Transformeriai: tamsioji Mėnulio pusė 3D / Transformers: Dark of the Moon 3D

Žiūrovų sulčiaspaudė 87 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 29, 2011
Premjera Lietuvoje: Birželio 29, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: - min.
Žanras: Veiksmas, Nuotykiai, Mokslinė fantastika
Šalis: USA
Režisavo: Michael Bay
Vaidina: Shia LaBeouf, Josh Duhamel, Rosie Huntington-Whiteley, John Malkovich, Hugo WeavingVisas aktorių sąrašas
Siužetas

1969-aisiais amerikiečiai išsilaipina Mėnulyje ir tamsiojoje jo pusėje randa didžiausią trečiosios „Transformerių“ dalies intrigą – milžinišką kovinį robotą, nenusiteikusį draugystėms.

Istorija perskelia į Žemę, kur išleidžiamas įsakymas apie gerųjų Autorobotų iškėlimą iš žmonių planetos, kurioje po gėdingai pralaimėto mūšio Falenui slepiasi Deseptikopų vadeiva Megatronas. Pastarasis, gniaužiantis pyktį po antrojoje „Transformerių“ dalyje pralaimėto mūšio Autorobotams ruošiasi kerštui ir kuria triuškinantį kovos planą.

Po ilgų nesutarimų ir tarpusavio kovos Autorobotai ir Deseptikopai įsivelia į konfliktą tarp Rusijos ir JAV. Semui, praradusiam mylimąją Mikaelą ir radusiam naują susižavėjimo objektą Carly nėra laiko džiaugtis meile – vyrukas privalo stoti ginti savo draugų Autorobotų.

Užverda mirtina kova tarp gėrio ir blogio, mūšiai rutuliojasi ne tik Žemėje, tačiau ir Mėnulyje, kuris savyje slepia itin tamsias paslaptis.

Įspūdingi specialieji 3D efektai, neįtikėtinos mūšio scenos ne vieną žiūrovą privers aiktelėti iš malonumo stebint trečiąją kino juostos dalį, „Transformeriai 3“, kuri visa galva lenkia dvi pirmąsias savo dalis.

Oficialus filmo anonsas

Filmo TV anonsas

Fotogalerija

Transformeriai: tamsioji Mėnulio pusė 3D (2011)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 167 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 87 %
0
Edvin TheBoss (2014-07-10 13:42:44)
Vertinimas: geras [60%]

Kai ziurejau kine labai patiko. O dabar perziurejau tai jis yra labai uztemptas. 6/10

0
Avatar olivija (2014-01-13 13:47:57)
Vertinimas: geras [100%]

galeciau ziureti ir ziureti

0
Avatar jonas (2012-03-13 21:29:48)
Vertinimas: geras [100%]

zaurei geras

0
Avatar paslaptis (2012-01-28 20:47:40)
Vertinimas: geras [100%]

kas atsitiko mikeilai?

0
Avatar Arturas (2012-01-07 20:36:07)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Tragiškas filmas. Leboufas tikras filmų gadintojas. Seniau bent Megan Fox gelbėjo transformerius, o dabar nebuvo kam.

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama