Brėkštanti aušra. 2 dalis / The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Žiūrovų sulčiaspaudė 92 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 15, 2012
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 16, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: - min.
Žanras: Drama, Romantinis, Trileris, Fantastinis
Šalis: USA
Režisavo: Bill Condon 
Vaidina: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Dakota Fanning, Jackson Rathbone, Anna KendrickVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Epinis, aštrus, kovingas ir kaip niekuomet romantiškas "Saulėlydžio" sagos finalas su specialiai paruoštomis paslaptimis, naujais aktoriais, nematytais personažais ir intriguojančiais pakeitimais, kurių jūs tikrai neskaitėte Stephenie Meyer knygose. Kerštingomis melagystėmis išprovokuotas Kalenų ir Volturių mūšis įsimins amžinai.

Po sudėtingo gimdymo gražuolė Bela (aktorė Kristen Stewart) atsigauna pavirtusi į vampyrę. Pirmą kartą per 18 metų mergina pajaučia dar gaivesnę aistrą gyventi. Ji mėgaujasi nauja realybe, skuba išbandyti ypatingas galias, stulbina geriausius draugus vampyriškų gebėjimų įsisavinimu ir nuoširdžiai džiaugiasi nemirtinga santuoka. Ji tikisi būti saugi ir laiminga per amžius su dukrele Renesme ir mylimuoju vyru vampyru Edvardu (aktorius Robertas Pattinsonas).

Tačiau Kalenų šeimos laimė negali tęstis ilgai. Sąmokslą surezgusi klastingoji vampyrė Irina (aktorė Maggie Grace) iš Denalio būrio paskundžia jaunąją sutuoktinių porą Volturių klano lyderiui Aro(aktorius Michaelas Sheenas). Ji savanaudiškai trokšta keršto už vilkolakių nužudytą mylimąjį Loreną ir paskleidžia gandą, kad unikaliausia pasaulyje mergaitė Renesmė buvo paversta nemirtinga vampyre jau po gimimo ir kelia nenumaldomą grėsmę.

Negailestingieji Volturiai netoleruoja vaikų transformacijai į vampyrus lemtinguoju įkandimu, todėl susitaria sunaikinti mažąją Renesmę. Bela, Edvardas ir Džeikobas (aktorius Tayloras Lautneris) suvienyja Kalenų šeimos pajėgas. Jiems teks kautis prieš Volturių klano sukviestą vampyrų rinktinę iš Airių, Amazonių, Egiptiečių, Denalio ir Rumunų genčių.

Bela ir Edvardas su patikimais draugais ir giminaičiais dar stengiasi įrodyti, kad natūraliu būdu gimusi Renesmė yra pusiau žmogus, pusiau vampyrė. Jie siekia apsaugoti dukrelę ir išvengti pražūtingo mūšio.

Tai įdomu

Pagal garsų Stephenie Meyer kūrinį.

Video

Brėkštanti aušra. 2 dalis (2012)

Fotogalerija

Brėkštanti aušra. 2 dalis (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 182 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 92 %
0
Avatar atsimerk žmogau (2014-04-16 20:48:29)
Vertinimas: geras [100%]

Intellectual jei tau nepatiko filmas tai nekomentuok daugumai žmonių tikrai patiko šitas filmas jei tau tik šaudynės patinka tai ne tau šitokie filmai tinka žiūrėti !!!!!!!!!!!!!!!!!

0
Avatar erika (2014-03-30 11:23:26)
Vertinimas: geras [100%]

tu intelektuale jai nepatinka tai neziurek o man labai patinka nuostabus filmas

0
Avatar Kristina Gerasimova (2014-03-29 13:36:36)
Vertinimas: geras [100%]

Bela nuostabei grazi o Edvardas nuostabus, man patiko kai Bela Dzeikobui voze buvo labai juokinga man sitas filmas lyg vaikam saldainiai NUOSTABU

0
Avatar bela222222 (2014-03-24 17:16:59)
Vertinimas: geras [100%]

puikiausias filmas pasaulyje as isimilejau sita filma

0
Avatar Intellectual (2013-09-08 13:29:03)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Pigus,beprasmis,kiekvieno normalaus zmogaus IQ zeidziantis slamstas.Vienas prasciausiai pastatytu filmu kino istorijoje.Viadyba is apsoliuciai visu aktoriu be isimties yra neitikinama ir kelianti juoka,net vaikai paimti is mokyklos spektaklio sugebetu geriau suvaidinti filme,nei sitie klonai,dialogai tusti cheesy ir keliantis juoka nors ko noreti,kai filmas orentuotas i 7-14 metu paaugles.Efektai pagal biudzeta koki filmas turejo yra apsoliuciai siaubingi,net ir kaikurie 80 metu filmai,turetu geresnius efektus.O apie pacia istorija manau kiekvienam maciusiam filma net neverta komentuoti tai yra istorija orentuota orentuota i zemiausio lygio auditorija vaikus ir paaugles kurios neturi,nei menkiausio supratimo ko reikia geram filmui.Bendras vertinimas 10% gaila negalejau skirti nulio kino industrijai geda darantis slamstas kuris pagaliau baigesi su sita dalim.

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama