Transformeriai: išnykimo amžius / Transformers: Age of Extinction

Žiūrovų sulčiaspaudė 79 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 25, 2014
Premjera Lietuvoje: Birželio 27, 2014
Kino platintojas: Forum Cinemas
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Veiksmas, Nuotykiai, Mokslinė fantastika
Šalis: JAV, Kinija
Režisavo: Michael Bay
Vaidina: Nicola Peltz, Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Jack Reynor, Kelsey GrammerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Filmo epicentre atsiduria mechanikas Keidas (akt. Mark Wahlberg), sunkiai suduriantis galą su galu. Užsispyręs vyras iš paskutiniųjų stengiasi dukterį (akt. Nicola Peltz) išleisti į koledžą, tad imasi raustis metalo atliekose, kai kurias jų prikeldamas naujam gyvenimui.

Kartą vyro garaže atsiduria gremėzdiška metalo krūva, kuri, pasirodo, esanti ne kas kita, o transformeris. Juolab, nors ir gerokai aplamdytas, tačiau pats Optimas Praimas. Deja, toks Keido radinys nenudžiugina šalies vyriausybės, džiūgaujančios, jog autorobotai ir diseptikonai paliko Žemę, bei paskelbusios juos esant už įstatymo ribų. Jau netrukus Keido garažą okupuoja mokslininkai, verslininkai ir valdžios organų atstovai, siekiantys bet kokia kaina sunaikinti jų planus griaunantį bei praeityje didingu buvusį metalo gabalą. Tačiau ar jiems neteks persigalvoti, kuomet Žemę netikėtai užpuls ne itin draugiškai nusiteikę į robotus panašūs sutvėrimai? Sakoma, jog planeta saugi, kol joje yra nors vietas transformeris, tačiau ar Optimas Praimas stos ginti jį sunaikinti siekusių žmonių ir ar jis – ta pati žmoniją gelbėjusi legenda?..

Video

Transformers: Age of Extinction

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 24 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 79 %
0
Edvin TheBoss (2014-08-04 09:51:34)
Vertinimas: geras [70%]

7/10

0
Avatar Eko (2014-07-24 17:48:17)
Vertinimas: graužtukas [30%]

Čia turbūt susirinkę visi Lietuvos buduliai kino kritikai. Visuose aukščiausio lygio kritikų portaluose filmas įvertintas neigiamai, RT 17%, Metacritic 34%, bet tas pats IMDb tik šešetas, o čia ateini į Obuolį pažiūrėt įvertinimų ir sumesti visi stolnikai po 100% ir komentarai „...koks nuostabus filmas...“ — tiesiog apgailėtina. Jūs runkeliai turbūt filmų nematę, esate Holivudo praskalautom smegenėlėm ir mėgaujatės tuščiu debilizmu. Būkit geri, atsijunkit internetą ir nebevertinkit filmų, ne jūsų budulių smegenėlėms tai daryti.

0
Avatar kiesa (2014-07-18 23:54:16)
Vertinimas: geras [100%]

irma nestumk filmas nerealus o jei tau tokie nepatinka geriau neik ;)

0
Avatar Vytas (2014-07-18 22:49:35)
Vertinimas: geras [100%]

Kazkas nerealaus,dar tiek veiksmo nebuvau mantes....

0
Mantas Povilaika (2014-07-05 18:06:50)
Vertinimas: geras [100%]

puikus fylmas

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
2.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
4.
Nušvitusioji
Aimee Agresti
Reklama