Pistonai: Filmas / Pistonai: Filmas

Žiūrovų sulčiaspaudė 43 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 1, 2013
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 1, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras:
Šalis:
Režisavo:
Vaidina:Visas aktorių sąrašas
Siužetas

„Pistonai“ – pagaliau didžiuosiuose ekranuose! Neklauskit, apie ką ši pusantros valandos juodai balta juosta. Tiesiog ateikite pažiūrėti, kaip turi atrodyti tikrai juokingas filmas. Nenusižengiantys savo principui stebinti ir nieko nevynioti į vatą, Pistonai tūkstančiams savo gerbėjų dovanoja juodojo humoro šoko terapiją. Po šio filmo žolės nebereikės.

Video

Pistonai

Fotogalerija

Pistonai

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 53 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 43 %
+1
Avatar Edis (2013-12-23 14:18:16)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Net iš torentų nesipūsiu. Pigus niekalas.

0
Avatar seras (2013-11-17 14:05:07)
Vertinimas: geras [80%]

Man idomu ko tikejosi is sito filmo tie, kas parase neigiamus komentarus? Ir taip buvo aisku, kad bus kruva keiksmazodziu, bajeriu apie seksa ir narkotikus. Aisku pistonams dar toli iki Goblino vertimu, kuris sugeba is prasto filmo isspaust zymiai daugiau. Cia koks buvo siuzetas originaliam filme, toks ir liko, buvo tik pagrazintas keiksmazodziais ir ploksciais bajeriukais. Bet kai ejau ziuret buten tokio filmo, tai tikrai patiko, bet galima buvo labiau pasistengt ;)

0
Avatar nesamone00 (2013-11-12 11:34:24)
Vertinimas: geras [90%]

Puikiai

0
Avatar Kamile (2013-11-10 20:40:28)
Vertinimas: geras [100%]

Nieko ypatingo čia ir nereikėjo tikėtis. Pistonai kaip visada paimė retro stiliaus filmą,tik šį kartą visą ir sukurė savaip,žinoma jeigu čia galvojote,kad bus kažkas tokio,gal ir teko nusivilti. Bet jie nei nuvylė,nei ką. Sukūrė kaip visada viską iš lėkštų juokelių,pavartotos jau įprastos frazės ir tiek. Aš manau,kam patinka pitonai,vertėtų pažiūrėti. )

+1
Avatar kukuruzas (2013-11-09 17:47:27)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Š****

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama