Paskutinė daina / The Last Song

Žiūrovų sulčiaspaudė 92 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Kovo 31, 2010
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 107 min.
Žanras: Romantinis, Drama
Šalis: USA
Režisavo: Julie Anne Robinson
Vaidina: Miley Cyrus, Greg Kinnear, Bobby Coleman, Liam Hemsworth, Hallock BealsVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Septyniolikmetė Veronika – viena iš daugybės paauglių, kurios gyvenimą aukštyn kojomis apvertė tėvų skyrybos. Sunkiai išgyvenusi permainas šeimoje, ji ir po trijų metų vis dar jaučia pyktį bei susvetimėjimą. Tačiau laikas nestovi vietoje, ir Veronikai tenka susidurti su nauju iššūkiu.

Mamai nusprendus, Veronika kartu su broliu atsiduria atokioje Taibio saloje Džordžijos valstijoje. Vasara nuostabios gamtos apsuptyje, prie pat paplūdimio, gali atrodyti kaip svajonės išsipildymas, bet tik ne tuomet, kai visą laiką teks praleisti su... savo tėvu.

Ryšį su dukra praradęs tėvais įvairiais būdais bando atkurti judviejų bendravimą. Suradęs vienintelį juos siejantį dalyką – muziką – tėvas pamažu Veronikai atskleidžia, kokia įvairi gali būti žmogaus meilė. Tuo tarpu Veronika, saloje išgyvenanti pirmąją meilę, pamažu suvokia, kad tikri tarpusavio santykiai gali ir įskaudinti, ir išgydyti...

Tai įdomu

Juosta "Paskutinė daina" pastatyta pagal po paties pavadinimo garsaus rašytojo Nicholo Sparkso romaną. Ankstesnės jo knygų ekranizacijos ("Užrašų knygutė", "Naktys Rodantėje", "Žinutė butelyje"), kuriose atskleidžiami subtilūs žmonių santykiai, gilūs jausmai ir skaudūs gyvenimo išbandymai, sulaukė itin didelio populiarumo.

Fotogalerija

Paskutinė daina (2010)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 123 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 92 %
0
Avatar auguste (2013-07-24 00:58:53)
Vertinimas: geras [100%]

Prieš filmą buvau nusistačius neigiamai, maniau ,kad jis bus lėkštas, kadangi jame vaidina "hanna montana". Tačiau filmas paliko didelį įspūdį. Tikrai nuostabus filmas, vertas pažiūrėti.:)

0
Avatar ineta (2012-12-09 19:18:03)
Vertinimas: geras [100%]

dar yra panasus lol filmas

0
Avatar karolina (2012-11-25 13:55:45)
Vertinimas: graužtukas [10%]

kodel rodo yotube video pristatima nekenciu savo kompiuterio

0
Avatar Evelina (2012-09-23 17:17:22)
Vertinimas: geras [100%]

Nerialusss :) gal zinot kas panasiu filmu ?

0
Avatar Dina (2012-08-28 00:08:03)
Vertinimas: geras [100%]

Patiko, labai geras romantinis filmas :)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama