Kartu iki pasaulio pabaigos / Seeking a Friend for the End of the World

Kritikų sulčiaspaudė 60 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 88 %
Premjera: Balandžio 20, 2012
Premjera Lietuvoje: Rugpjūčio 24, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis, Mokslinė fantastika
Šalis: USA
Režisavo: Lorene Scafaria
Vaidina: Keira Knightley, Steve Carell, Melanie Lynskey, Connie Britton, T.J. MillerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Fotogalerija

Kartu iki pasaulio pabaigos (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 5 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 88 %
0
Avatar monika (2012-12-29 16:41:33)
Vertinimas: geras [90%]

sis filmas originaliausias, nes cia tiesiogiai nekovojama su realybe, tai tiesiog filmas apie tai, kad tikroji gyvenimo prasme yra nebutinai atrandama vos gimus

0
Avatar Laura (2012-12-23 15:55:59)
Vertinimas: geras [80%]

Keliantis snaudulį.

0
Avatar Monika (2012-09-15 00:39:04)
Vertinimas: geras [100%]

nepaprastas, nepakartojamas filmas!

0
Avatar miu miu (2012-09-02 20:30:06)
Vertinimas: geras [100%]

Man laabai patiko..

0
Dario Voitukevez (2012-08-19 22:53:05)
Vertinimas: geras [70%]

„Kartu iki pasaulio pabaigos“ – tai pozityviai nuteikianti juosta apie meilę, apie gyvenimo siekius bei užsibrėžtą tikslą. Nors ir nepavyko režisierei atsakyti į daugelį puikios idėjos užduotų klausimų, tačiau bendrame juostų apie pasaulio pabaigas kontekste, šiš filmas lenkia daugelį iš jų, nors ir nepasižymi beprasmišku veiksmu, brangiais specialiaisiais efektais bei tuščia siužetine linija.

Vertinimas: 7/10

plačiau: buvaukine.lt

Visi komentarai
Kritikai vertina 60 %
Avatar Marijus Kulvietis
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Akivaizdu, kad jauna režisierė Lorene Scafaria savo pirmame filme naudojo scenas iš įvairių žanrų klasikinių filmų. Tame tarpe pagrindinių nevykėlių pora labai kopijuoja „Pusryčius pas Tiffanę“. Šis citavimas ar kopijavimas pakiša koją, nes Keira Knightley su visa pagarba jos išoriniam grožiui neturi Audrey Hepburn būdingo įgimto natūralumo. O kokia bebūtų teoriškai lyg ir daug žadanti Steve'o Carrello ir Keiros Knightley pora, tarp šitų aktorių ekrane nė iš tolo nėra tos chemijos, kaip tarp Audrey Hepburn ir George Peppard`o.

Avatar Karolis Račas / buvaukine.wordpress.com/
Vertinimas: Ekspertai: geras [70%]

„Kartu iki pasaulio pabaigos“ – tai pozityviai nuteikianti juosta apie meilę, apie gyvenimo siekius bei užsibrėžtą tikslą. Nors ir nepavyko režisierei atsakyti į daugelį puikios idėjos užduotų klausimų, tačiau bendrame juostų apie pasaulio pabaigas kontekste, šis filmas lenkia daugelį iš jų, nors ir nepasižymi beprasmišku veiksmu, brangiais specialiaisiais efektais bei tuščia siužetine linija.

Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama