Pi gyvenimas / Life of Pi

Žiūrovų sulčiaspaudė 91 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Gruodžio 14, 2012
Premjera Lietuvoje: Gruodžio 21, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: 120 min.
Žanras: Drama, Nuotykiai
Šalis: USA
Režisavo: Ang Lee
Vaidina: Irfan Khan, Tabu, Suraj Sharma, Adil HussainVisas aktorių sąrašas
80%
Airidas Kondrotas
Pastarieji metai buvo tikras iššūkis kino kūrėjams. Iš pradžių visiems puikiai pažįstami brolis ir sesuo Wachowskiai kartu su vokiečių kilmės režisieriumi Tomu Tykweru pasiryžo ekranizuoti neįmanomą "Debesų žemėlapio" scenarijų ir jiems pasisekė. Neilgai trukus sulaukėme naujų Tomo Hooperio išsišokimų režisieriui visiškai nebūdingame žanre – klasikinės Viktoro Hugo novelės „Vargdieniai“ ekranizacijoje. Galiausiai taivanietis Angas Lee stojo įrodyti, kad irgi gali padaryti neįmanoma ir pristato Yanno Martelio romano ekranizaciją. Ekranizuoti „Pi gyvenimą“ buvo siūlyta ne vienam režisieriui ...
Siužetas

Pagrindinis filmo veikėjas – indas paauglys Pi, zoologijos sodo prižiūrėtojo sūnus. Vieną dieną šeima nusprendžia palikti gimtąją Indiją ir įsikurti Kanadoje.

Keliauti tenka jūra ir čia užklumpa nelaimė – mėtomas ir vėtomas audros, sudūžta laivas. Stebuklo dėka Pi atsiduria gelbėjimosi valtyje – bengališkojo tigro, hienos, zebro ir orangutango draugijoje. Kelis mėnesius beviltiškai dreifuojant vandenyne kiekvienas jų nori išgyventi, tačiau niekas nežino, kuris gimė po laiminga žvaigžde.

Ramiajame vandenyne atsidūrusio jaunosios kartos Mauglio istorija 3D formatu papasakos apie paslaptingą ir nuostabų žmogaus ir gyvūnų ryšį. Draugystę nelaimės fone. Tikėjimą, kai viskas prarasta. Viltį ir kovą už išgyvenimą.

Tai įdomu

„Pi gyvenimas“ – kinų kilmės režisieriaus Ango Lee drama, sukurta remiantis to paties pavadinimo rašytojo Yann Martelio romanu, išleistu 2001-aisiais.

Fotogalerija

Pi Gyvenimas (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 63 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 91 %
0
Avatar INA (2014-06-01 17:56:56)
Vertinimas: geras [90%]

MAN PATIKO.

0
Avatar squirrel (2014-03-23 14:33:11)
Vertinimas: geras [90%]

patiko, bet nezinau, ar ziureciau antra karta, todel -10%

0
Avatar ra (2013-06-10 01:34:00)
Vertinimas: geras [100%]

siame filme galit buti netik tigru bet ir zmogumi,pasirinkit personaza

0
Avatar Lina (2013-03-11 13:36:30)
Vertinimas: graužtukas [10%]

pritariu, kad nesamone

0
Mangirdosius Miezlaiskis (2013-03-01 18:23:48)
Vertinimas: graužtukas [50%]

bisky nesamonė

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama