Vėžliuko Semio nuotykiai 2 / Sammy's avonturen 2

Žiūrovų sulčiaspaudė 68 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Rugpjūčio 1, 2012
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 9, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Animacija, Nuotykiai
Šalis: Belgium
Režisavo: Ben Stassen
Vaidina: Pat Carroll, Carlos McCullers II, Isabelle Fuhrman, Melanie Griffith, Billy UngerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Prieš porą metų apkeliavęs aplink pasaulį, vėžliukas Semis grįžta su naujais draugais ir neįtikėtinais nuotykiais! Ir, be abejo, dubliuotas lietuviškai!

Lydėdami jaunus žuviukus į atvirą jūrą, Semis kartu su geriausiu savo draugu Rėjumi patenka į brakonierių tinklus ir yra parduodami didžiulį akvariumą turinčiam restoranui. Vos ten patekę Semis ir Rėjus iškart imasi kurti išsigelbėjimo planą, tačiau akvariumas itin modernus ir ištrūkti iš jo nėra taip paprasta.

Fotogalerija

Vėžliuko Semio nuotykiai 2 (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 6 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 68 %
0
Avatar emiliukas (2013-06-30 19:34:34)
Vertinimas: graužtukas [10%]

kaskokia nesamone man labai nepatiko

0
Avatar egle (2012-12-28 18:57:31)
Vertinimas: geras [70%]

70% - nes nemaciau, o kur ji butu galima pasiziureti online lietuviskai ?

0
Avatar karolina (2012-11-15 14:35:24)
Vertinimas: geras [100%]

man labai patiko sitas filmukas as nedgi buvau kine ir ziurejau 3d

0
Avatar Artūras (2012-11-12 14:03:00)
Vertinimas: geras [80%]

Filmukas labai gražus savo esme, nors kažkiek nuobodus.

0
Dario Voitukevez (2012-11-11 00:03:14)
Vertinimas: graužtukas [50%]

„Vėžliuko Semio nuotykiai 2“ – tai prastesnis bandymas pavergti žiūrovą belgišku kuriniu apie vėžliukų nuotykius pavojingame šiuolaikinių žmonių pasaulyje su beveik vienoda istorija, kurią galima buvo pamatyti prieš keletą metų, tačiau dėka puikaus ir nepriekaištingo 3D, kuris džiugina akis, bei profesionaliai atidirbto lietuviško dubliažo tai puiki pramoga visai šeimai, po kurios peržiūros bus gana šiltas, tačiau visgi trumpalaikis jausmas.

Vertinimas: 5/10

Visa recenzija: buvaukine.lt

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama