Moterys meluoja geriau. Kristina / Moterys meluoja geriau. Kristina

Kritikų sulčiaspaudė 20 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 51 %
Premjera: Lapkričio 29, 2013
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 29, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: 112 min.
Žanras: Drama, Komedija
Šalis:
Režisavo: Alvydas Šlepikas
Vaidina: Marijonas Mikutavičius, Inga Norkutė, Ramūnas Rudokas, Aušra Štukytė, Džiugas SiaurusaitisVisas aktorių sąrašas
20%
Dario Voitukevez
Kultinio lietuviško serialo „Nekviesta meilė“ kūrėjas, režisierius Alvydas Šlepikas, paskutiniais metais žiūrovus džiugino kitais nelabai sėkmingais televiziniais projektais, kaip „Amžini jausmai“ ir „Neskubėk gyventi“, pristato pilnametražę paties populiariausio šalies televizinio serialo „Moterys meluoja geriau“ versiją. Televizinių projektų kūrėjas kviečia visus gerbėjus į dar vieną nepakartojamą kelionę, pamatyti savo pamėgtus personažus dideliame ekrane ir kartu su jais patirti iš naujo tiek daug puikių akimirkų, kurias galima iš naujo prisiminti bežiūrint serialą per televiziją. Apie ką mes ...
Siužetas

Pirmoji lietuviškuoju „Seksu ir miestu“ neretai pavadinamo serialo „Moterys meluoja geriau“ serija buvo parodyta 2008 metų vasario 4 dieną. Prodiuserių kompanija „Videometra“, vadovaujama Rolando Skaisgirio, serialą ėmėsi kurti pagal to paties pavadinimo rašytojos Daivos Vaitkevičiūtės dviejų dalių romaną.

Jau šešis sezonus rodytas vienas populiariausių visų laikų lietuviškas serialas (daugiau nei 500 serijų) pakankamai subrendo, kad būtų perkeltas ir į didžiuosius ekranus. Filme pasakojamas tas laikotarpis, kurio serialo žiūrovai nematė. Tai istorija, kuri nutiko tuo metu, kai Kristina (akt. E.Užaitė) gyveno su Paulium (akt. V.Šapranauskas), tačiau šie įvykiai nebuvo parodyti, nes serialas tada koncentravosi ties kitų personažų gyvenimais.

Filme žiūrovai išvys visus seniai pamėgtus ir artimus herojus: Medą, Marijų, Kostią, Vilmą, Robertėlį, Marijų, Kristiną ir kitus. Būtent Kristinos (akt. Edita Užaitė) istorija atsidurs dėmesio centre. Filmo kūrėjai intriguoja ne tik nenuspėjamu scenarijumi, bet ir naujais personažais. Štai vieną pagrindinių vaidmenų romantinėje komedijoje „Moterys meluoja geriau. Kristina“ sukūrė Andrius Bialobžeskis; juostoje taip pat pamatysite ir Marijoną Mikutavičių.

Filmą režisavo dramaturgas, aktorius ir režisierius Alvydas Šlepikas. Scenarijaus autorius – vienas garsiausių šiuolaikinių lietuvių rašytojų Edvinas Kalėda.

Video

Moterys meluoja geriau. Kristina

Fotogalerija

Moterys meluoja geriau. Kristina

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 67 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 51 %
0
Avatar laima (2014-04-22 22:50:59)
Vertinimas: geras [90%]

Filmas tikrai geras. Nieks nezadejo serialo tesinio, o jeigu minties kas nors nesuprato tai reiskia mazai mokykloj tekstus analizavo ;) Zinoma minusu yra, galetu buti daugiau juokingu nutikimu ir tos nakties scenoje absurdiskas tu zvaigzdiu vaizdas... Manau, filmas nusileidzia holivudo filmams su pabodusiems scenariams.

0
Nerijus Matukas (2014-04-22 18:46:59)
Vertinimas: graužtukas [10%]

....Š...

0
Avatar laura (2014-03-29 10:11:50)
Vertinimas: graužtukas [20%]

sudas paskutinis,be reikalo pinigus seansui isleidau,nuobodybe...

0
Avatar tomas (2014-03-27 14:37:24)
Vertinimas: geras [100%]

per kur galima sita filma ziureti ?

0
Avatar agne (2014-02-15 08:46:22)
Vertinimas: geras [100%]

kaip nuogos atrodo

Visi komentarai
Kritikai vertina 20 %
Avatar buvaukine.lt
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [20%]

„Moterys meluoja geriau. Kristina“ – tai vienas iš pačių skaudžiausių lietuviško kino pavyzdžių per daugelį metų ir vienas didžiausių šių metų nesusipratimų, kuris vedamas vien tik gėdos jausmų dėl nacionalinio kino degradavimo lygio.

Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama