Ratai 2 (3D) / Cars 2 (3D)

Žiūrovų sulčiaspaudė 71 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 23, 2011
Premjera Lietuvoje: Rugpjūčio 5, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: - min.
Žanras: Animacija, Komedija
Šalis: USA
Režisavo: John Lasseter , Brad Lewis
Vaidina: Jason Isaacs, Owen Wilson, Michael Caine, Michael Keaton, Emily MortimerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Vienas geriausių 2006-ųjų filmų, net dviems Oskarams nominuotas ir Auksinį Gaublį iškovojęs animacinis nuotykių filmas visai šeimai „Ratai“ su trenksmu grįžta į didžiuosius kino ekranus ir yra pasirengęs antrąkart džiuginti mažuosius ir jų tėvelius nuostabia animacija, puikiu scenarijumi, įspūdingu garso takeliu ir prie ekrano prikaustančiu veiksmu. Kaip ir pirmoji filmo dalis, taip ir „Ratai 2“ neabejotinai taps vienu žiūrimiausiu metų animacinių filmų.

Lenktyninis automobilis Žaibas Makvinas ir jo draugas, vilkikas Brolis leidžiasi į nepaprastą nuotykį. Mašinos nusprendžia dalyvauti svarbiausiose ir prestižiškiausiose pasaulinėse Grand Prix lenktynėse, kuriose paaiškės greičiausias pasaulio automobilis.

Tačiau žavingųjų mašinyčių laukia ilgas ir kupinas netikėtumų kelias iki varžybų. Vilkikas Brolis netikėtai atsiskleidžia kaip tarptautinis šnipas! Asistuodamas Žaibui Makvinui, kuriam teks varžytis su geriausiais iš geriausių pavojingose ir grožiu pritrenkiančiose Japonijos, Prancūzijos ir Italijos trasose bei vykdydamas ypatingai slaptą misiją, Brolis ir jo draugas nė nenutuokia, jog visai netrukus atsidurs pačiame painaus šnipų sąmokslo centre.

Nuotykių kupina istorija, pagardinta 3D efektais, žiūrovams tapsianti gardaus juoko ir geros energijos užtaisu, bus DUBLIUOTA LIETUVIŠKAI!

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 48 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 71 %
0
Avatar lukas (2013-11-02 10:11:33)
Vertinimas: graužtukas [10%]

sudas

0
Avatar Greta (2013-10-25 21:07:45)
Vertinimas: geras [100%]

Patiko,ir net labai !

0
Avatar Valerijus (2012-06-30 13:13:12)
Vertinimas: geras [100%]

Labai geras filmas

0
Žilvinas Žymančius (2011-11-26 17:10:16)
Vertinimas: graužtukas [30%]

Komercija.

0
Avatar Modesta. (2011-11-07 22:12:37)
Vertinimas: geras [70%]

Pirma dalis tikrai geresnė, bet ir antra visai nieko , žiūrėjau namie , ne filme todėl neteko gailėtis išleidus pinigus, visai neblogas, kelios vietos buvo kur galėjo pasijuokti. :)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama