Įkalinti laike / In Time

Žiūrovų sulčiaspaudė 75 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Spalio 27, 2011
Premjera Lietuvoje: Spalio 28, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: - min.
Žanras: Trileris, Mokslinė fantastika
Šalis: USA
Režisavo: Andrew Niccol 
Vaidina: Olivia Wilde, Justin Timberlake, Alex Pettyfer, Amanda Seyfried, Matthew BomerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Sveiki atvykę į XXIa. pabaigą, kurioje pagrindine atsiskaitomąja valiuta tapo laikas. Čia žmonės genetiškai užprogramuoti gyventi iki 25-erių: tuomet organizmas nustoja senti ir gyventi lieka vieneri metai.

Visa žmonija uoliai dirba vien tam, kad gautų daugiau laiko pasaulyje, kuriame puodelis kavos kainuoja 4 gyvenimo minutes. Kaip ir visuomet, čia valdo turtingieji, galintys tapti beveik nemirtingais, o vargšai, net ir lenkdami nugaras sunkiausiuose darbuose kovoja vardan savo gyvybių.

Vilas – jaunuolis, vieną rytą pabundantis su neišsenkamomis laiko atsargomis. Tačiau laimė trunka neilgai – vyrukas apkaltinamas žmogžudyste, siekiant pasisavinti kito žmogaus laiką.

Bėgdamas nuo persekiotojų Vilas pagrobia Silviją ir laiko ja įkaite, bandydamas įrodyti savo nekaltumą. Štai taip, kiekvieną minutę rizikuodami gyvybėmis, jaunuoliai dviese stoja prieš negailestingą laiko sistemą ir ryžtasi rizikingam žingsniui – laiko vagystei iš atsargų saugyklos. Idant išdalintų laiką jo stokojantiems.

Žaliai ant dilbio mirgantis laikmatis negailestingai primena, jog tavo laiko atsargos senka, priešai mina ant kulnų, tačiau Vilas neketina nuleisti rankų ir eina iki galo.

Įtemptas siužetas, netikėta idėja ir nesibaigiantis veiksmas prikausto prie ekranų. Justin Timberlake jau anksčiau įrodė esąs ne tik dainininkas, bet ir visai puikus aktorius.

Fotogalerija

Įkalinti laike (2011)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 69 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 75 %
0
Avatar vytautas burka (2013-03-31 12:26:51)
Vertinimas: geras [100%]

Filmas tikrai labai geras, butu labai faina jei atsirastu 2 dalis

0
Avatar Ieva (2013-03-27 16:40:10)
Vertinimas: geras [100%]

Pagaliau sukurtas bent vienas nebanalus filmas!!!!!!

0
Rasa Markaityte (2012-12-21 19:27:02)
Vertinimas: geras [90%]

Viskas patiko, įdomus siužetas, kažkas naujo ir įdomaus. Super.

0
Mantvydas Vorobjovas (2012-08-09 22:29:03)
Vertinimas: geras [80%]

Idomi filmo ideja, kazkas naujo sugalvota. Man patiko ;)

0
Sarunas Suarezasdimaria (2012-08-01 01:12:11)
Vertinimas: geras [100%]

Geras

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama