Hana Montana. Filmas / Hannah Montana: The Movie

Kritikų sulčiaspaudė 50 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 75 %
Premjera: Balandžio 8, 2009
Premjera Lietuvoje: Liepos 31, 2009
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 102 min.
Žanras: Komedija, Šeimai, Romantinis, Muzikinis, Drama
Šalis: USA
Režisavo: Peter Chelsom
Vaidina: Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Mitchel MussoVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Hana Montana yra sceninis Milės Stiuart pseudonimas. Jai pavyko tinkamu laiku atsidurti reikiamoje vietoje. Tačiau pramogų pasaulio spindesys akina, o populiarumas ir nuolatiniai koncertai – sekina ir atima jėgas bei blaivų protą.

Tą pastebėjęs jos tėvas nusprendžia, kad dukrai reikalinga pertrauka. Ir parsiveža ją į gimtąją fermą Tenesio valstijos gilumoje.

Nors iš pradžių tėvo sprendimo ir nesužavėta, Milė kaimo aplinkoje pamažu vėl prisimena tuos dalykus, kurie jai buvo svarbūs vaikystėje, vėl ima nuoširdžiai juoktis, o į jos gyvenimą sugrįžtančių nenuspėjamų nuotykių, nesuvaidintos laimės ir visaapimančio džiaugsmo pop scenos užvaldyta Hana Montana gali tik pavydėti.

Fotogalerija

Hana Montana. Filmas (2009)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 360 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 75 %
0
Avatar monika (2013-05-18 16:41:16)
Vertinimas: geras [100%]

nuostabus. neturiu zodziu

0
Avatar beatrice (2013-05-16 15:05:41)
Vertinimas: geras [60%]

fainas filmas, bet kai daug kartu esi macius biski atsibosta

0
Avatar rimante (2012-11-18 10:22:11)
Vertinimas: graužtukas [10%]

neįdomus filmas.................

0
Avatar fakyou (2012-08-15 16:26:14)
Vertinimas: geras [100%]

paulina tu esi pati fyfa.o hana yra pop dievaite
ps.paulina tuprituche

0
Avatar Eimantas (2012-02-22 15:30:17)
Vertinimas: geras [100%]

Hana moka lietuviskai ?

Visi komentarai
Kritikai vertina 50 %
Avatar Alvydas Opulskis, 15min.lt
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Filme gero aktorinio meistriškumo nepamatysite ir kartais nuobodžiausite, bet prisiminkite, kad šis filmas buvo sukurtas vaikams, o jiems daug nereikia. Vaikai nuoširdžiai negalės nuplėšti šypsenų nuo savo veidų.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama