Sniego šunys / Snow Dogs

Žiūrovų sulčiaspaudė 100 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Sausio 18, 2002
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 99 min.
Žanras: Komedija
Šalis: Canada, USA
Režisavo: Brian Levant
Vaidina: Cuba Gooding Jr., James Coburn, Sisqó, Nichelle Nichols, M. Emmet WalshVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Majamyje gyvenantis dantistas Tedas Brooksas (vaid. Cuba Gooding) netikėtai sužino, kad jis yra paminėtas testamente. Atsiimti paveldėjimo Tedas nuvažiuoja į Aliaską, ir čia jo laukia dar vienas siurprizas – pasirodo, jo palikimas ... gyvas!

Tedas paveldi visą puikiai apmokytų šunų komandą – net aštuonis protingus šunis Dyzelį, Skuperį, Naną, Snifą, Jodelį, Maką, Dučes ir Demoną.

Reikalus dar labiau komplikuoja irzlus klanuose gyvenatis paniurėlis Thunder Džekas (vaid. James Coburn), kuris bet kokia kaina nori gauti puikius Tedo šunis. Taip Tedui nelieka nieko kito, kaip kartu su šunimis patraukti iš atšiaurios snieguotos Aliaskos į šiltesnius kraštus. O šunims labai patinka kaitintis saulutėje tarp palmių ir gerti spalvingus kokteilius...Tiesa, kelionė vyksta išties neįprastu būdu...

Žydras giedras Aliaskos dangus verčia Tedą susimąstyti apie šiltus jausmus žavingai barmenei Barbai. Tedui ši mergina padeda išmokti šunų lenktynių gudrybių... Kas žino, kaip toliau susiklostys jų likimai?

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 23 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 100 %
0
Avatar videl (2011-12-24 20:11:23)
Vertinimas: geras [100%]

Filmas super labai patinka ir ziuresiu per Kucias tuojaus. Labai geras filmas apie gyvunu bei zmoniu draugyste. O kas liecia sunis tai siaip jie vadinami Sibiro ne Aliaskos Haskiais :)

0
Avatar vika (2010-06-19 11:42:49)
Vertinimas: geras [100%]

patinka demonas

0
Avatar G^t (2010-06-18 17:36:53)
Vertinimas: geras [100%]

Lbj juokingas filmas ;DD,bet gerass

0
Avatar ArNiAlA (2010-06-15 21:00:37)
Vertinimas: geras [100%]

tas filmas nebesveika geras... ;D

0
Avatar ieva (2009-06-20 22:28:33)
Vertinimas: geras [100%]

tas filmas cool

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama