Monte Karlas / Monte Carlo

Žiūrovų sulčiaspaudė 87 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Vasario 10, 2011
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Nuotykiai, Romantinis, Komedija
Šalis:
Režisavo: Thomas Bezucha 
Vaidina: Leighton Meester, Selena Gomez, Cory Monteith, Katie Cassidy, Andie MacDowellVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Svajonių atostogos Monte Karle

46-erių amerikiečių režisierius Thomas Bezucha pristato savo trečiąjį filmą – romantinę nuotykių komediją „Monte Karlo“, sukurtą remiantis rašytojo, prodiuserio bei režisieriaus Jules Bass knyga „Galvų kolekcionieriai“ (orig. „Headhunters“).

Kaip ir 2000-aisiais bei 2005-aisiais sukurti filmai, taip ir naujausias režisieriaus darbas – jaunatviška ir kupina nuotykių romantinė komedija, neabejotinai surasianti savo žiūrovą.

Trys jaunos ir nuotykių ištroškusios merginos – Grace (akt. Selena Gomez), Meg (akt. Leighton Meester) ir Emma (akt. Katie Cassidy) išsiruošia į Paryžių. Deja, kruopščiai planuota kelionė pasirodo esanti didelis nusivylimas. Išvargintos nemalonių kelionės įspūdžių merginos atsiduria prabangaus penkių žvaigždučių viešbučio hole, kuriame Grace palaikoma turtinga paveldėtoja. Prieš atskleidžiant savo tikrąsias tapatybes, merginos mėgaujasi neregėta prabanga, paparacių dėmesiu, apsimeta aukštuomenės atsovėmis ir vyksta atostogauti į svajonių miestą – Monte Karlą, kuriame merginų laukia didžiausi nuotykiai. Netikėtai dingus milijono dolerių vertės prabangiam vėriniui, Grace, Meg ir Emma priverstos žūtbūt jį rasti, o tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 10 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 87 %
0
Avatar Mi (2014-08-09 20:51:21)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Kazkoks ziauriai nuobodus...

0
Avatar egle (2013-06-10 13:36:25)
Vertinimas: geras [100%]

piukus filmas :)

0
Avatar lulu (2013-05-26 01:59:17)
Vertinimas: geras [100%]

nerelus

0
Almy Almina (2012-06-16 23:56:46)
Vertinimas: geras [100%]

Šiltas,romantinis filmas :)

0
Avatar ERIKA (2012-02-20 13:26:41)
Vertinimas: geras [100%]

123 fainas filmas !

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
APPLE paslaptys
Adam Lashinsky
2.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
3.
4.
Raganų valandos
Deborah Harkness
Reklama