Batuotas katinas Pūkis (3D) / Puss in Boots (3D)

Žiūrovų sulčiaspaudė 87 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 4, 2011
Premjera Lietuvoje: Gruodžio 23, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 90 min.
Žanras: Fantastinis, Komedija, Animacija, Nuotykiai
Šalis: USA
Režisavo: Chris Miller
Vaidina: Zach Galifianakis, Salma Hayek, Antonio Banderas, Alex MendozaVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Pūkis kalbės lietuviškai!

Antrojoje „Šreko“ dalyje atsiradusį ir neregėtą populiarumą bei žiūrovų meilę pelniusį Batuotą katiną netrukus išvysime atskirame filme!

Ūsuotasis muškietininkas papasakos istoriją apie laikus, kai dar nepažinojo žaliojo žmogėdros Šreko ir gyveno pašėlusio donžuano katinišką gyvenimą.

Nuotykių ištroškęs Batuotas katinas Pūkis (įgarsina akt. Antonio Banderas) vienijasi su išmintinguoju Kliunkiu Aleksandru Pliunkiu (įgarsina akt. Zach Galifianakis) ir žavingąja Kite Minkšta Letenėle (įgarsina akt. Salma Hayek).

Trijulės tikslas – pagrobti stebuklingąsias pupeles, kurios turėtų atnešti pasakiškus turtus! Juk net ir katinai nori būti turtingi. Tačiau pasaka nebūtų pasaka, jeigu visų įvykių sūkuryje Batuotas Katinas nepagalvotų, kokia, visgi, simpatinga yra jo kolegė Kitė Minkšta Letenėlė.

Galąskite špagas ir pasiruoškite iššūkiams! Kvapą gniaužiantys trijulės nuotykiai su žavinguoju Batuotu katinu atkeliauja į viso pasaulio kino teatrus trimačiame formate!

Anonsas

Fotogalerija

Batuotas katinas Pūkis (3D) (2011)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 50 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 87 %
0
Avatar ArisJM452 (2013-09-16 20:47:41)
Vertinimas: geras [100%]

saunu puiku :)

0
Avatar Simona (2013-01-06 19:45:25)
Vertinimas: geras [100%]

Labai idomus flmas...

0
Avatar Monika (2012-12-21 20:06:59)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Neidomesnio filmo nei sis nesu maciusi

0
Avatar Anonimas (2012-07-17 19:13:34)
Vertinimas: geras [100%]

Keistas filmas buvo vietų kur sėdėjau uždenktomis akimis o buvo vietų kur per kurias verkiau

0
Avatar vikute;p (2012-06-03 23:31:49)
Vertinimas: geras [100%]

man vien jo akytes ledas;) ir seip filmas neblogas;D

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama