąją "Ašmenų" dalį... Tuo viskas pasakyta.

Avatar Arūnas Puščius / kinas.info
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Filmas tikrai patiks ištikimiems „Blade“ serijos gerbėjams, bet ir likę žiūrovai neturėtų nusivilt. Merginų vestis gal ir nelabai patarčiau, nebent joms patinka šuniukai su įspūdingom vampyriškom iltim (pažiūrėsit - suprasit).

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
APPLE paslaptys
Adam Lashinsky
2.
Raganų valandos
Deborah Harkness
3.
4.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
Reklama