Monte Karlas / Monte Carlo

Žiūrovų sulčiaspaudė 96 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Vasario 10, 2011
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Nuotykiai, Romantinis, Komedija
Šalis:
Režisavo: Thomas Bezucha 
Vaidina: Leighton Meester, Selena Gomez, Cory Monteith, Katie Cassidy, Andie MacDowellVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Svajonių atostogos Monte Karle

46-erių amerikiečių režisierius Thomas Bezucha pristato savo trečiąjį filmą – romantinę nuotykių komediją „Monte Karlo“, sukurtą remiantis rašytojo, prodiuserio bei režisieriaus Jules Bass knyga „Galvų kolekcionieriai“ (orig. „Headhunters“).

Kaip ir 2000-aisiais bei 2005-aisiais sukurti filmai, taip ir naujausias režisieriaus darbas – jaunatviška ir kupina nuotykių romantinė komedija, neabejotinai surasianti savo žiūrovą.

Trys jaunos ir nuotykių ištroškusios merginos – Grace (akt. Selena Gomez), Meg (akt. Leighton Meester) ir Emma (akt. Katie Cassidy) išsiruošia į Paryžių. Deja, kruopščiai planuota kelionė pasirodo esanti didelis nusivylimas. Išvargintos nemalonių kelionės įspūdžių merginos atsiduria prabangaus penkių žvaigždučių viešbučio hole, kuriame Grace palaikoma turtinga paveldėtoja. Prieš atskleidžiant savo tikrąsias tapatybes, merginos mėgaujasi neregėta prabanga, paparacių dėmesiu, apsimeta aukštuomenės atsovėmis ir vyksta atostogauti į svajonių miestą – Monte Karlą, kuriame merginų laukia didžiausi nuotykiai. Netikėtai dingus milijono dolerių vertės prabangiam vėriniui, Grace, Meg ir Emma priverstos žūtbūt jį rasti, o tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti.

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 9 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 96 %
0
Avatar egle (2013-06-10 13:36:25)
Vertinimas: geras [100%]

piukus filmas :)

0
Avatar lulu (2013-05-26 01:59:17)
Vertinimas: geras [100%]

nerelus

0
Almy Almina (2012-06-16 23:56:46)
Vertinimas: geras [100%]

Šiltas,romantinis filmas :)

0
Avatar ERIKA (2012-02-20 13:26:41)
Vertinimas: geras [100%]

123 fainas filmas !

0
Avatar aiste (2011-12-29 22:53:32)
Vertinimas: geras [100%]

Labai fainas

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama