Sniego šunys / Snow Dogs

Žiūrovų sulčiaspaudė 100 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Sausio 18, 2002
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 99 min.
Žanras: Komedija
Šalis: Canada, USA
Režisavo: Brian Levant
Vaidina: Cuba Gooding Jr., James Coburn, Sisqó, Nichelle Nichols, M. Emmet WalshVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Majamyje gyvenantis dantistas Tedas Brooksas (vaid. Cuba Gooding) netikėtai sužino, kad jis yra paminėtas testamente. Atsiimti paveldėjimo Tedas nuvažiuoja į Aliaską, ir čia jo laukia dar vienas siurprizas – pasirodo, jo palikimas ... gyvas!

Tedas paveldi visą puikiai apmokytų šunų komandą – net aštuonis protingus šunis Dyzelį, Skuperį, Naną, Snifą, Jodelį, Maką, Dučes ir Demoną.

Reikalus dar labiau komplikuoja irzlus klanuose gyvenatis paniurėlis Thunder Džekas (vaid. James Coburn), kuris bet kokia kaina nori gauti puikius Tedo šunis. Taip Tedui nelieka nieko kito, kaip kartu su šunimis patraukti iš atšiaurios snieguotos Aliaskos į šiltesnius kraštus. O šunims labai patinka kaitintis saulutėje tarp palmių ir gerti spalvingus kokteilius...Tiesa, kelionė vyksta išties neįprastu būdu...

Žydras giedras Aliaskos dangus verčia Tedą susimąstyti apie šiltus jausmus žavingai barmenei Barbai. Tedui ši mergina padeda išmokti šunų lenktynių gudrybių... Kas žino, kaip toliau susiklostys jų likimai?

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 24 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 100 %
0
Avatar xcg (2014-07-09 16:22:55)
Vertinimas: geras [100%]

saunus filmas dauk kartu ziuriu ir nuo 2009

0
Avatar videl (2011-12-24 20:11:23)
Vertinimas: geras [100%]

Filmas super labai patinka ir ziuresiu per Kucias tuojaus. Labai geras filmas apie gyvunu bei zmoniu draugyste. O kas liecia sunis tai siaip jie vadinami Sibiro ne Aliaskos Haskiais :)

0
Avatar vika (2010-06-19 11:42:49)
Vertinimas: geras [100%]

patinka demonas

0
Avatar G^t (2010-06-18 17:36:53)
Vertinimas: geras [100%]

Lbj juokingas filmas ;DD,bet gerass

0
Avatar ArNiAlA (2010-06-15 21:00:37)
Vertinimas: geras [100%]

tas filmas nebesveika geras... ;D

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama