Ilgo plauko istorija / Tangled

Žiūrovų sulčiaspaudė 95 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 24, 2010
Premjera Lietuvoje: Sausio 28, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 92 min.
Žanras: Komedija, Animacija, Šeimai, Miuziklas
Šalis: USA
Režisavo: Byron Howard, Nathan Greno
Vaidina: Mandy Moore, Zachary Levi, Donna Murphy, Ron Perlman, M.C. GaineyVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Ilgaplaukė princesė Auksaplaukė jau 18 metų viena gyvena bokšte – ją, dar visai kūdikį, piktadariai pagrobė ir čia įkalino. Mergina nei karto nebuvo nusileidusi žemyn, tad yra naivi ir visiškai nežino gyvenimo skonio. Vieną dieną jos kambaryje išdygsta Flynnas Rideris, tačiau, deja, visai ne princesės gelbėti, o paslėpti bokšte savo naujausią grobį.

Auksaplaukė, beje, irgi netradicinė princesė – meistriškai kovai su įsibrovėliu panaudojusi savo ilgąsias, magiškų savybių turinčias kasas, ir, plėšiko padedama, pasprunka iš bokšto su viltimi surasti tikruosius savo tėvus. Čia nuotykiai ir prasideda!

Žinoma, pasaka nebūtų pasaka, jeigu žavingasis plėšikas neįsimylėtų nuostabiosios princesės.

Fotogalerija

Ilgo plauko istorija (2010)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 82 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 95 %
+9
Laurynas Strielkus (2011-04-23 13:01:51)
Vertinimas: geras [100%] Viasat kino ekspertas 2011-04-25

Buvom su draugu, labai patiko toks filmukas. Ir pasijuokti galejom ir nerimauti ir romantikos paziureti. Patiko

+52
Reda Bačinskaitė (2011-03-15 14:53:55)
Vertinimas: geras [90%] Viasat kino ekspertas 2011-03-21

Filmas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Žiūrint filmą, nereikia galvoti, kas bus toliau, ar sukti galvą kas ir prie ko turi būti. Labai lengvai pateikiamas filmas net ir tiems, kurie originalo kalbos nemoka puikiai. Tiesiog iš filmo konteksto ir paprastų visiems žinomų angliškų žodžių galima suprasti filmo esmę. Filmas kaip lietuviška sena pasaka, kurią mums sekadavo seneliai. Personažai parinkti puikiai, tiesiog daugiau trūko humoro detalių, su tam tikrais personažais. Filmas nesustojantis vietoje, veiksmas vykstantis kiekviename epizode, kiekviename personaže galima įžvelgti atskirą charakterį, todėl filmas tuo ir įdomus, pamokantis, jog ne viskas gražu, kas auksu blizga.

0
Avatar Ina (2013-12-11 16:04:49)
Vertinimas: geras [100%]

Labai gražus!!!!!! :)

0
Avatar Rugilė Stonytė (2013-06-24 22:13:17)
Vertinimas: geras [100%]

įdomiausias filmas... :DDDD
^.^

0
Kamilė Tumėnaitė (2013-01-24 15:02:59)
Vertinimas: geras [100%]

fantastiskai grazu

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama