Džonas Karteris / John Carter

Kritikų sulčiaspaudė 65 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 86 %
Premjera: Kovo 9, 2012
Premjera Lietuvoje: Kovo 9, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Mokslinė fantastika, Nuotykiai, Veiksmas, Fantastinis
Šalis: USA
Režisavo: Andrew Stanton
Vaidina: Ciarn Hinds, Mark Strong, Taylor Kitsch, Willem Dafoe, Dominic WestVisas aktorių sąrašas
Siužetas

„Džonas Karteris“ 2012-aisiais pažymės net dvi jubiliejines datas. Filmas kino ekranus pasieks lygiai po šimto metų po to, kai Tarzano kūrėjo, Edgaro Rice Burroughs pasakojimas buvo išspausdintas žurnale „All-Story“ (1912m. vasaris). Šiais metais pilnametystės sulauks idėja ekranizuoti kūrinį, gimusi dar 1994-aisiais.

Dviejų Oskarų laureatas, režisierius Andrew Stanton surinko daugybę Oskarų ir Auksinių gaublių pelniusią komandą ir pristato veiksmo ir nuotykių filmą „Džonas Karteris“.

Pilietinio karo nualintas veteranas Džonas Karteris netikėtai atsiduria Marse, kur patenka į keistų milžiniškų būtybių nelaisvę. Prieš savo valią patekęs į šią vietą vyras ryžtasi pabėgimui ir vos ištrūkęs sutinka Heliumo princesę Dejah Thoris – moterį, beviltiškai ieškančią žmogaus, galėsiančio išlaisvinti jos planetą nuo įsibrovėlių.

Netikėtai sau pačiam vyras suvokia, jog į Marsą papuolė visai ne atsitiktinumo dėka, o planetos ir jos gyventojų likimas – jo rankose. Ant išnykimo ribos balansuojanti planeta ir jos pasaulis priverčia Džoną Karterį iš naujo atrasti save ir stoti į kovą vardan teisingumo.

Anonsas

Filmo ištrauka

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 29 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 86 %
0
Akvilė Mažrimė (2012-06-12 23:44:40)
Vertinimas: geras [100%]

Labai patiko, itraukiantis siuzetas, rekomenduoju :)

0
Avatar Ieva (2012-05-31 17:31:46)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Kai paskaiciau komentarus, maniau kad bus geras filmas. Deja, klydau. Visiskai neidomus filmas. Labai ilga izanga. Vis laukiau ir laukiau kada pasides filmo esme. Na, man asmeniskai nepatiko. Ir tie visi ateiviai.....

0
Avatar Robertas (2012-05-25 19:31:10)
Vertinimas: geras [100%]

kada bus antra dalis :)

0
Avatar Gintautas (2012-05-23 05:36:11)
Vertinimas: geras [100%]

Neitiketinas filmas ! Kad daugiau tokiu panasiu sukurtu :) beje nemanau, kad bus tesinys...

0
Avatar Juste* (2012-05-22 15:21:37)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas, net asara nubraukiau! :D

Visi komentarai
Kritikai vertina 65 %
Avatar Gediminas Jankauskas
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Keista, bet po daugybės pataisų „Džonas Karteris“ reikiamo įspūdžio nedaro. Akis bado holivudiniai štampai, o beveik visi personažai atrodo kaip marionetės, aprengtos kostiumais iš dėvėtų drabužių parduotuvės. Net ir jie nesugeba paslėpti skurdaus siužeto ir iš ekrano dvelkiančio nuobodulio.

Avatar http://buvaukine.wordpress.com
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

„Džonas Karteris“ – tai kokybiška knygos „Marso princesės“ ekranizacija, pilna įspūdingų bei kažkuriose vietose net neregėtų vaizdo efektų bomba. Nuostabi kelionė į raudoną planetą, apie kurią galima tik pasvajoti.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Jau kinuose
Barbekiu „Barbecue“ – šmaikšti prancūzų komedija apie netikėtumų žavesį ir gyvenimo malonumus, jei tik jų neatsisakome patys.
Jau kinuose
Apsimetėlis, sukčius ir dama Apgavikų porelė susidraugauja su gidu, kuris mėgsta mulkinti turistus.
Jau kinuose
Galaktikos sergėtojai Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo, skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje.
Jau kinuose
Heraklis Šis filmas pasakoja Heraklio istoriją po to, kai dvylika žygdarbių jau buvo atlikti. Kankinamas praeities nuodėmių, Heraklis kartu su penkiais ištikimiausiais savo bičiuliais klajoja po Graikiją.

Knygos.lt TOP 5

1.
Raganų valandos
Deborah Harkness
3.
Laumės vaikas
Philippa Gregory
4.
Nušvitusioji
Aimee Agresti
5.
Gaminame natūralią kosmetiką namuose su Uoga Uoga
Lena Sokolovska, Jovita Vyšniauskienė, Miglė Tylaitė
Reklama