Kaip diena ir naktis / Knight and Day

Žiūrovų sulčiaspaudė 83 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 23, 2010
Premjera Lietuvoje: Liepos 16, 2010
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 110 min.
Žanras: Veiksmas, Komedija, Trileris
Šalis: USA
Režisavo: James Mangold 
Vaidina: Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard, Jordi Moll, Viola DavisVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Paprasta mergina Džiunė oro uoste prasilenkdama užkliudo nepažįstamą vaikiną. Atsiprašydama ji net nenutuokia, kaip smarkiai tas vaikinas pakeis jos gyvenimą. Ir visai ne romantiška prasme, kaip galbūt Džiunei, vykstančiai į jaunesnės sesers vestuves, norėtųsi.

Jos gyvenimas pasuks tokia vaga, apie kokią mergina ne tik kad niekad nesvajojo... Maža to, ji net neįsivaizduoja, kad taip gali būti apskritai. Vaikinas, vardu Milneris, prisistato besąs specialusis agentas. Prisistato šiek tiek neįprastomis aplinkybėmis – nušovęs lėktuvo, kuriuo skrenda ir Džiunė, abu pilotus ir pora keleivių.

Šoko ištikta mergina patiki bendrakeleiviu, tačiau jau kitą dieną jos sesutės vestuvėse Džiunę susiranda grupelė vyrų, taip pat prisistatančių agentais. Vargšė mergina visiškai susipainioja, kuomet paaiškėja, kad šie agentai labai norėtų pašalinti Milnerį. O netikėtai jos gyvenime vėl atsiradęs Milneris visiškai suglumusią Džiunę priverčia kartu sprukti nuo savo medžiotojų.

Visoje šioje painiavoje prasideda beprotiškos kvapą gniaužiančios lenktynės per visą pasaulį...

Fotogalerija

Kaip diena ir naktis (2010)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 54 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 83 %
0
Avatar migluziukas (2014-03-11 13:40:49)
Vertinimas: geras [100%]

labai geras filmas

0
Justinas Rimkus (2012-04-15 10:28:51)
Vertinimas: geras [60%]

Filmo pliusai - netrūksta veiksmo sumaišyto su saikingu kiekiu humoro. Filmo minusai - nieko naujo, kas padarytų šį filmą įsimintinu nepamatysit.

0
Monika Petraitytė (2012-02-04 15:48:08)
Vertinimas: geras [100%]

Nu visai nieko toks :-) ziurejau pries kelias dienas. Siame filme daug veiksmo, bet filmas pagardintas ir romantikos prieskoniais. Siaip fainas, kai neturi ka veikt - visai sueina ;-)

0
Avatar ... (2011-07-30 16:39:54)
Vertinimas: geras [100%]

Žiauriai patiko filmas,verta pažiūrėti !!!! Man patiko ir nuostabus filmas :)

0
Avatar ronaldo (2011-01-09 11:52:02)
Vertinimas: geras [80%]

smagus filmas

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama