Batuotas katinas Pūkis (3D) / Puss in Boots (3D)

Žiūrovų sulčiaspaudė 87 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Lapkričio 4, 2011
Premjera Lietuvoje: Gruodžio 23, 2011
Kino platintojas: -
Indeksas: N7
Trukmė: 90 min.
Žanras: Fantastinis, Komedija, Animacija, Nuotykiai
Šalis: USA
Režisavo: Chris Miller
Vaidina: Zach Galifianakis, Salma Hayek, Antonio Banderas, Alex MendozaVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Pūkis kalbės lietuviškai!

Antrojoje „Šreko“ dalyje atsiradusį ir neregėtą populiarumą bei žiūrovų meilę pelniusį Batuotą katiną netrukus išvysime atskirame filme!

Ūsuotasis muškietininkas papasakos istoriją apie laikus, kai dar nepažinojo žaliojo žmogėdros Šreko ir gyveno pašėlusio donžuano katinišką gyvenimą.

Nuotykių ištroškęs Batuotas katinas Pūkis (įgarsina akt. Antonio Banderas) vienijasi su išmintinguoju Kliunkiu Aleksandru Pliunkiu (įgarsina akt. Zach Galifianakis) ir žavingąja Kite Minkšta Letenėle (įgarsina akt. Salma Hayek).

Trijulės tikslas – pagrobti stebuklingąsias pupeles, kurios turėtų atnešti pasakiškus turtus! Juk net ir katinai nori būti turtingi. Tačiau pasaka nebūtų pasaka, jeigu visų įvykių sūkuryje Batuotas Katinas nepagalvotų, kokia, visgi, simpatinga yra jo kolegė Kitė Minkšta Letenėlė.

Galąskite špagas ir pasiruoškite iššūkiams! Kvapą gniaužiantys trijulės nuotykiai su žavinguoju Batuotu katinu atkeliauja į viso pasaulio kino teatrus trimačiame formate!

Anonsas

Fotogalerija

Batuotas katinas Pūkis (3D) (2011)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 50 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 87 %
0
Avatar ArisJM452 (2013-09-16 20:47:41)
Vertinimas: geras [100%]

saunu puiku :)

0
Avatar Simona (2013-01-06 19:45:25)
Vertinimas: geras [100%]

Labai idomus flmas...

0
Avatar Monika (2012-12-21 20:06:59)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Neidomesnio filmo nei sis nesu maciusi

0
Avatar Anonimas (2012-07-17 19:13:34)
Vertinimas: geras [100%]

Keistas filmas buvo vietų kur sėdėjau uždenktomis akimis o buvo vietų kur per kurias verkiau

0
Avatar vikute;p (2012-06-03 23:31:49)
Vertinimas: geras [100%]

man vien jo akytes ledas;) ir seip filmas neblogas;D

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Divergentė Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji.
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Nimfomanė I Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorija.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Reklama