Kartu iki pasaulio pabaigos / Seeking a Friend for the End of the World

Kritikų sulčiaspaudė 60 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 88 %
Premjera: Balandžio 20, 2012
Premjera Lietuvoje: Rugpjūčio 24, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis, Mokslinė fantastika
Šalis: USA
Režisavo: Lorene Scafaria
Vaidina: Keira Knightley, Steve Carell, Melanie Lynskey, Connie Britton, T.J. MillerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Fotogalerija

Kartu iki pasaulio pabaigos (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 5 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 88 %
0
Avatar monika (2012-12-29 16:41:33)
Vertinimas: geras [90%]

sis filmas originaliausias, nes cia tiesiogiai nekovojama su realybe, tai tiesiog filmas apie tai, kad tikroji gyvenimo prasme yra nebutinai atrandama vos gimus

0
Avatar Laura (2012-12-23 15:55:59)
Vertinimas: geras [80%]

Keliantis snaudulį.

0
Avatar Monika (2012-09-15 00:39:04)
Vertinimas: geras [100%]

nepaprastas, nepakartojamas filmas!

0
Avatar miu miu (2012-09-02 20:30:06)
Vertinimas: geras [100%]

Man laabai patiko..

0
Dario Voitukevez (2012-08-19 22:53:05)
Vertinimas: geras [70%]

„Kartu iki pasaulio pabaigos“ – tai pozityviai nuteikianti juosta apie meilę, apie gyvenimo siekius bei užsibrėžtą tikslą. Nors ir nepavyko režisierei atsakyti į daugelį puikios idėjos užduotų klausimų, tačiau bendrame juostų apie pasaulio pabaigas kontekste, šiš filmas lenkia daugelį iš jų, nors ir nepasižymi beprasmišku veiksmu, brangiais specialiaisiais efektais bei tuščia siužetine linija.

Vertinimas: 7/10

plačiau: buvaukine.lt

Visi komentarai
Kritikai vertina 60 %
Avatar Marijus Kulvietis
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Akivaizdu, kad jauna režisierė Lorene Scafaria savo pirmame filme naudojo scenas iš įvairių žanrų klasikinių filmų. Tame tarpe pagrindinių nevykėlių pora labai kopijuoja „Pusryčius pas Tiffanę“. Šis citavimas ar kopijavimas pakiša koją, nes Keira Knightley su visa pagarba jos išoriniam grožiui neturi Audrey Hepburn būdingo įgimto natūralumo. O kokia bebūtų teoriškai lyg ir daug žadanti Steve'o Carrello ir Keiros Knightley pora, tarp šitų aktorių ekrane nė iš tolo nėra tos chemijos, kaip tarp Audrey Hepburn ir George Peppard`o.

Avatar Karolis Račas / buvaukine.wordpress.com/
Vertinimas: Ekspertai: geras [70%]

„Kartu iki pasaulio pabaigos“ – tai pozityviai nuteikianti juosta apie meilę, apie gyvenimo siekius bei užsibrėžtą tikslą. Nors ir nepavyko režisierei atsakyti į daugelį puikios idėjos užduotų klausimų, tačiau bendrame juostų apie pasaulio pabaigas kontekste, šis filmas lenkia daugelį iš jų, nors ir nepasižymi beprasmišku veiksmu, brangiais specialiaisiais efektais bei tuščia siužetine linija.

Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama