Piratai! Nevykelių kompanija / The Pirates! Band of Misfits

Kritikų sulčiaspaudė 87 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Kovo 28, 2012
Premjera Lietuvoje: Kovo 30, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Šeimai, Animacija, Nuotykiai
Šalis: UK, USA
Režisavo: Peter Lord , Jeff Newitt
Vaidina: Hugh Grant, Brendan Gleeson, Jeremy Piven, Brian Blessed, Lenny HenryVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Plastelininės animacijos čempionai iš anglų studijos "Aardman" (prieš šv.Kalėdas jie nupiešė "Kalėdų Senelio slaptąją tarnybą") atsigręžė prie specifinės technologijos, kokia anksčiau nulipdė šauniųjų "Voliso ir Gromito" nuotykius, bėgantį iš nelaisvės "Viščiukų maištą" ir "Srovės nublokštų" peliukų žygdarbius kanalizacijos tunelyje. Jie iškėlė plastelinines bures barzdotų ir ūsuotų piratų laive, kuris plaukia ieškoti aukso ir bando išvengti bermudų trikampio akistatos su jūrų baisa pabaisa.

60 mln. JAV dolerių kainavusiame ambicingoje animacinėje komedijoje vėl išgirsite Rolandą Kazlą, kuris šmaikščiai įgarsino vienaragį elnią ("Medžioklės sezonas atidarytas!") ir Kasiukų miestelio merą ("Hortonas"). Kapitonas kausis su demoniškai pikta ir piratų nekenčiančia Karaliene (Rimantė Valiukaitė), diskutuos apie išradimus su jaunuoju mokslininku Charlesu Darwinu (Dalius Skamarakas) ir konkuruoti šauniausio pasaulyje pirato rinkimuose su viliokle Kardine Lize (Severija Janušauskaitė) bei gudriuoju Juoduoju Belami (Evaldas Jaras). Greičiau lipkite į denį, nes animacija su "Aardman" ženklu išsiskiria originalumu, gudriomis idėjomis, charizmatiškomis asmenybėmis ir juokingais pokalbiais, o lietuviško dubliažo meistrai ištrauks auksinį kozirį iš kortų kaladės.

Fotogalerija

Piratai! Nevykelių kompanija (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 3 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Dario Voitukevez (2012-03-31 01:09:17)
Vertinimas: geras [90%]

„Piratai: Nevykėlių kompanija“ – tai labai kokybiškos ir sunkiai įgyvendinamos animacijos pavyzdys. Užburiantis nuotykis į žmogaus pasąmonę, po kurio peržiūros gali kilti kai kurie klausimai patiems sau apie gyvenimo vertybes ir tai, ko mes nevertiname turėdami šalia savęs.

Vertinimas: 9/10

visa recenzija: buvaukine.lt

0
Avatar Evaldas (2012-02-24 14:00:38)
Vertinimas: geras [70%]

filmas gal ir neblogas butu vaikiskas toks bet bet animacija tai kaskokia piestine juk galima ir geresnia padaryt :D

0
Avatar Marius (2012-03-25 17:47:30)

Plastelinine, o ne piestine. Jauniem ziurovam tai kazkas nesuprantamo.

Visi komentarai
Kritikai vertina 87 %
Avatar Karolis Račas / http://buvaukine.wordpress.com
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

„Piratai: Nevykėlių kompanija“ – tai labai kokybiškos ir sunkiai įgyvendinamos animacijos pavyzdys. Užburiantis nuotykis į žmogaus pasąmonę, po kurio peržiūros gali kilti kai kurie klausimai patiems sau apie gyvenimo vertybes ir tai, ko mes nevertiname turėdami šalia savęs.

Avatar Meinardas Valkevičius
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Apibendrinant, tiek mažam, tiek dideliam yra garantuojama juoko dozė, o gausioje piratų kompanijoje, kurie drąsiai gali stoti ir lygiuotis su jau legenda tapusiu Džeku Sperou, ir smagiai praleistas laikas.

Avatar Airidas Kondrotas
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Piratai: Nevykėlių Kompanija išėjo linksmas ir nuotaikingas, geriau už patį Hugh Grantą pono Kazlo balsu kalbantis, šviežiai atrodančios ir akį žavinčios animacijos perlas visoms amžiaus grupėms. Ironiškai žiūrintis į revoliuciją sukėlusius mokslinius atradimus ir realias, bei literatūroje sutinkamas personas. Bandantis alsuoti pašėlusiais nuotykiais, bet iki to šiek tiek pritrūko.

Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama