Įkalinti laike / In Time

Žiūrovų sulčiaspaudė 75 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Spalio 27, 2011
Premjera Lietuvoje: Spalio 28, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: - min.
Žanras: Trileris, Mokslinė fantastika
Šalis: USA
Režisavo: Andrew Niccol 
Vaidina: Olivia Wilde, Justin Timberlake, Alex Pettyfer, Amanda Seyfried, Matthew BomerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Sveiki atvykę į XXIa. pabaigą, kurioje pagrindine atsiskaitomąja valiuta tapo laikas. Čia žmonės genetiškai užprogramuoti gyventi iki 25-erių: tuomet organizmas nustoja senti ir gyventi lieka vieneri metai.

Visa žmonija uoliai dirba vien tam, kad gautų daugiau laiko pasaulyje, kuriame puodelis kavos kainuoja 4 gyvenimo minutes. Kaip ir visuomet, čia valdo turtingieji, galintys tapti beveik nemirtingais, o vargšai, net ir lenkdami nugaras sunkiausiuose darbuose kovoja vardan savo gyvybių.

Vilas – jaunuolis, vieną rytą pabundantis su neišsenkamomis laiko atsargomis. Tačiau laimė trunka neilgai – vyrukas apkaltinamas žmogžudyste, siekiant pasisavinti kito žmogaus laiką.

Bėgdamas nuo persekiotojų Vilas pagrobia Silviją ir laiko ja įkaite, bandydamas įrodyti savo nekaltumą. Štai taip, kiekvieną minutę rizikuodami gyvybėmis, jaunuoliai dviese stoja prieš negailestingą laiko sistemą ir ryžtasi rizikingam žingsniui – laiko vagystei iš atsargų saugyklos. Idant išdalintų laiką jo stokojantiems.

Žaliai ant dilbio mirgantis laikmatis negailestingai primena, jog tavo laiko atsargos senka, priešai mina ant kulnų, tačiau Vilas neketina nuleisti rankų ir eina iki galo.

Įtemptas siužetas, netikėta idėja ir nesibaigiantis veiksmas prikausto prie ekranų. Justin Timberlake jau anksčiau įrodė esąs ne tik dainininkas, bet ir visai puikus aktorius.

Fotogalerija

Įkalinti laike (2011)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 69 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 75 %
0
Avatar vytautas burka (2013-03-31 12:26:51)
Vertinimas: geras [100%]

Filmas tikrai labai geras, butu labai faina jei atsirastu 2 dalis

0
Avatar Ieva (2013-03-27 16:40:10)
Vertinimas: geras [100%]

Pagaliau sukurtas bent vienas nebanalus filmas!!!!!!

0
Rasa Markaityte (2012-12-21 19:27:02)
Vertinimas: geras [90%]

Viskas patiko, įdomus siužetas, kažkas naujo ir įdomaus. Super.

0
Mantvydas Vorobjovas (2012-08-09 22:29:03)
Vertinimas: geras [80%]

Idomi filmo ideja, kazkas naujo sugalvota. Man patiko ;)

0
Sarunas Suarezasdimaria (2012-08-01 01:12:11)
Vertinimas: geras [100%]

Geras

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama