
- 05-16 Mėnesienos karalystė
- 05-17 Ko laukti kai laukies
- 05-17 Rūdys ir kaulas
- 05-23 Vyrai juodais drabužiais 3
- 05-25 Černobilio dienoraščiai
Tamsos Baikeris. Keršto demonas / Ghost Rider: Spirit of Vengeance
Premjera Lietuvoje: Vasario 24, 2012
Indeksas: T
Trukmė: - min.
Žanras: Fantastinis, Trileris, Veiksmas
Šalis: USA
Režisavo: Mark Neveldine, Brian Taylor
Vaidina: Nicolas Cage, Idris Elba, Ciarn Hinds, Christopher Lambert, Violante Placido … Visas aktorių sąrašas
„Aš negelbėju žmonių. Aš jų nekenčiu“, – niūriu balsu išrėžia Džonis Bleizas – Tamsos baikeris. Pamėgtas fantastinio trilerio veikėjas sugrįžta į kino ekranus! Bet daug blogesnis, brutalesnis, žiauresnis, dar pikčiau nusiteikęs – Tamsos baikeris naujajame filme bus tikras velnio išpera. Ir jis riedės 3D motociklu. „Džonis Bleizas bus ciniškas pirmojo Tamsos baikerio iįsikūnijimas“, – sakė Holivudo žvaigždė Nicolas Cage‘as, jau antrame filme įlindęs į Tamsos baikerio kailį.
Aktorius teigia nusprendęs pakeisti požiūrį į savo veikėją ir jį ištikusią tragediją, tad „Tamsos baikeris 2“ nėra pirmojo filmo tęsinys, o visiškai naujas filmas. Pirmajame filme žmogaus skausmas suvirpindavo Tamsos baikerio širdį, o dabar, matydamas žmogaus kančią, jis reaguos tik paniekinančiu žvilgsniu ir ciniška šypsena.
Buvęs kaskadininkas Džonis Bleizas (Nicolas Cage‘as) leidžiasi į savanorišką tremtį – Rytų Europoje jis tikisi pamiršti praeitį. Pamiršti savo prakeiksmą – Džonis turi šėtoniškų galių ir gali iššaukti pragaro ugnį, kuri sudegina žmones gyvus. Tačiau nuo praeities nepabėgsi – Rytų Europoje Džonis sutinka vienuolių ordino narį, kuris paprašo išgelbėti jauną moterį ir jos sūnų, mat į juos nusitaikė Šėtono sekta ir paties velnio tarnai. Berniuką ketinama paaukoti ant altoriaus, kad Antikristas galėtų įsikūnyti į žmogų ir užvaldyti pasaulį.
Džonis apsižergia savo motociklą – su velniu jis turi senų nesuvestų sąskaitų. Užkurkite ugnį pragare – Tamsos baikeris atrieda!
Vertinimas:
Tamsos baikeris: keršto demonas – tai parodija ir spjūvis į veidą Marvel komiksų gerbėjams. Filmas skirtas „trash“ stiliaus filmų mylėtojams, kurie pajaus malonumą iš to nonsenso, kurį pristatė „Adrenalino“ kūrėjai.
OBUOLYS privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.
Naujienos
- 65-asis Kanų festivalis. Pirmoji diena. Originali, ekscentriška, jauna meilė
- „Saulėlydžio“ sagos žvaigždė pavargo nuo paauglio vampyro įvaizdžio
- Kanuose siautėja admirolas generolas Aladinas. Iš Diktatoriaus pasišaipiusi manekenė nuskandinta jūroje
- Christina Ricci: „Internetas gyvenimą padarė nepakenčiamą“
- Islandų animaciniai herojai prabils lietuvių įžymybių balsais
- Pirmas žvilgsnis: Ashton'as Kutcher'is įkūnijo Steve'ą Jobs'ą
- Naujiena: nuo šiol KNYGOS.lt - visos Lietuvos knygų TOP 10!
- Pristatyta pirma "Prometėjo" ištrauka (2)
Populiariausios
- Šį savaitgalį kinuose: vampyras, kinų mafija ir vyriška draugystė (10)
- Laimėjimas talentų konkurse „Britain's Got Talent“ užtraukė kitų šokėjų nemalonę
- Johnny Depp'o ir Tim'o Burton'o duetą apleido sėkmė (2)
- "Keršytojų" priešai baisesni nei teroristai ir uraganai (1)
- Holivudo įžymybės – reklamų įgarsintojai
- Luke'as Evans'as šeštoje "Greitų ir įsiutusių" dalyje vaidins blogiuką
- Iki 96 % pigiau: BALTOS LANKOS išpardavimas XXL prasideda! Išsirinkite anksčiau už kitus.
- Milla Jovovich pademonstravo užpakaliuką

Facebook
Twitter
El. paštu
Vertinimas:
Palei trailer matos kad geras
Vertinimas:
Pirmoje dalyje filmas pakankamai idomus pasakyciau rimtas
Antroje bandyta sukurti kazkokia nauja istorija su amerikietisku humoru man nepatiko net ir ziurint kino teatre efektai gan prastoki.
Vertinimas:
Šlamštas.
Vertinimas:
visai nieko
Vertinimas:
visas filmas buvo slamstas bet galas tikrai vertas demesio.