Briliantinė ranka / Brilliantovaya ruka

Premjera: Gegužės 23, 1969
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: 100 min.
Žanras: Komedija, Nuotykiai, Kriminalinis
Šalis: Soviet Union
Režisavo: Leonid Gaidai
Vaidina: Yuri Nikulin, Nina Grebeshkova, Andrei Mironov, Anatoli Papanov, Stanislav ChekanVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Rusų komedijos klasiko Leonido Gaidajaus filmas apie paprastą, dorą tarybinį pilietį, kurį vaidina Jurijus Nikulinas, įsivėlusį į neįtikėtiną kontrabandos istoriją. Gorbunkovas atsitiktinai tampa dviejų žavingų piktadarių.

Persekiotojai įsitikinę, kad sugipsuotoje Gorbunkovo rankoje paslėptas lobis. Deimantų ir aukso medžiotojai mėgina įvilioti naivų ir išsiblaškiusį šeimos tėvą į spąstus, norėdami nuimti nelemtąjį gipsą nuo jo rankos. O Gorbunkovas sutinka padėti milicijos pareigūnams sugauti visą kontrabandininkų gaują.

Tai įdomu

Filmas tapo tarybinio folkloro klasika, o jame skambančios dainelės „Apie kiškius“ ir „Nevykėlių sala“ – tikrais šlageriais.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 8 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Vitalijus Burokas (2014-04-12 11:28:34)
Vertinimas: geras [100%]

Filmas visiems laikams.

0
Rasa Maksimova (2012-05-30 23:56:09)
Vertinimas: geras [100%]

tikra klasika,verta ziureti ir ziureti,prie siu komediju uzaugom

0
Avatar akala (2013-08-31 23:02:28)

jegines visos rusu komedijos... Operacija y...:)

0
Avatar Studentas (2009-02-14 19:51:47)

Labai nuostabu!

0
Avatar (2008-08-06 00:03:16)

turbut niekas nekomentuoja nes nezino kadangi visi komentatoriai yra labai jauni tai o man nera ko pridurti nes tas komedijas rusu reikia pamatyti

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama