Brėkštanti aušra. 1 dalis / The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

Žiūrovų sulčiaspaudė 89 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 16, 2011
Premjera Lietuvoje: Lapkričio 18, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 135 min.
Žanras: Drama, Romantinis, Trileris, Fantastinis
Šalis: USA
Režisavo: Bill Condon 
Vaidina: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Michael Sheen, Dakota Fanning, Taylor LautnerVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Amerikiečių rašytoja Stephenie Meyer jau padėjo tašką Edvardo, Belos ir Džeikobo meilės istorijoje, kurią savaip vizualizuoja miuziklo "Svajonių merginos" režisierius Billas Condonas. Milžinišku ažiotažu apgaubtoje pirmojoje dalyje išsiuntinėti kvietimai anonsuoja amžinai jauno vampyro ir jo mylimosios merginos vedybas. Medaus mėnesio kelionei laimingi jaunavedžiai pasirenka Rio de Žaneirą ir atsiduoda ilgai puoselėtoms aistroms braziliškos pilnaties šviesoje. Tačiau laimė išblėsta ir aptemsta aštriais pavojais, išdavystėmis, grasinimais, šantažais, lemtingais apsisprendimais, kai Bela pasijaučia nėščia, o jos įsčiose nenatūraliai greitai bręsta monstriškos prigimties kūdikis.

Finalinėje knygoje vampyrų klanus supriešinę ir vilkolakių gaują išskirstę įvykiai pasakojami iš trijų pagrindinių herojų perspektyvų. Filmų scenaristė Melissa su prodiuseriais nutarė perskelti "Brėkštančią aušrą" į du reikšmingiausius etapus, tiesiogiai susijusius su Kristen Stewart vaidinama Bela. Pirmojoje dalyje ji nepasiduos Edvardo įkalbinėjimams pasidaryti abortą ir lauks mirtinai pavojingo gimdymo.

Vampyro, normalios merginos ir vilkolakio jausmų trikampio fanai entuziastingai laukia lapkričio 18-osios. Šią dieną romantinės fantazijos dramų "Saulėlydis", "Pilnatis" ir "Užtemimas" žiūrovai pamatys daugiau nei 6 mln. egzempliorių tiražu išpirktos ketvirtosios knygos ekranizacijos pradžią. Vampyrišku alkiu ir gundančiu smalsumu išreiškiamas ažiotažas dar sykį įrodo, kaip nekantriai laukiamas sensacingasis filmas su jaunaisiais milijonieriais Kristen Stewart, Robertu Pattisonu ir Tayloru Lautneriu.

Anonsas

Anonsas 2

Gidas į Saulėlydžio pasaulį Robert Pattison: Amžinai įsimylėjęs Kristen Stewart: Mergina įsimylėjusi vampyrą Miręs iki sutemų Mirusios širdys Mirusiųjų klubas Sukės steikhaus serija Interviu su vampyru

Taip pat žiūrėkite:

"Saulėlydis" (2008);
"Jaunatis" (2009);
"Užtemimas" (2010);
"Brėkštanti aušra. 2 dalis" (2012).

Tai įdomu

Pagal garsų Stephenie Meyer kūrinį.

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 535 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 89 %
0
Avatar jurita (2014-04-20 17:15:48)
Vertinimas: geras [100%]

Labai geras filmas man žiaurei patiko visos dalys laukiu 3 daleis

0
Avatar luka (2014-03-05 15:48:56)
Vertinimas: geras [100%]

labai geras filmas nerealus.skaiciau paskutine knygos dali.labai intriguojanti pabaiga.

0
Avatar Agnė (2013-04-26 14:46:18)
Vertinimas: geras [100%]

geriausias visu laiku filmas

0
Avatar marija (2013-04-13 12:02:58)
Vertinimas: geras [100%]

puikus filmas

0
Avatar Bella & Edvardas (2013-02-14 11:39:49)
Vertinimas: geras [100%]

kam nepatinka ir neziurekit ,jei nesuprantat filmo pagrindines minties tai patys esate kalti,sis filmas yra geras ir idomus,ir veiksmo tikrai netruksta ;) viskas OK :) laukiam nesulaukiam antros dalies :):):):):)

pasiraso R-M

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.
Reklama