Ilgo plauko istorija / Tangled

Žiūrovų sulčiaspaudė 95 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 24, 2010
Premjera Lietuvoje: Sausio 28, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 92 min.
Žanras: Komedija, Animacija, Šeimai, Miuziklas
Šalis: USA
Režisavo: Byron Howard, Nathan Greno
Vaidina: Mandy Moore, Zachary Levi, Donna Murphy, Ron Perlman, M.C. GaineyVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Ilgaplaukė princesė Auksaplaukė jau 18 metų viena gyvena bokšte – ją, dar visai kūdikį, piktadariai pagrobė ir čia įkalino. Mergina nei karto nebuvo nusileidusi žemyn, tad yra naivi ir visiškai nežino gyvenimo skonio. Vieną dieną jos kambaryje išdygsta Flynnas Rideris, tačiau, deja, visai ne princesės gelbėti, o paslėpti bokšte savo naujausią grobį.

Auksaplaukė, beje, irgi netradicinė princesė – meistriškai kovai su įsibrovėliu panaudojusi savo ilgąsias, magiškų savybių turinčias kasas, ir, plėšiko padedama, pasprunka iš bokšto su viltimi surasti tikruosius savo tėvus. Čia nuotykiai ir prasideda!

Žinoma, pasaka nebūtų pasaka, jeigu žavingasis plėšikas neįsimylėtų nuostabiosios princesės.

Fotogalerija

Ilgo plauko istorija (2010)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 82 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 95 %
+9
Laurynas Strielkus (2011-04-23 13:01:51)
Vertinimas: geras [100%] Viasat kino ekspertas 2011-04-25

Buvom su draugu, labai patiko toks filmukas. Ir pasijuokti galejom ir nerimauti ir romantikos paziureti. Patiko

+52
Reda Bačinskaitė (2011-03-15 14:53:55)
Vertinimas: geras [90%] Viasat kino ekspertas 2011-03-21

Filmas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Žiūrint filmą, nereikia galvoti, kas bus toliau, ar sukti galvą kas ir prie ko turi būti. Labai lengvai pateikiamas filmas net ir tiems, kurie originalo kalbos nemoka puikiai. Tiesiog iš filmo konteksto ir paprastų visiems žinomų angliškų žodžių galima suprasti filmo esmę. Filmas kaip lietuviška sena pasaka, kurią mums sekadavo seneliai. Personažai parinkti puikiai, tiesiog daugiau trūko humoro detalių, su tam tikrais personažais. Filmas nesustojantis vietoje, veiksmas vykstantis kiekviename epizode, kiekviename personaže galima įžvelgti atskirą charakterį, todėl filmas tuo ir įdomus, pamokantis, jog ne viskas gražu, kas auksu blizga.

0
Avatar Ina (2013-12-11 16:04:49)
Vertinimas: geras [100%]

Labai gražus!!!!!! :)

0
Avatar Rugilė Stonytė (2013-06-24 22:13:17)
Vertinimas: geras [100%]

įdomiausias filmas... :DDDD
^.^

0
Kamilė Tumėnaitė (2013-01-24 15:02:59)
Vertinimas: geras [100%]

fantastiskai grazu

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Jau kinuose
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama