Baltūjų rūmų šturmas / White House Down

Žiūrovų sulčiaspaudė 83 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 28, 2013
Premjera Lietuvoje: Liepos 19, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: 137 min.
Žanras: Trileris, Drama, Veiksmas
Šalis: USA
Režisavo: Roland Emmerich
Vaidina: Channing Tatum, Jamie Foxx, Jason Clarke, Joey King, Maggie GyllenhaalVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Džonas Keilas buvo tiesiog paprastas sostinės faras, vieną paprastą dieną nutaręs savo dukrelę nusivesti į pačią šalies širdį, tačiau Džonas nė neįtarė, jog ši eilinė ir niekuo neišsiskirianti diena virs tikru košmaru, kai paties Olimpo viršūnę bandys užgrobti sunkiai ginkluoti teroristai.

Tačiau Džonas - kietas riešutėlis ir jis žino, kad Baltiesiems rūmams skęstant liepsnose, o šaliai grimztant į chaosą, tik jis gali išgelbėti savo dukrą, prezidentą ir visą valstybę.

Video

White House Down

Fotogalerija

White House Down

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 10 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 83 %
0
Vitalijus Burokas (2014-02-15 11:42:36)
Vertinimas: geras [90%]

Nesitikėkite iš šio filmo kažkokios realybės, netikėtų posūkių ar kažko pamokančio. Tiesiog įsitaisykite patogiai ir atsipalaiduokite. Tai vieno vakaro filmas.

0
Avatar gabrieliux152 (2014-02-14 18:00:16)
Vertinimas: geras [100%]

puiku

0
Avatar D (2014-02-06 09:56:31)
Vertinimas: geras [100%]

Puikus filmas, tikrai geresnis už Olimpo apgultį. Jeigu galvojate kurį rinktis tikrai rekomenduoju šį

0
Ernestas Mikalauskas (2013-10-21 03:04:34)
Vertinimas: geras [100%]

Geras filmas. :)

0
Dario Voitukevez (2013-07-21 20:58:53)
Vertinimas: geras [60%]

„Baltųjų rūmų šturmas“ – tai vienas prastesnių Rolando Emmericho karjeros darbų, kuris savo efektingumu stipriai nusileidžia „Olimpo apgulčiai“, pasirodžiusiam keliais mėnesiais ankščiau. Nuobodaus, tačiau kokybiško veiksmo, iš ekrano nesibaigiančio sklisti patriotizmo, gražių fonų kupina juosta tampa dar vienu metų nusivylimu.

Bendras vertinimas: 6/10

Visa recenzija: buvaukine.lt

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama