Pistonai: Filmas / Pistonai: Filmas

Žiūrovų sulčiaspaudė 43 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 1, 2013
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 1, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras:
Šalis:
Režisavo:
Vaidina:Visas aktorių sąrašas
Siužetas

„Pistonai“ – pagaliau didžiuosiuose ekranuose! Neklauskit, apie ką ši pusantros valandos juodai balta juosta. Tiesiog ateikite pažiūrėti, kaip turi atrodyti tikrai juokingas filmas. Nenusižengiantys savo principui stebinti ir nieko nevynioti į vatą, Pistonai tūkstančiams savo gerbėjų dovanoja juodojo humoro šoko terapiją. Po šio filmo žolės nebereikės.

Video

Pistonai

Fotogalerija

Pistonai

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 54 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 43 %
+1
Avatar Edis (2013-12-23 14:18:16)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Net iš torentų nesipūsiu. Pigus niekalas.

0
Avatar seras (2013-11-17 14:05:07)
Vertinimas: geras [80%]

Man idomu ko tikejosi is sito filmo tie, kas parase neigiamus komentarus? Ir taip buvo aisku, kad bus kruva keiksmazodziu, bajeriu apie seksa ir narkotikus. Aisku pistonams dar toli iki Goblino vertimu, kuris sugeba is prasto filmo isspaust zymiai daugiau. Cia koks buvo siuzetas originaliam filme, toks ir liko, buvo tik pagrazintas keiksmazodziais ir ploksciais bajeriukais. Bet kai ejau ziuret buten tokio filmo, tai tikrai patiko, bet galima buvo labiau pasistengt ;)

0
Avatar nesamone00 (2013-11-12 11:34:24)
Vertinimas: geras [90%]

Puikiai

0
Avatar Kamile (2013-11-10 20:40:28)
Vertinimas: geras [100%]

Nieko ypatingo čia ir nereikėjo tikėtis. Pistonai kaip visada paimė retro stiliaus filmą,tik šį kartą visą ir sukurė savaip,žinoma jeigu čia galvojote,kad bus kažkas tokio,gal ir teko nusivilti. Bet jie nei nuvylė,nei ką. Sukūrė kaip visada viską iš lėkštų juokelių,pavartotos jau įprastos frazės ir tiek. Aš manau,kam patinka pitonai,vertėtų pažiūrėti. )

+1
Avatar kukuruzas (2013-11-09 17:47:27)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Š****

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
2.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
3.
APPLE paslaptys
Adam Lashinsky
4.
Reklama