Valentinas vienas / Valentinas vienas

Žiūrovų sulčiaspaudė 56 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Vasario 8, 2013
Premjera Lietuvoje: Vasario 8, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Romantinis, Komedija
Šalis:
Režisavo: Donatas Ulvydas
Vaidina: Vytautas Šapranauskas, Mantas Jankavičius, Leonardas Pobedonoscevas, Giedrius Savickas, Gabija RyškuvienėVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Atvira ir jaudinanti romantinė komedija „Valentinas Vienas“ papasakos žiūrovams apie jaunus žmones, meilę, aistrą bei Valentino dienos išvakarėse kunkuliuojančius jausmus. Vienos nakties nuotykio ieškantis vaikinas su ką tik sutikta mergina, buvusi sutuoktinių pora, mėginanti atgaivinti atšalusius santykius, geriausi vaikystės draugai ir naujai iškepta, tačiau bėdų turinti sutuoktinių porelė – visi jie kalbėsis, barsis, mylėsis ir mėgins išsilaisvinti iš meilės kančių. O tuo metu savo antrosios pusės ieškoti išeis nevilties apimtas ir vienišius Valentinas...

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 164 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 56 %
0
Avatar linas (2014-02-16 01:28:42)
Vertinimas: geras [100%]

ar jus durni sis filmas parodo meiles kaina,nes del meiles reikia aukotis ir vyram ir moterim

0
Avatar rima (2014-02-15 14:22:28)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Baisu,kad toks poslas kinas,sukurtas ir parodytas Valentino diena.Jokios vertes,jokio meno as ir mano draugai cia neizvelge.Vulgari kalba,juoka tik tik sulaikantys aktoriai...........Jokio meno.Tik pliusas,kad ten dar aa. Sapranauska pamatem.Kas gali zavetis,kad ir jumoro formoje Su vibratoriumi "padarytu" Savicku,arba kaip po kaldra masturbuojasi Jankavicius.......Krito ju verte per puse,kaip aktoriu ir dainininku.Nemanau,kad jie savo profesijoje,prisidejo pliusa......

0
Sandra Vabuolaitė (2014-02-15 12:42:02)
Vertinimas: geras [100%]

geras filmas man labai patiko.

0
Avatar lia lia (2014-02-15 09:23:25)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Fui. Neatvira pornografija ir tiek.

0
Avatar ABC (2013-12-21 22:15:58)
Vertinimas: geras [100%]

O man visai patiko

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama