Greiti ir įsiutę 6 / The Fast and the Furious 6

Žiūrovų sulčiaspaudė 89 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Gegužės 22, 2013
Premjera Lietuvoje: Gegužės 24, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Veiksmas, Kriminalinis, Nuotykiai, Trileris
Šalis: USA
Režisavo: Justin Lin 
Vaidina: Gina Carano, Dwayne Johnson, Vin Diesel, Luke Evans, RihannaVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Domo ir Brajano reidas prieš nusikaltėlių imperiją, vagišių kompanijos kišenes prikimšo šimtais milijonų dolerių, tačiau sėkmingas nusikaltimas grupuotę išmėtė po visą pasaulį. Nors kišenėse šnara milijonai, ramaus gyvenimo troškimas ir namų ilgesys nepalieka herojų ramybėje.

Tuo tarpu Hobsas per ištisas dvylika pasaulio valstybių persekioja mirtinai pavojingą ir įgudusią vairuotojų gaują, kurios vadeivai Evansui talkina žavi gražuolė.. Kas ji? Ogi mirusia laikyta, buvusi Domo mylimoji - Leti.

Vienintelis būdas sustabdyti siautėjančią gaują, prieš ugnį kovoti ugnimi, todėl Hobsui nebelieka kitos išeities, kaip kreiptis pagalbos į Domą... Užmokestis? Malonė ir atleidimas nuo padarytų nusikaltimų visiems Dominyko gaujos nariams.

Video

Fast and Furious 6

Fotogalerija

Fast and Furious 6

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 73 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 89 %
0
Avatar (2013-12-08 16:28:20)
Vertinimas: geras [100%]

Žiauriai geras!!!!!!!!!!!!!!

0
Sandra Zukaite (2013-09-28 00:47:33)
Vertinimas: geras [100%]

nezinau kokiu reikia buti bet as miliu ta filma man labai labai jis patiko buvau net desimt kartu ir dar eiciau jai roditu

0
Vaidas Stuknys (2013-09-02 23:28:45)
Vertinimas: geras [60%]

5 buvo ta dalis, ties kuria galejo viska uzbaigt. Betne, reikia mat pradet gadint 6 dalim, kuri tikrai ne paskutine.
Skysta si dalis. Daug nelogisku fantastiniu scenu. Pabaiga pabande sustriau uzsukt, bet kaip komentavo vienas, gavosi pakylimo takas 200km ilgio :D

0
Avatar rimantas (2013-07-21 03:01:24)
Vertinimas: geras [60%]

normaliai ;)

0
Avatar Vajidaz (2013-07-11 23:59:13)
Vertinimas: graužtukas [50%]

Filmas prastesnis už iki tol buvusias dalis, lenktynių mažai, daug fantastikos, pač paskutinė scena su lėktuvu apgailėtina. Pabaiga banali ir kvailoka, žodžiu, neliko tos dvasios iš ankstesnių serijų.

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama