Baltūjų rūmų šturmas / White House Down

Žiūrovų sulčiaspaudė 83 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 28, 2013
Premjera Lietuvoje: Liepos 19, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: 137 min.
Žanras: Trileris, Drama, Veiksmas
Šalis: USA
Režisavo: Roland Emmerich
Vaidina: Channing Tatum, Jamie Foxx, Jason Clarke, Joey King, Maggie GyllenhaalVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Džonas Keilas buvo tiesiog paprastas sostinės faras, vieną paprastą dieną nutaręs savo dukrelę nusivesti į pačią šalies širdį, tačiau Džonas nė neįtarė, jog ši eilinė ir niekuo neišsiskirianti diena virs tikru košmaru, kai paties Olimpo viršūnę bandys užgrobti sunkiai ginkluoti teroristai.

Tačiau Džonas - kietas riešutėlis ir jis žino, kad Baltiesiems rūmams skęstant liepsnose, o šaliai grimztant į chaosą, tik jis gali išgelbėti savo dukrą, prezidentą ir visą valstybę.

Video

White House Down

Fotogalerija

White House Down

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 10 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 83 %
0
Vitalijus Burokas (2014-02-15 11:42:36)
Vertinimas: geras [90%]

Nesitikėkite iš šio filmo kažkokios realybės, netikėtų posūkių ar kažko pamokančio. Tiesiog įsitaisykite patogiai ir atsipalaiduokite. Tai vieno vakaro filmas.

0
Avatar gabrieliux152 (2014-02-14 18:00:16)
Vertinimas: geras [100%]

puiku

0
Avatar D (2014-02-06 09:56:31)
Vertinimas: geras [100%]

Puikus filmas, tikrai geresnis už Olimpo apgultį. Jeigu galvojate kurį rinktis tikrai rekomenduoju šį

0
Ernestas Mikalauskas (2013-10-21 03:04:34)
Vertinimas: geras [100%]

Geras filmas. :)

0
Dario Voitukevez (2013-07-21 20:58:53)
Vertinimas: geras [60%]

„Baltųjų rūmų šturmas“ – tai vienas prastesnių Rolando Emmericho karjeros darbų, kuris savo efektingumu stipriai nusileidžia „Olimpo apgulčiai“, pasirodžiusiam keliais mėnesiais ankščiau. Nuobodaus, tačiau kokybiško veiksmo, iš ekrano nesibaigiančio sklisti patriotizmo, gražių fonų kupina juosta tampa dar vienu metų nusivylimu.

Bendras vertinimas: 6/10

Visa recenzija: buvaukine.lt

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama