Neliečiamieji / Intouchables

Kritikų sulčiaspaudė 90 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 94 %
Premjera: Lapkričio 2, 2011
Premjera Lietuvoje: Gegužės 11, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 112 min.
Žanras: Drama, Komedija
Šalis: France
Režisavo: Olivier Nakache, Eric Toledano
Vaidina: Franois Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny, Audrey Fleurot, Clotilde MolletVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Milijonierius Filipas susižeidė skraidydamas parasparniu ir tapo priklausomas nuo kitų. Polėkio nestokojantis jaunas imigrantas Drisas ką tik atliko bausmę kalėjime už smulkias vagystes ir ieško naujų nuotykių. Dviejų skirtingų vyrų likimai susipins visam gyvenimui, kurį kiekvienas iš jų supranta savotiškai.

Nuo kaklo iki kojų paralyžiuotas aristokratas pasisamdys linksmų plaučių Paryžiaus priemiesčio vaikiną, visai netinkamą būti asmeniniu slaugytoju. Prikaustytas prie invalido vežimėlio Filipas ir jo energingasis pagalbininkas Drisas iškeis Vivaldi simfonijas į hiphopo melodijas, paveikslų tapybą – į automobilių lenktynes su policija Paryžiaus gatvėmis, mandagų bendravimą – į nešvankius keiksmažodžius, prabangius kostiumus – į sportines kelnes. Jie pereis ugnį ir vandenį, kol užsigrūdins nuoširdžiai, unikaliai, harmoningai draugystei, besitęsiančiai iki šiol.

Fotogalerija

Neliečiamieji (2011)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 19 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 94 %
0
Avatar Gintarė (2014-04-27 12:48:39)
Vertinimas: geras [100%]

Tiesiog tobulas filmas.

0
Avatar Vaida (2013-05-08 20:13:00)
Vertinimas: geras [100%]

Fantastika, ne filmas !

0
Avatar NE tau Martynai (2013-05-04 17:13:08)
Vertinimas: geras [100%]

SUPER.

0
Avatar saulius (2013-05-04 15:16:41)
Vertinimas: graužtukas [10%]

nesamone kaskoke

0
Avatar Meda (2013-05-04 11:57:46)
Vertinimas: geras [100%]

Labai patiko! Dabar vienas iš mėgstamiausių mano matytų filmų :)

Visi komentarai
Kritikai vertina 90 %
Avatar Karolis Račas / http://buvaukine.wordpress.com
Vertinimas: Ekspertai: geras [100%]

„Neliečiamieji“ – tai puiki kelionė į žmogaus sielą, suteikianti tiek pozityvios, tiek liūdnos energijos žiūrovui, kuri virsta į optimizmo kupiną apmąstymą apie gyvenimo siekius ir tikslus. Retas europietiškos kino industrijos reiškinys, filmas, turintis sielą, jausmingai išreiškiantis savo emocijas tiek aktorių vaidyba, tiek scenarijaus pateiktu siužetu, neatsižvelgiant į Holivudiško kino standartus.

Avatar Gediminas Jankauskas
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Žiūrovai gali tikėtis gražios ir išmintingos pamokos. Istorijos apie tai, kaip pirmapradį brutalumą ir abejingą nejautrą palengva keičia atsakomybės jausmas ir nuoširdus prisirišimas, virstantis harmoninga draugyste – tokia, kurioje senamadiškas intelektualus ir emocinis bendravimas puikiausiai sugyvena su šiuolaikinio gyvenimo diktuojamomis manieromis. Pienas kavai suteikia ne tik kitą spalvą, bet ir kitą skonį. Galima mėgautis Vivaldi muzika ir būti hiphopo gerbėju. O paralyžius negali švęsti pergalės tol, kol neapėmė žmogaus proto ir emocijų.

Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
2.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
4.
Nušvitusioji
Aimee Agresti
Reklama