Tyli naktis / Tyli Naktis

Žiūrovų sulčiaspaudė 51 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Sausio 18, 2013
Premjera Lietuvoje: Sausio 18, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Drama
Šalis: Lietuva
Režisavo: Maris Martinsons
Vaidina: Valda Bickute, Kostas Smoriginas, Leonardas Pobedonoscevas, Viktorija Kuodyte, Gytis IvanauskasVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Šių dienų Vilnius. Kūčių vakaras. Ana (akt. Valda Bičkutė) ir Tomas (akt. Leonardas Pobedonoscevas) su savo dviem vaikais ruošiasi vykti pas Tomo tėvus švęsti Išganytojo gimimo. Viskas kaip toje giesmėjė – „Tyli naktis, šventa naktis…“

Tačiau pravėrus Tomo tėvų Ričardo (akt. Kostas Smoriginas) ir Nijolės (akt. Dalia Storyk) buto duris patenkame į pasaulį, kuriame visi iš paskutiniųjų stengiasi suvaidinti gražią šeimos šventę, apsimetinėdami, išsisukinėdami, sukąsdami dantis, nusukdami į šalį akis. Tylos čia nedaug, šventumo taip pat…

Fotogalerija

Tyli Naktis (2013)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 65 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 51 %
0
Avatar Iko (2014-01-22 12:21:39)
Vertinimas: graužtukas [30%]

Oi, juokingai slykstus. Na, nejaugi zmoniu gyvenime nera prasmingeniu dalyku nei seksas? Ir malonumo ieskojimas, kuriuo bandoma pakeisti tikraji sielos ilgesi kazko? Nejaugi negalima apie tai kurti filmus? Tokia "seimynele", nu nezinau. Su ziburiu reikia ieskoti. Visiskai neidomu "maudytis" kitu purvinuose pataluose. Aisku, cia ne lietuivu filmas, bet jau geriau kurtu koki nors istorini. Daugiau prasmes negu rodyto degradavusius santykius.

0
Avatar Tadas (2014-01-20 14:56:05)
Vertinimas: geras [80%]

Nėra jau toks blogas tas filmas kaip daugelis rašot.
Jis iš tiesų pirmas toks su LT aktoriais, šokiruojantis, bet kartu ir noubodokas, kameros darbas, nzn, truputi kartais erzinantis, pats siužetas gerokai hiporbolizuotas, kai kur per daug jau dramatiškas.
Bet aš žiūrėjau 2 kartus. Kai žinai kas kaip, tada įdomiau žiūrėti iš naujo, daugiau žiūrėti aktorių darbą. Kuris nėra blogas, tačiau man atrodo daugiau teatrinis nei kinui.
Šaunuolė Valda pasirinkus tokį drąsų vaidmenį (tai buvo dar viena priežastis pažiūrėti filmą)!

Pažiūrėkit, bet daugiau reikia ironiškai ir jumoristiškai nusiteikti, neimant per daug į galvą.

0
Avatar Lietuvė (2014-01-10 12:30:47)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Visų pirma, tai ne lietuvių filmas, ačiū Dievui, kitaip būtų gėda už savo tautiečius. Atkreipkit dėmesį, kad režisierius : Maris Martinsons, t.y. lyg ir latvių filmas būtų, tik aktoriai lietuviai.
Antra dalyka, labai aiški mintis: homoseksualumo propogavimas. Norėta parodyti, kad normaliose šeimose žmonės degradavę: keikiasi, paleistuvauja, meluoja, nemyli nuoširdžiai.... O tyra nuoširdi meilė yra tik tarp dviejų vyrų... šlykštu...

0
Avatar Mrs. X (2013-12-27 23:52:52)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Mintis lyg ir yra, bet iš per didelio noro išspausti nežinią ką, filmas tapo labai vulgarus ir nusirideno iki visiškų kraštutiniškumų. Tokiu būdu žiūrovą palikdamas suglumusį ir pasišlykštėjusį. Na, bet sveikintina tik tai, kad bandoma kažką kurti. Be to, juk sakoma, kad visiems neįtiksi, tad šis režisierius tikriausiai turi savitą publiką, į kurią aš tikrai nepatenku.

0
Avatar Agne (2013-12-27 20:51:09)
Vertinimas: geras [70%]

Jonai, ne is aktoriu, o is personazu

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama