Kaip diena ir naktis / Knight and Day

Žiūrovų sulčiaspaudė 83 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 23, 2010
Premjera Lietuvoje: Liepos 16, 2010
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 110 min.
Žanras: Veiksmas, Komedija, Trileris
Šalis: USA
Režisavo: James Mangold 
Vaidina: Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard, Jordi Moll, Viola DavisVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Paprasta mergina Džiunė oro uoste prasilenkdama užkliudo nepažįstamą vaikiną. Atsiprašydama ji net nenutuokia, kaip smarkiai tas vaikinas pakeis jos gyvenimą. Ir visai ne romantiška prasme, kaip galbūt Džiunei, vykstančiai į jaunesnės sesers vestuves, norėtųsi.

Jos gyvenimas pasuks tokia vaga, apie kokią mergina ne tik kad niekad nesvajojo... Maža to, ji net neįsivaizduoja, kad taip gali būti apskritai. Vaikinas, vardu Milneris, prisistato besąs specialusis agentas. Prisistato šiek tiek neįprastomis aplinkybėmis – nušovęs lėktuvo, kuriuo skrenda ir Džiunė, abu pilotus ir pora keleivių.

Šoko ištikta mergina patiki bendrakeleiviu, tačiau jau kitą dieną jos sesutės vestuvėse Džiunę susiranda grupelė vyrų, taip pat prisistatančių agentais. Vargšė mergina visiškai susipainioja, kuomet paaiškėja, kad šie agentai labai norėtų pašalinti Milnerį. O netikėtai jos gyvenime vėl atsiradęs Milneris visiškai suglumusią Džiunę priverčia kartu sprukti nuo savo medžiotojų.

Visoje šioje painiavoje prasideda beprotiškos kvapą gniaužiančios lenktynės per visą pasaulį...

Fotogalerija

Kaip diena ir naktis (2010)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 54 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 83 %
0
Avatar migluziukas (2014-03-11 13:40:49)
Vertinimas: geras [100%]

labai geras filmas

0
Justinas Rimkus (2012-04-15 10:28:51)
Vertinimas: geras [60%]

Filmo pliusai - netrūksta veiksmo sumaišyto su saikingu kiekiu humoro. Filmo minusai - nieko naujo, kas padarytų šį filmą įsimintinu nepamatysit.

0
Monika Petraitytė (2012-02-04 15:48:08)
Vertinimas: geras [100%]

Nu visai nieko toks :-) ziurejau pries kelias dienas. Siame filme daug veiksmo, bet filmas pagardintas ir romantikos prieskoniais. Siaip fainas, kai neturi ka veikt - visai sueina ;-)

0
Avatar ... (2011-07-30 16:39:54)
Vertinimas: geras [100%]

Žiauriai patiko filmas,verta pažiūrėti !!!! Man patiko ir nuostabus filmas :)

0
Avatar ronaldo (2011-01-09 11:52:02)
Vertinimas: geras [80%]

smagus filmas

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama