Greiti ir įsiutę 6 / The Fast and the Furious 6

Žiūrovų sulčiaspaudė 89 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Gegužės 22, 2013
Premjera Lietuvoje: Gegužės 24, 2013
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Veiksmas, Kriminalinis, Nuotykiai, Trileris
Šalis: USA
Režisavo: Justin Lin 
Vaidina: Gina Carano, Dwayne Johnson, Vin Diesel, Luke Evans, RihannaVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Domo ir Brajano reidas prieš nusikaltėlių imperiją, vagišių kompanijos kišenes prikimšo šimtais milijonų dolerių, tačiau sėkmingas nusikaltimas grupuotę išmėtė po visą pasaulį. Nors kišenėse šnara milijonai, ramaus gyvenimo troškimas ir namų ilgesys nepalieka herojų ramybėje.

Tuo tarpu Hobsas per ištisas dvylika pasaulio valstybių persekioja mirtinai pavojingą ir įgudusią vairuotojų gaują, kurios vadeivai Evansui talkina žavi gražuolė.. Kas ji? Ogi mirusia laikyta, buvusi Domo mylimoji - Leti.

Vienintelis būdas sustabdyti siautėjančią gaują, prieš ugnį kovoti ugnimi, todėl Hobsui nebelieka kitos išeities, kaip kreiptis pagalbos į Domą... Užmokestis? Malonė ir atleidimas nuo padarytų nusikaltimų visiems Dominyko gaujos nariams.

Video

Fast and Furious 6

Fotogalerija

Fast and Furious 6

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 73 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 89 %
0
Avatar (2013-12-08 16:28:20)
Vertinimas: geras [100%]

Žiauriai geras!!!!!!!!!!!!!!

0
Sandra Zukaite (2013-09-28 00:47:33)
Vertinimas: geras [100%]

nezinau kokiu reikia buti bet as miliu ta filma man labai labai jis patiko buvau net desimt kartu ir dar eiciau jai roditu

0
Vaidas Stuknys (2013-09-02 23:28:45)
Vertinimas: geras [60%]

5 buvo ta dalis, ties kuria galejo viska uzbaigt. Betne, reikia mat pradet gadint 6 dalim, kuri tikrai ne paskutine.
Skysta si dalis. Daug nelogisku fantastiniu scenu. Pabaiga pabande sustriau uzsukt, bet kaip komentavo vienas, gavosi pakylimo takas 200km ilgio :D

0
Avatar rimantas (2013-07-21 03:01:24)
Vertinimas: geras [60%]

normaliai ;)

0
Avatar Vajidaz (2013-07-11 23:59:13)
Vertinimas: graužtukas [50%]

Filmas prastesnis už iki tol buvusias dalis, lenktynių mažai, daug fantastikos, pač paskutinė scena su lėktuvu apgailėtina. Pabaiga banali ir kvailoka, žodžiu, neliko tos dvasios iš ankstesnių serijų.

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama