Paskutinė daina / The Last Song

Žiūrovų sulčiaspaudė 92 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Kovo 31, 2010
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 107 min.
Žanras: Romantinis, Drama
Šalis: USA
Režisavo: Julie Anne Robinson
Vaidina: Miley Cyrus, Greg Kinnear, Bobby Coleman, Liam Hemsworth, Hallock BealsVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Septyniolikmetė Veronika – viena iš daugybės paauglių, kurios gyvenimą aukštyn kojomis apvertė tėvų skyrybos. Sunkiai išgyvenusi permainas šeimoje, ji ir po trijų metų vis dar jaučia pyktį bei susvetimėjimą. Tačiau laikas nestovi vietoje, ir Veronikai tenka susidurti su nauju iššūkiu.

Mamai nusprendus, Veronika kartu su broliu atsiduria atokioje Taibio saloje Džordžijos valstijoje. Vasara nuostabios gamtos apsuptyje, prie pat paplūdimio, gali atrodyti kaip svajonės išsipildymas, bet tik ne tuomet, kai visą laiką teks praleisti su... savo tėvu.

Ryšį su dukra praradęs tėvais įvairiais būdais bando atkurti judviejų bendravimą. Suradęs vienintelį juos siejantį dalyką – muziką – tėvas pamažu Veronikai atskleidžia, kokia įvairi gali būti žmogaus meilė. Tuo tarpu Veronika, saloje išgyvenanti pirmąją meilę, pamažu suvokia, kad tikri tarpusavio santykiai gali ir įskaudinti, ir išgydyti...

Tai įdomu

Juosta "Paskutinė daina" pastatyta pagal po paties pavadinimo garsaus rašytojo Nicholo Sparkso romaną. Ankstesnės jo knygų ekranizacijos ("Užrašų knygutė", "Naktys Rodantėje", "Žinutė butelyje"), kuriose atskleidžiami subtilūs žmonių santykiai, gilūs jausmai ir skaudūs gyvenimo išbandymai, sulaukė itin didelio populiarumo.

Fotogalerija

Paskutinė daina (2010)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 123 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 92 %
0
Avatar auguste (2013-07-24 00:58:53)
Vertinimas: geras [100%]

Prieš filmą buvau nusistačius neigiamai, maniau ,kad jis bus lėkštas, kadangi jame vaidina "hanna montana". Tačiau filmas paliko didelį įspūdį. Tikrai nuostabus filmas, vertas pažiūrėti.:)

0
Avatar ineta (2012-12-09 19:18:03)
Vertinimas: geras [100%]

dar yra panasus lol filmas

0
Avatar karolina (2012-11-25 13:55:45)
Vertinimas: graužtukas [10%]

kodel rodo yotube video pristatima nekenciu savo kompiuterio

0
Avatar Evelina (2012-09-23 17:17:22)
Vertinimas: geras [100%]

Nerialusss :) gal zinot kas panasiu filmu ?

0
Avatar Dina (2012-08-28 00:08:03)
Vertinimas: geras [100%]

Patiko, labai geras romantinis filmas :)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama