Brėkštanti aušra. 2 dalis / The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Žiūrovų sulčiaspaudė 92 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 15, 2012
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 16, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: - min.
Žanras: Drama, Romantinis, Trileris, Fantastinis
Šalis: USA
Režisavo: Bill Condon 
Vaidina: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Dakota Fanning, Jackson Rathbone, Anna KendrickVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Epinis, aštrus, kovingas ir kaip niekuomet romantiškas "Saulėlydžio" sagos finalas su specialiai paruoštomis paslaptimis, naujais aktoriais, nematytais personažais ir intriguojančiais pakeitimais, kurių jūs tikrai neskaitėte Stephenie Meyer knygose. Kerštingomis melagystėmis išprovokuotas Kalenų ir Volturių mūšis įsimins amžinai.

Po sudėtingo gimdymo gražuolė Bela (aktorė Kristen Stewart) atsigauna pavirtusi į vampyrę. Pirmą kartą per 18 metų mergina pajaučia dar gaivesnę aistrą gyventi. Ji mėgaujasi nauja realybe, skuba išbandyti ypatingas galias, stulbina geriausius draugus vampyriškų gebėjimų įsisavinimu ir nuoširdžiai džiaugiasi nemirtinga santuoka. Ji tikisi būti saugi ir laiminga per amžius su dukrele Renesme ir mylimuoju vyru vampyru Edvardu (aktorius Robertas Pattinsonas).

Tačiau Kalenų šeimos laimė negali tęstis ilgai. Sąmokslą surezgusi klastingoji vampyrė Irina (aktorė Maggie Grace) iš Denalio būrio paskundžia jaunąją sutuoktinių porą Volturių klano lyderiui Aro(aktorius Michaelas Sheenas). Ji savanaudiškai trokšta keršto už vilkolakių nužudytą mylimąjį Loreną ir paskleidžia gandą, kad unikaliausia pasaulyje mergaitė Renesmė buvo paversta nemirtinga vampyre jau po gimimo ir kelia nenumaldomą grėsmę.

Negailestingieji Volturiai netoleruoja vaikų transformacijai į vampyrus lemtinguoju įkandimu, todėl susitaria sunaikinti mažąją Renesmę. Bela, Edvardas ir Džeikobas (aktorius Tayloras Lautneris) suvienyja Kalenų šeimos pajėgas. Jiems teks kautis prieš Volturių klano sukviestą vampyrų rinktinę iš Airių, Amazonių, Egiptiečių, Denalio ir Rumunų genčių.

Bela ir Edvardas su patikimais draugais ir giminaičiais dar stengiasi įrodyti, kad natūraliu būdu gimusi Renesmė yra pusiau žmogus, pusiau vampyrė. Jie siekia apsaugoti dukrelę ir išvengti pražūtingo mūšio.

Tai įdomu

Pagal garsų Stephenie Meyer kūrinį.

Video

Brėkštanti aušra. 2 dalis (2012)

Fotogalerija

Brėkštanti aušra. 2 dalis (2012)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 184 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 92 %
0
Avatar gabrielė (2014-06-30 13:18:32)
Vertinimas: geras [100%]

Žiauriai nuostabus filmas galečiau žiūrėt ir žiūrėt

0
Avatar olivija (2014-05-01 20:24:18)
Vertinimas: geras [100%]

Butu fainiai kad butu 3 dalis snd kai ziurejau pabaiga kai kovojo ten del renesmes sugraudino mane

0
Avatar atsimerk žmogau (2014-04-16 20:48:29)
Vertinimas: geras [100%]

Intellectual jei tau nepatiko filmas tai nekomentuok daugumai žmonių tikrai patiko šitas filmas jei tau tik šaudynės patinka tai ne tau šitokie filmai tinka žiūrėti !!!!!!!!!!!!!!!!!

0
Avatar erika (2014-03-30 11:23:26)
Vertinimas: geras [100%]

tu intelektuale jai nepatinka tai neziurek o man labai patinka nuostabus filmas

0
Avatar Kristina Gerasimova (2014-03-29 13:36:36)
Vertinimas: geras [100%]

Bela nuostabei grazi o Edvardas nuostabus, man patiko kai Bela Dzeikobui voze buvo labai juokinga man sitas filmas lyg vaikam saldainiai NUOSTABU

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.
Reklama