Vėžliuko Semio nuotykiai 2 / Sammy's avonturen 2

Žiūrovų sulčiaspaudė 68 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Rugpjūčio 1, 2012
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 9, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Animacija, Nuotykiai
Šalis: Belgium
Režisavo: Ben Stassen
Vaidina: Pat Carroll, Carlos McCullers II, Isabelle Fuhrman, Melanie Griffith, Billy UngerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Prieš porą metų apkeliavęs aplink pasaulį, vėžliukas Semis grįžta su naujais draugais ir neįtikėtinais nuotykiais! Ir, be abejo, dubliuotas lietuviškai!

Lydėdami jaunus žuviukus į atvirą jūrą, Semis kartu su geriausiu savo draugu Rėjumi patenka į brakonierių tinklus ir yra parduodami didžiulį akvariumą turinčiam restoranui. Vos ten patekę Semis ir Rėjus iškart imasi kurti išsigelbėjimo planą, tačiau akvariumas itin modernus ir ištrūkti iš jo nėra taip paprasta.

Fotogalerija

Vėžliuko Semio nuotykiai 2 (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 6 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 68 %
0
Avatar emiliukas (2013-06-30 19:34:34)
Vertinimas: graužtukas [10%]

kaskokia nesamone man labai nepatiko

0
Avatar egle (2012-12-28 18:57:31)
Vertinimas: geras [70%]

70% - nes nemaciau, o kur ji butu galima pasiziureti online lietuviskai ?

0
Avatar karolina (2012-11-15 14:35:24)
Vertinimas: geras [100%]

man labai patiko sitas filmukas as nedgi buvau kine ir ziurejau 3d

0
Avatar Artūras (2012-11-12 14:03:00)
Vertinimas: geras [80%]

Filmukas labai gražus savo esme, nors kažkiek nuobodus.

0
Dario Voitukevez (2012-11-11 00:03:14)
Vertinimas: graužtukas [50%]

„Vėžliuko Semio nuotykiai 2“ – tai prastesnis bandymas pavergti žiūrovą belgišku kuriniu apie vėžliukų nuotykius pavojingame šiuolaikinių žmonių pasaulyje su beveik vienoda istorija, kurią galima buvo pamatyti prieš keletą metų, tačiau dėka puikaus ir nepriekaištingo 3D, kuris džiugina akis, bei profesionaliai atidirbto lietuviško dubliažo tai puiki pramoga visai šeimai, po kurios peržiūros bus gana šiltas, tačiau visgi trumpalaikis jausmas.

Vertinimas: 5/10

Visa recenzija: buvaukine.lt

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama