Ratai 2 (3D) / Cars 2 (3D)

Žiūrovų sulčiaspaudė 71 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 23, 2011
Premjera Lietuvoje: Rugpjūčio 5, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: - min.
Žanras: Animacija, Komedija
Šalis: USA
Režisavo: John Lasseter , Brad Lewis
Vaidina: Jason Isaacs, Owen Wilson, Michael Caine, Michael Keaton, Emily MortimerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Vienas geriausių 2006-ųjų filmų, net dviems Oskarams nominuotas ir Auksinį Gaublį iškovojęs animacinis nuotykių filmas visai šeimai „Ratai“ su trenksmu grįžta į didžiuosius kino ekranus ir yra pasirengęs antrąkart džiuginti mažuosius ir jų tėvelius nuostabia animacija, puikiu scenarijumi, įspūdingu garso takeliu ir prie ekrano prikaustančiu veiksmu. Kaip ir pirmoji filmo dalis, taip ir „Ratai 2“ neabejotinai taps vienu žiūrimiausiu metų animacinių filmų.

Lenktyninis automobilis Žaibas Makvinas ir jo draugas, vilkikas Brolis leidžiasi į nepaprastą nuotykį. Mašinos nusprendžia dalyvauti svarbiausiose ir prestižiškiausiose pasaulinėse Grand Prix lenktynėse, kuriose paaiškės greičiausias pasaulio automobilis.

Tačiau žavingųjų mašinyčių laukia ilgas ir kupinas netikėtumų kelias iki varžybų. Vilkikas Brolis netikėtai atsiskleidžia kaip tarptautinis šnipas! Asistuodamas Žaibui Makvinui, kuriam teks varžytis su geriausiais iš geriausių pavojingose ir grožiu pritrenkiančiose Japonijos, Prancūzijos ir Italijos trasose bei vykdydamas ypatingai slaptą misiją, Brolis ir jo draugas nė nenutuokia, jog visai netrukus atsidurs pačiame painaus šnipų sąmokslo centre.

Nuotykių kupina istorija, pagardinta 3D efektais, žiūrovams tapsianti gardaus juoko ir geros energijos užtaisu, bus DUBLIUOTA LIETUVIŠKAI!

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 48 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 71 %
0
Avatar lukas (2013-11-02 10:11:33)
Vertinimas: graužtukas [10%]

sudas

0
Avatar Greta (2013-10-25 21:07:45)
Vertinimas: geras [100%]

Patiko,ir net labai !

0
Avatar Valerijus (2012-06-30 13:13:12)
Vertinimas: geras [100%]

Labai geras filmas

0
Žilvinas Žymančius (2011-11-26 17:10:16)
Vertinimas: graužtukas [30%]

Komercija.

0
Avatar Modesta. (2011-11-07 22:12:37)
Vertinimas: geras [70%]

Pirma dalis tikrai geresnė, bet ir antra visai nieko , žiūrėjau namie , ne filme todėl neteko gailėtis išleidus pinigus, visai neblogas, kelios vietos buvo kur galėjo pasijuokti. :)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama