Briliantinė ranka / Brilliantovaya ruka

Premjera: Gegužės 23, 1969
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: 100 min.
Žanras: Komedija, Nuotykiai, Kriminalinis
Šalis: Soviet Union
Režisavo: Leonid Gaidai
Vaidina: Yuri Nikulin, Nina Grebeshkova, Andrei Mironov, Anatoli Papanov, Stanislav ChekanVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Rusų komedijos klasiko Leonido Gaidajaus filmas apie paprastą, dorą tarybinį pilietį, kurį vaidina Jurijus Nikulinas, įsivėlusį į neįtikėtiną kontrabandos istoriją. Gorbunkovas atsitiktinai tampa dviejų žavingų piktadarių.

Persekiotojai įsitikinę, kad sugipsuotoje Gorbunkovo rankoje paslėptas lobis. Deimantų ir aukso medžiotojai mėgina įvilioti naivų ir išsiblaškiusį šeimos tėvą į spąstus, norėdami nuimti nelemtąjį gipsą nuo jo rankos. O Gorbunkovas sutinka padėti milicijos pareigūnams sugauti visą kontrabandininkų gaują.

Tai įdomu

Filmas tapo tarybinio folkloro klasika, o jame skambančios dainelės „Apie kiškius“ ir „Nevykėlių sala“ – tikrais šlageriais.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 8 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina - %
0
Vitalijus Burokas (2014-04-12 11:28:34)
Vertinimas: geras [100%]

Filmas visiems laikams.

0
Rasa Maksimova (2012-05-30 23:56:09)
Vertinimas: geras [100%]

tikra klasika,verta ziureti ir ziureti,prie siu komediju uzaugom

0
Avatar akala (2013-08-31 23:02:28)

jegines visos rusu komedijos... Operacija y...:)

0
Avatar Studentas (2009-02-14 19:51:47)

Labai nuostabu!

0
Avatar (2008-08-06 00:03:16)

turbut niekas nekomentuoja nes nezino kadangi visi komentatoriai yra labai jauni tai o man nera ko pridurti nes tas komedijas rusu reikia pamatyti

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama