Tarnaitė / The Help

Žiūrovų sulčiaspaudė 87 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Rugpjūčio 10, 2011
Premjera Lietuvoje: Spalio 14, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 146 min.
Žanras: Drama
Šalis: USA, India, United Arab Emirates
Režisavo: Tate Taylor
Vaidina: Emma Stone, Viola Davis, Bryce Dallas Howard, Octavia Spencer, Jessica ChastainVisas aktorių sąrašas
Siužetas

1960-ieji, Misisipė, JAV. Skiter, vos baigusi universitetą grįžta namo. Į apmirusį miestelį, kuriame niekas nevyksta. Jauna mergina svajoja tapti rašytoja ir išsivežti į platųjį pasaulį, tačiau padoriai Džeksono miestelio merginai nedera taip elgtis ir kurti kvailas iliuzijas. Pagal nerašytą gyvenimo planą mergina turėtų ištekėti už deramo jaunikio bei pasišvęsti šeimai ir namams.

Eibilin – trimis dešimtimis už svajoklę Skiter vyresnė juodaodė, jos geriausios draugės namų tvarkytoja. Išmintinga moteris visą savo gyvenimą paskyrė darbui baltųjų namuose, auklėjo jų vaikus ir, regis, pamiršo gyvenimo skonį dar tuomet, kai likimas atėmė iš jos vienintelį sūnų. Mini – didžiausia aštrialiežuvė ir aršiausia tarnaitė visame Džeksone, liežuvio dėka niekuomet ilgai neužsibūnanti naujoje darbo vietoje.

Įsidarbinusi vietiniame laikraštyje jaunoji žurnalistė sumano pakalbinti ilgametę darbo patirtį turinčias juodaodes tarnaites. Tačiau mergina net nenumanė, jog Eibilin ir Mini gyvenimo patirtis tokia skaudi, o abi moterys vos prabilusios sugeba pravirkdyti dangų ir prajuokinti akmenį.

Nepaisydama miestelio apkalbų, kreivų žvilgsnių ir šnabždesių užnugaryje, Skiter ryžtasi tęsti savo bendradarbiavimą su juodaodėmis tarnaitėmis, o netrukus vis daugiau moterų, nešinų savo gyvenimo istorijomis, peržengia jaunosios rašytojos durų slenkstį. Visas šias moteris vienija noras pakeisti savo gyvenimus, esamą santvarką ir pasaulį priversti eiti sąžiningu keliu.

Tai įdomu

Aktorė Octavia Spencer pelnė "Oskaro" apdovanojimą "Geriausia antro plano aktorė".

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 18 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 87 %
0
Avatar tralialia (2013-10-27 11:27:02)
Vertinimas: geras [100%]

Tikrai puikus, dėmesio vertas filmas.

0
Avatar Ieva (2012-11-02 02:53:06)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas...

0
Avatar Lina (2012-05-29 00:31:50)
Vertinimas: geras [100%]

paziurejau Intouchables ir galvojau, kad viskas, geresnio 2011 metais filmo buti negalejo, tada paziurejau si filma ir supratau, kad 2011 metai pagaliau atnese kazka tyro, gero ir jaukaus i musu namus. super filmas, visa diena is galvos neisejo...

0
Avatar Erika (2012-03-25 15:37:35)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas, galbūt vyriškai auditorijai pasirodys nuobodus ir nevertas dėmesio, bet moterims vertinančioms geras dramas tikrai turėtų patikti.

0
Avatar good (2012-03-21 14:09:41)
Vertinimas: geras [100%]

nuostabus

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama