Tarnaitė / The Help

Žiūrovų sulčiaspaudė 87 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Rugpjūčio 10, 2011
Premjera Lietuvoje: Spalio 14, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 146 min.
Žanras: Drama
Šalis: USA, India, United Arab Emirates
Režisavo: Tate Taylor
Vaidina: Emma Stone, Viola Davis, Bryce Dallas Howard, Octavia Spencer, Jessica ChastainVisas aktorių sąrašas
Siužetas

1960-ieji, Misisipė, JAV. Skiter, vos baigusi universitetą grįžta namo. Į apmirusį miestelį, kuriame niekas nevyksta. Jauna mergina svajoja tapti rašytoja ir išsivežti į platųjį pasaulį, tačiau padoriai Džeksono miestelio merginai nedera taip elgtis ir kurti kvailas iliuzijas. Pagal nerašytą gyvenimo planą mergina turėtų ištekėti už deramo jaunikio bei pasišvęsti šeimai ir namams.

Eibilin – trimis dešimtimis už svajoklę Skiter vyresnė juodaodė, jos geriausios draugės namų tvarkytoja. Išmintinga moteris visą savo gyvenimą paskyrė darbui baltųjų namuose, auklėjo jų vaikus ir, regis, pamiršo gyvenimo skonį dar tuomet, kai likimas atėmė iš jos vienintelį sūnų. Mini – didžiausia aštrialiežuvė ir aršiausia tarnaitė visame Džeksone, liežuvio dėka niekuomet ilgai neužsibūnanti naujoje darbo vietoje.

Įsidarbinusi vietiniame laikraštyje jaunoji žurnalistė sumano pakalbinti ilgametę darbo patirtį turinčias juodaodes tarnaites. Tačiau mergina net nenumanė, jog Eibilin ir Mini gyvenimo patirtis tokia skaudi, o abi moterys vos prabilusios sugeba pravirkdyti dangų ir prajuokinti akmenį.

Nepaisydama miestelio apkalbų, kreivų žvilgsnių ir šnabždesių užnugaryje, Skiter ryžtasi tęsti savo bendradarbiavimą su juodaodėmis tarnaitėmis, o netrukus vis daugiau moterų, nešinų savo gyvenimo istorijomis, peržengia jaunosios rašytojos durų slenkstį. Visas šias moteris vienija noras pakeisti savo gyvenimus, esamą santvarką ir pasaulį priversti eiti sąžiningu keliu.

Tai įdomu

Aktorė Octavia Spencer pelnė "Oskaro" apdovanojimą "Geriausia antro plano aktorė".

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 18 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 87 %
0
Avatar tralialia (2013-10-27 11:27:02)
Vertinimas: geras [100%]

Tikrai puikus, dėmesio vertas filmas.

0
Avatar Ieva (2012-11-02 02:53:06)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas...

0
Avatar Lina (2012-05-29 00:31:50)
Vertinimas: geras [100%]

paziurejau Intouchables ir galvojau, kad viskas, geresnio 2011 metais filmo buti negalejo, tada paziurejau si filma ir supratau, kad 2011 metai pagaliau atnese kazka tyro, gero ir jaukaus i musu namus. super filmas, visa diena is galvos neisejo...

0
Avatar Erika (2012-03-25 15:37:35)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas, galbūt vyriškai auditorijai pasirodys nuobodus ir nevertas dėmesio, bet moterims vertinančioms geras dramas tikrai turėtų patikti.

0
Avatar good (2012-03-21 14:09:41)
Vertinimas: geras [100%]

nuostabus

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
3.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
4.
Nušvitusioji
Aimee Agresti
5.
Gaminame natūralią kosmetiką namuose su Uoga Uoga
Lena Sokolovska, Jovita Vyšniauskienė, Miglė Tylaitė
Reklama