Peliukas Stiuartas Litlis / Stuart Little

Žiūrovų sulčiaspaudė 86 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Gruodžio 5, 1999
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 84 min.
Žanras: Komedija, Nuotykiai, Fantastinis, Šeimai
Šalis: Germany, USA
Režisavo: Rob Minkoff
Vaidina: Michael J. Fox, Geena Davis, Hugh Laurie, Jonathan Lipnicki, Nathan LaneVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Jis protingas, kupinas entuziazmo ir optimizmo, visagalintis vyrukas su polėkiu ir JIS – PELIUKAS.

Mažytė persona su didele širdimi (neminint rožinės nosytės ir išties puošnių rūbelių), ieškanti vietelės, kurią galėtų vadinti namais šiame nesuvokiamo dydžio pasaulyje. Mieste-milžine Niujorke jį priglaudžia ponų Stiuartų šeima, kuriems pagailo vienišo, liūdno peliuko. Čia naujai iškeptas šeimos narys Stiuartas Litlis susiduria su įvairiausiais netikėtumais, kurie kartais priverčia rizikuoti teisėtai pelnyta šeimynine laime…

Tačiau tokie menki šeimyniniai rūpestėliai galėtų išgąsdinti eilinę pelę, bet tik ne Stiuartą. Jis tikrai ne tas vaikinukas, kuris žiūri į pasaulį pelės akimis. Na, jau ne – jis suvokia, kad šiek tiek skiriasi nuo žmonių, bet argi tai problema? Juk mažasis Litlis didele širdimi gali kalnus nuversti! Ir jo nepabaidys jokia katė! Padaužai įsikūrus Litlių šeimoje, prasideda tikrosios linksmybės ir fantastiški nuotykiai.

Fotogalerija

Peliukas Stiuartas Litlis (1999)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 28 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 86 %
0
Avatar Nyctereutes (2013-04-21 22:13:54)
Vertinimas: graužtukas [30%]

Sakyčiau, kad filmukas vien vaikams (ir ganėtinai mažiems), o ne visai šeimai, nes suaugusiems jis per daug nelogiškas (žmonės nė kiek nesistebi kalbančia pele) ir "saldaininis".

0
Avatar emilija (2013-02-15 10:29:35)
Vertinimas: geras [60%]

as pikta

0
Avatar akvilė šalnytė (2012-12-23 16:17:55)
Vertinimas: geras [100%]

labai gražus filmukas.

0
Avatar Kankan (2012-08-17 11:11:14)
Vertinimas: geras [100%]

Kaip cia ziureti filma?

0
Avatar redas (2012-03-14 20:48:53)
Vertinimas: geras [60%]

kas kaip nelabai idomus biski levas as jam duociay 64

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama