Pi gyvenimas / Life of Pi

Žiūrovų sulčiaspaudė 91 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Gruodžio 14, 2012
Premjera Lietuvoje: Gruodžio 21, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: 120 min.
Žanras: Drama, Nuotykiai
Šalis: USA
Režisavo: Ang Lee
Vaidina: Irfan Khan, Tabu, Suraj Sharma, Adil HussainVisas aktorių sąrašas
80%
Airidas Kondrotas
Pastarieji metai buvo tikras iššūkis kino kūrėjams. Iš pradžių visiems puikiai pažįstami brolis ir sesuo Wachowskiai kartu su vokiečių kilmės režisieriumi Tomu Tykweru pasiryžo ekranizuoti neįmanomą "Debesų žemėlapio" scenarijų ir jiems pasisekė. Neilgai trukus sulaukėme naujų Tomo Hooperio išsišokimų režisieriui visiškai nebūdingame žanre – klasikinės Viktoro Hugo novelės „Vargdieniai“ ekranizacijoje. Galiausiai taivanietis Angas Lee stojo įrodyti, kad irgi gali padaryti neįmanoma ir pristato Yanno Martelio romano ekranizaciją. Ekranizuoti „Pi gyvenimą“ buvo siūlyta ne vienam režisieriui ...
Siužetas

Pagrindinis filmo veikėjas – indas paauglys Pi, zoologijos sodo prižiūrėtojo sūnus. Vieną dieną šeima nusprendžia palikti gimtąją Indiją ir įsikurti Kanadoje.

Keliauti tenka jūra ir čia užklumpa nelaimė – mėtomas ir vėtomas audros, sudūžta laivas. Stebuklo dėka Pi atsiduria gelbėjimosi valtyje – bengališkojo tigro, hienos, zebro ir orangutango draugijoje. Kelis mėnesius beviltiškai dreifuojant vandenyne kiekvienas jų nori išgyventi, tačiau niekas nežino, kuris gimė po laiminga žvaigžde.

Ramiajame vandenyne atsidūrusio jaunosios kartos Mauglio istorija 3D formatu papasakos apie paslaptingą ir nuostabų žmogaus ir gyvūnų ryšį. Draugystę nelaimės fone. Tikėjimą, kai viskas prarasta. Viltį ir kovą už išgyvenimą.

Tai įdomu

„Pi gyvenimas“ – kinų kilmės režisieriaus Ango Lee drama, sukurta remiantis to paties pavadinimo rašytojo Yann Martelio romanu, išleistu 2001-aisiais.

Fotogalerija

Pi Gyvenimas (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 62 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 91 %
0
Avatar squirrel (2014-03-23 14:33:11)
Vertinimas: geras [90%]

patiko, bet nezinau, ar ziureciau antra karta, todel -10%

0
Avatar ra (2013-06-10 01:34:00)
Vertinimas: geras [100%]

siame filme galit buti netik tigru bet ir zmogumi,pasirinkit personaza

0
Avatar Lina (2013-03-11 13:36:30)
Vertinimas: graužtukas [10%]

pritariu, kad nesamone

0
Mangirdosius Miezlaiskis (2013-03-01 18:23:48)
Vertinimas: graužtukas [50%]

bisky nesamonė

0
Avatar s (2013-02-20 02:51:30)
Vertinimas: geras [100%]

lina, nebekliedek. Pirmiausia, nespoilink, antra - nekisk savo nuomones, nes mintis yra kitokia.

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Jau kinuose
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama