Valentinas vienas / Valentinas vienas

Žiūrovų sulčiaspaudė 56 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Vasario 8, 2013
Premjera Lietuvoje: Vasario 8, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Romantinis, Komedija
Šalis:
Režisavo: Donatas Ulvydas
Vaidina: Vytautas Šapranauskas, Mantas Jankavičius, Leonardas Pobedonoscevas, Giedrius Savickas, Gabija RyškuvienėVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Atvira ir jaudinanti romantinė komedija „Valentinas Vienas“ papasakos žiūrovams apie jaunus žmones, meilę, aistrą bei Valentino dienos išvakarėse kunkuliuojančius jausmus. Vienos nakties nuotykio ieškantis vaikinas su ką tik sutikta mergina, buvusi sutuoktinių pora, mėginanti atgaivinti atšalusius santykius, geriausi vaikystės draugai ir naujai iškepta, tačiau bėdų turinti sutuoktinių porelė – visi jie kalbėsis, barsis, mylėsis ir mėgins išsilaisvinti iš meilės kančių. O tuo metu savo antrosios pusės ieškoti išeis nevilties apimtas ir vienišius Valentinas...

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 165 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 56 %
0
Avatar linas (2014-02-16 01:28:42)
Vertinimas: geras [100%]

ar jus durni sis filmas parodo meiles kaina,nes del meiles reikia aukotis ir vyram ir moterim

0
Avatar rima (2014-02-15 14:22:28)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Baisu,kad toks poslas kinas,sukurtas ir parodytas Valentino diena.Jokios vertes,jokio meno as ir mano draugai cia neizvelge.Vulgari kalba,juoka tik tik sulaikantys aktoriai...........Jokio meno.Tik pliusas,kad ten dar aa. Sapranauska pamatem.Kas gali zavetis,kad ir jumoro formoje Su vibratoriumi "padarytu" Savicku,arba kaip po kaldra masturbuojasi Jankavicius.......Krito ju verte per puse,kaip aktoriu ir dainininku.Nemanau,kad jie savo profesijoje,prisidejo pliusa......

0
Sandra Vabuolaitė (2014-02-15 12:42:02)
Vertinimas: geras [100%]

geras filmas man labai patiko.

0
Avatar lia lia (2014-02-15 09:23:25)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Fui. Neatvira pornografija ir tiek.

0
Avatar ABC (2013-12-21 22:15:58)
Vertinimas: geras [100%]

O man visai patiko

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama