Paranormalus aktyvumas 4 / Paranormal Activity 4

Premjera: Spalio 18, 2012
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Siaubo
Šalis: USA
Režisavo: Henry Joost, Ariel Schulman
Vaidina: Katie Featherston, Brady Allen, Matt ShivelyVisas aktorių sąrašas
Siužetas
Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 4 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Avatar eimis (2013-02-19 10:50:14)
Vertinimas: graužtukas [50%]

vertinu 50 procentu nes su gadino gale pasirode vaiduoklei man jie greiciau izombius panasus buvo su dirbo tikrai 1 dar nieko 2 3 o 4 nusi gribavo biski jau

0
Avatar Isabella (2013-02-05 20:43:55)
Vertinimas: geras [100%]

labai patiko zombiai atrieda atidunda

0
Avatar Greta (2013-02-16 20:10:00)

Filmas yra tragiskas, sudirbtas, komedija padaryta jau is gero filmo.:)

0
Matas Light (2012-12-15 15:18:16)

Gaila, kad Lietuvoje nerodys

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama