Sniego šunys / Snow Dogs

Žiūrovų sulčiaspaudė 100 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Sausio 18, 2002
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 99 min.
Žanras: Komedija
Šalis: Canada, USA
Režisavo: Brian Levant
Vaidina: Cuba Gooding Jr., James Coburn, Sisqó, Nichelle Nichols, M. Emmet WalshVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Majamyje gyvenantis dantistas Tedas Brooksas (vaid. Cuba Gooding) netikėtai sužino, kad jis yra paminėtas testamente. Atsiimti paveldėjimo Tedas nuvažiuoja į Aliaską, ir čia jo laukia dar vienas siurprizas – pasirodo, jo palikimas ... gyvas!

Tedas paveldi visą puikiai apmokytų šunų komandą – net aštuonis protingus šunis Dyzelį, Skuperį, Naną, Snifą, Jodelį, Maką, Dučes ir Demoną.

Reikalus dar labiau komplikuoja irzlus klanuose gyvenatis paniurėlis Thunder Džekas (vaid. James Coburn), kuris bet kokia kaina nori gauti puikius Tedo šunis. Taip Tedui nelieka nieko kito, kaip kartu su šunimis patraukti iš atšiaurios snieguotos Aliaskos į šiltesnius kraštus. O šunims labai patinka kaitintis saulutėje tarp palmių ir gerti spalvingus kokteilius...Tiesa, kelionė vyksta išties neįprastu būdu...

Žydras giedras Aliaskos dangus verčia Tedą susimąstyti apie šiltus jausmus žavingai barmenei Barbai. Tedui ši mergina padeda išmokti šunų lenktynių gudrybių... Kas žino, kaip toliau susiklostys jų likimai?

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 24 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 100 %
0
Avatar xcg (2014-07-09 16:22:55)
Vertinimas: geras [100%]

saunus filmas dauk kartu ziuriu ir nuo 2009

0
Avatar videl (2011-12-24 20:11:23)
Vertinimas: geras [100%]

Filmas super labai patinka ir ziuresiu per Kucias tuojaus. Labai geras filmas apie gyvunu bei zmoniu draugyste. O kas liecia sunis tai siaip jie vadinami Sibiro ne Aliaskos Haskiais :)

0
Avatar vika (2010-06-19 11:42:49)
Vertinimas: geras [100%]

patinka demonas

0
Avatar G^t (2010-06-18 17:36:53)
Vertinimas: geras [100%]

Lbj juokingas filmas ;DD,bet gerass

0
Avatar ArNiAlA (2010-06-15 21:00:37)
Vertinimas: geras [100%]

tas filmas nebesveika geras... ;D

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
2.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
4.
Nušvitusioji
Aimee Agresti
Reklama