Džonas Karteris / John Carter

Kritikų sulčiaspaudė 65 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 86 %
Premjera: Kovo 9, 2012
Premjera Lietuvoje: Kovo 9, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Mokslinė fantastika, Nuotykiai, Veiksmas, Fantastinis
Šalis: USA
Režisavo: Andrew Stanton
Vaidina: Ciarn Hinds, Mark Strong, Taylor Kitsch, Willem Dafoe, Dominic WestVisas aktorių sąrašas
Siužetas

„Džonas Karteris“ 2012-aisiais pažymės net dvi jubiliejines datas. Filmas kino ekranus pasieks lygiai po šimto metų po to, kai Tarzano kūrėjo, Edgaro Rice Burroughs pasakojimas buvo išspausdintas žurnale „All-Story“ (1912m. vasaris). Šiais metais pilnametystės sulauks idėja ekranizuoti kūrinį, gimusi dar 1994-aisiais.

Dviejų Oskarų laureatas, režisierius Andrew Stanton surinko daugybę Oskarų ir Auksinių gaublių pelniusią komandą ir pristato veiksmo ir nuotykių filmą „Džonas Karteris“.

Pilietinio karo nualintas veteranas Džonas Karteris netikėtai atsiduria Marse, kur patenka į keistų milžiniškų būtybių nelaisvę. Prieš savo valią patekęs į šią vietą vyras ryžtasi pabėgimui ir vos ištrūkęs sutinka Heliumo princesę Dejah Thoris – moterį, beviltiškai ieškančią žmogaus, galėsiančio išlaisvinti jos planetą nuo įsibrovėlių.

Netikėtai sau pačiam vyras suvokia, jog į Marsą papuolė visai ne atsitiktinumo dėka, o planetos ir jos gyventojų likimas – jo rankose. Ant išnykimo ribos balansuojanti planeta ir jos pasaulis priverčia Džoną Karterį iš naujo atrasti save ir stoti į kovą vardan teisingumo.

Anonsas

Filmo ištrauka

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 29 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 86 %
0
Akvilė Mažrimė (2012-06-12 23:44:40)
Vertinimas: geras [100%]

Labai patiko, itraukiantis siuzetas, rekomenduoju :)

0
Avatar Ieva (2012-05-31 17:31:46)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Kai paskaiciau komentarus, maniau kad bus geras filmas. Deja, klydau. Visiskai neidomus filmas. Labai ilga izanga. Vis laukiau ir laukiau kada pasides filmo esme. Na, man asmeniskai nepatiko. Ir tie visi ateiviai.....

0
Avatar Robertas (2012-05-25 19:31:10)
Vertinimas: geras [100%]

kada bus antra dalis :)

0
Avatar Gintautas (2012-05-23 05:36:11)
Vertinimas: geras [100%]

Neitiketinas filmas ! Kad daugiau tokiu panasiu sukurtu :) beje nemanau, kad bus tesinys...

0
Avatar Juste* (2012-05-22 15:21:37)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas, net asara nubraukiau! :D

Visi komentarai
Kritikai vertina 65 %
Avatar Gediminas Jankauskas
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Keista, bet po daugybės pataisų „Džonas Karteris“ reikiamo įspūdžio nedaro. Akis bado holivudiniai štampai, o beveik visi personažai atrodo kaip marionetės, aprengtos kostiumais iš dėvėtų drabužių parduotuvės. Net ir jie nesugeba paslėpti skurdaus siužeto ir iš ekrano dvelkiančio nuobodulio.

Avatar http://buvaukine.wordpress.com
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

„Džonas Karteris“ – tai kokybiška knygos „Marso princesės“ ekranizacija, pilna įspūdingų bei kažkuriose vietose net neregėtų vaizdo efektų bomba. Nuostabi kelionė į raudoną planetą, apie kurią galima tik pasvajoti.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama