Transformeriai: tamsioji Mėnulio pusė 3D / Transformers: Dark of the Moon 3D

Žiūrovų sulčiaspaudė 87 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Birželio 29, 2011
Premjera Lietuvoje: Birželio 29, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: - min.
Žanras: Veiksmas, Nuotykiai, Mokslinė fantastika
Šalis: USA
Režisavo: Michael Bay
Vaidina: Shia LaBeouf, Josh Duhamel, Rosie Huntington-Whiteley, John Malkovich, Hugo WeavingVisas aktorių sąrašas
Siužetas

1969-aisiais amerikiečiai išsilaipina Mėnulyje ir tamsiojoje jo pusėje randa didžiausią trečiosios „Transformerių“ dalies intrigą – milžinišką kovinį robotą, nenusiteikusį draugystėms.

Istorija perskelia į Žemę, kur išleidžiamas įsakymas apie gerųjų Autorobotų iškėlimą iš žmonių planetos, kurioje po gėdingai pralaimėto mūšio Falenui slepiasi Deseptikopų vadeiva Megatronas. Pastarasis, gniaužiantis pyktį po antrojoje „Transformerių“ dalyje pralaimėto mūšio Autorobotams ruošiasi kerštui ir kuria triuškinantį kovos planą.

Po ilgų nesutarimų ir tarpusavio kovos Autorobotai ir Deseptikopai įsivelia į konfliktą tarp Rusijos ir JAV. Semui, praradusiam mylimąją Mikaelą ir radusiam naują susižavėjimo objektą Carly nėra laiko džiaugtis meile – vyrukas privalo stoti ginti savo draugų Autorobotų.

Užverda mirtina kova tarp gėrio ir blogio, mūšiai rutuliojasi ne tik Žemėje, tačiau ir Mėnulyje, kuris savyje slepia itin tamsias paslaptis.

Įspūdingi specialieji 3D efektai, neįtikėtinos mūšio scenos ne vieną žiūrovą privers aiktelėti iš malonumo stebint trečiąją kino juostos dalį, „Transformeriai 3“, kuri visa galva lenkia dvi pirmąsias savo dalis.

Oficialus filmo anonsas

Filmo TV anonsas

Fotogalerija

Transformeriai: tamsioji Mėnulio pusė 3D (2011)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 166 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 87 %
0
Avatar olivija (2014-01-13 13:47:57)
Vertinimas: geras [100%]

galeciau ziureti ir ziureti

0
Avatar jonas (2012-03-13 21:29:48)
Vertinimas: geras [100%]

zaurei geras

0
Avatar paslaptis (2012-01-28 20:47:40)
Vertinimas: geras [100%]

kas atsitiko mikeilai?

0
Avatar Arturas (2012-01-07 20:36:07)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Tragiškas filmas. Leboufas tikras filmų gadintojas. Seniau bent Megan Fox gelbėjo transformerius, o dabar nebuvo kam.

0
Avatar Lina (2011-10-23 17:04:09)
Vertinimas: geras [100%]

Žiauriai geras! ;)

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama