Debesų žemėlapis / Cloud Atlas

Kritikų sulčiaspaudė 80 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 76 %
Premjera: Spalio 26, 2012
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 23, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: 164 min.
Žanras: Mokslinė fantastika, Mistinis, Drama
Šalis: Germany, USA, Hong Kong, Singapore
Režisavo: Lana Wachowski, Tom Tykwer, Andy Wachowski
Vaidina: Tom Hanks, Hugo Weaving, Hugh Grant, Jim Sturgess, Susan SarandonVisas aktorių sąrašas
80%
Airidas Kondrotas
Jiems sakė, kad šio kūrinio ekranizuoti neįmanoma, bet jie nesiklausė. Gimtinėje žiūrovai nesuprato ir neįvertino jų darbo. Toronto kino festivalyje jiems 10 minučių kino mylėtojai plojo atsistoję. Lietuvos kino elitas juostą rekomenduoja „Matricos“ ir Bėk, „Lola, bėk gerbėjams“. Tačiau jis klysta. Šie žymus vardai – viso labo populiariausi jų režisieriams pasaulinį pripažinimą atnešę kūriniai. „Matricos“ elementų užčiuopti galima, bet tai tik pora scenų ir futuristinė Korėja. Tokia, kokią įsivaizduoja ir kuria daugelis kino menininkų. Lolos ...
Siužetas

Tai istorija kaip viskas turi ryšį: 1894 metų kelionių po Ramųjį vandenyną metu parašytas dienoraštis, kompozitoriaus laiškai draugui, žmogžudystė atominėje jėgainėje, slaugos namuose esančio spaustuvininko šmeižtas, maištaujantis klonas ateities Korėjoje ir po apokalipsės tolimoje ateityje, gyvenančios genties pasaka.

Debesų žemėlapis - Wachowskių pasakojimas ir nuotykis kaip atskirų žmonių gyvenimai įtakoja vieni kitus praeityje, dabartyje ir ateityje, kaip žudikai tampa herojais, kaip geri poelgiai išlieka istorijoje, ateityje įkvėpdami revoliuciją.

Tai įdomu

Kol kas Debesų žemėlapis yra pats brangiausias nepriklausomų kūrėjų filmas visoje kino istorijoje, kurio biudžetas siekė 100 milijonų dolerių.

Tarptautiniame Toronto Kino Festivalyje Wachowskių juosta susilaukė 10 minučių ovacijų. Žmonės plojo atsistoję.

Fotogalerija

Debesų žemėlapis (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 82 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 76 %
0
Avatar wow (2013-10-12 23:45:48)
Vertinimas: geras [100%]

kažkas tokio wow... tik, aišku, vieno karto neužteko pažiūrėti, atsiradus laiko daugiau tikrai reiks pažiūrėti dar 1 mažiausiai kartą, kad iki galo sugeneruoti mintį ... dalelę pavyko, ir tikrai, daug minčių sukeliantis filmas, tiek daug prasmingų ir vertingų minčių , frazių pasakyta filmo metu, na tikrai, senai mačiau kažką tokio. wow.. tiesiog..

0
Avatar dastan (2013-08-19 12:30:48)
Vertinimas: geras [100%]

Kodėl ne betmeno gerbėjams ? tasmos riteris buvo vienas geriausiu dešimtmečio filmu, laimėjo tris oskarus na gal tu kalbi apie tim burtuno / schumacherio batman filmus kurie tikrai buvo niekamtike .o filmas tai tikrai vertas dėmesio i siužetą sunku įsikirst , bet filmas tikrai puikiai pateikia renkarnacijos ir karmos įdėja. Bet aišku filmas ne eiliniam mužikui išlipusiam iš kombaino ... Kaip sakė Marijus ''Tikrai puikus filmas, bet tik tiems kas sugeba mastyti... ''

0
Avatar Perpetum (2013-02-25 00:14:09)
Vertinimas: geras [100%]

Filmas ne batmano gerbėjams.

0
Avatar Karolina (2013-02-16 00:37:51)
Vertinimas: geras [100%]

Vertas demesio filmas ,tai nepaprastos istorijos ,kurios pabaigoje susiveda i bendrus klausimus.Siuzeta ,pasirinkta tema ,pagrindine mintis - nuostabu

0
Avatar Marijus (2013-01-27 17:45:23)
Vertinimas: geras [100%]

Tikrai puikus filmas, bet tik tiems kas sugeba mastyti...

Visi komentarai
Kritikai vertina 80 %
Avatar Airidas Kondrotas
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Didžiausias „Debesų žemėlapio“ privalumas – vizualinė stilistika, tačiau nuskambėjus paskutiniams akordams, juosta iškelia daugiau klausimų, nei duoda atsakymų. Mąstykite. Galbūt tai pakeis jūsų gyvenimą.

Avatar Dario Voitukevez
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

„Debesų žemėlapis“ – tai nuostabaus vizualinio konteksto kūrinys, kerintis nuo pradžios iki pabaigos, tačiau negalintis pasigirti kaip to paties pavadinimo Davido Mitchello romano kruopščiai įgyvendinta ekranizacija. Dėka brolio ir sesers Watchowskių ir Tomo Tykwero žiūrovas gauna unikalų darbą apie gyvenimo prasmę, reinkarnaciją, meilę, tačiau visgi pasakojimas labai nutolsta nuo to, kas yra pateikiama literatūriniame kūrinyje, bet visgi yra išlaikomas paties pasakojimo pamatas, kuris ir neleidžia nugrimzti į prarają scenaristams, tačiau tiems, kurie nėra skaitę knygos, juosta bus pernelyg sunkiai suprantama.

Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
2.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
4.
Nušvitusioji
Aimee Agresti
Reklama