Peliukas Stiuartas Litlis / Stuart Little

Žiūrovų sulčiaspaudė 85 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Gruodžio 5, 1999
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 84 min.
Žanras: Komedija, Nuotykiai, Fantastinis, Šeimai
Šalis: Germany, USA
Režisavo: Rob Minkoff
Vaidina: Michael J. Fox, Geena Davis, Hugh Laurie, Jonathan Lipnicki, Nathan LaneVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Jis protingas, kupinas entuziazmo ir optimizmo, visagalintis vyrukas su polėkiu ir JIS – PELIUKAS.

Mažytė persona su didele širdimi (neminint rožinės nosytės ir išties puošnių rūbelių), ieškanti vietelės, kurią galėtų vadinti namais šiame nesuvokiamo dydžio pasaulyje. Mieste-milžine Niujorke jį priglaudžia ponų Stiuartų šeima, kuriems pagailo vienišo, liūdno peliuko. Čia naujai iškeptas šeimos narys Stiuartas Litlis susiduria su įvairiausiais netikėtumais, kurie kartais priverčia rizikuoti teisėtai pelnyta šeimynine laime…

Tačiau tokie menki šeimyniniai rūpestėliai galėtų išgąsdinti eilinę pelę, bet tik ne Stiuartą. Jis tikrai ne tas vaikinukas, kuris žiūri į pasaulį pelės akimis. Na, jau ne – jis suvokia, kad šiek tiek skiriasi nuo žmonių, bet argi tai problema? Juk mažasis Litlis didele širdimi gali kalnus nuversti! Ir jo nepabaidys jokia katė! Padaužai įsikūrus Litlių šeimoje, prasideda tikrosios linksmybės ir fantastiški nuotykiai.

Fotogalerija

Peliukas Stiuartas Litlis (1999)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 29 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 85 %
0
Avatar as (2014-06-14 10:10:10)
Vertinimas: geras [70%]

idomus filmukas vaikams

0
Avatar Nyctereutes (2013-04-21 22:13:54)
Vertinimas: graužtukas [30%]

Sakyčiau, kad filmukas vien vaikams (ir ganėtinai mažiems), o ne visai šeimai, nes suaugusiems jis per daug nelogiškas (žmonės nė kiek nesistebi kalbančia pele) ir "saldaininis".

0
Avatar emilija (2013-02-15 10:29:35)
Vertinimas: geras [60%]

as pikta

0
Avatar akvilė šalnytė (2012-12-23 16:17:55)
Vertinimas: geras [100%]

labai gražus filmukas.

0
Avatar Kankan (2012-08-17 11:11:14)
Vertinimas: geras [100%]

Kaip cia ziureti filma?

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama