Džonas Karteris / John Carter

Kritikų sulčiaspaudė 65 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 86 %
Premjera: Kovo 9, 2012
Premjera Lietuvoje: Kovo 9, 2012
Kino platintojas: -
Indeksas: -
Trukmė: - min.
Žanras: Mokslinė fantastika, Nuotykiai, Veiksmas, Fantastinis
Šalis: USA
Režisavo: Andrew Stanton
Vaidina: Ciarn Hinds, Mark Strong, Taylor Kitsch, Willem Dafoe, Dominic WestVisas aktorių sąrašas
Siužetas

„Džonas Karteris“ 2012-aisiais pažymės net dvi jubiliejines datas. Filmas kino ekranus pasieks lygiai po šimto metų po to, kai Tarzano kūrėjo, Edgaro Rice Burroughs pasakojimas buvo išspausdintas žurnale „All-Story“ (1912m. vasaris). Šiais metais pilnametystės sulauks idėja ekranizuoti kūrinį, gimusi dar 1994-aisiais.

Dviejų Oskarų laureatas, režisierius Andrew Stanton surinko daugybę Oskarų ir Auksinių gaublių pelniusią komandą ir pristato veiksmo ir nuotykių filmą „Džonas Karteris“.

Pilietinio karo nualintas veteranas Džonas Karteris netikėtai atsiduria Marse, kur patenka į keistų milžiniškų būtybių nelaisvę. Prieš savo valią patekęs į šią vietą vyras ryžtasi pabėgimui ir vos ištrūkęs sutinka Heliumo princesę Dejah Thoris – moterį, beviltiškai ieškančią žmogaus, galėsiančio išlaisvinti jos planetą nuo įsibrovėlių.

Netikėtai sau pačiam vyras suvokia, jog į Marsą papuolė visai ne atsitiktinumo dėka, o planetos ir jos gyventojų likimas – jo rankose. Ant išnykimo ribos balansuojanti planeta ir jos pasaulis priverčia Džoną Karterį iš naujo atrasti save ir stoti į kovą vardan teisingumo.

Anonsas

Filmo ištrauka

Fotogalerija

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 29 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 86 %
0
Akvilė Mažrimė (2012-06-12 23:44:40)
Vertinimas: geras [100%]

Labai patiko, itraukiantis siuzetas, rekomenduoju :)

0
Avatar Ieva (2012-05-31 17:31:46)
Vertinimas: graužtukas [10%]

Kai paskaiciau komentarus, maniau kad bus geras filmas. Deja, klydau. Visiskai neidomus filmas. Labai ilga izanga. Vis laukiau ir laukiau kada pasides filmo esme. Na, man asmeniskai nepatiko. Ir tie visi ateiviai.....

0
Avatar Robertas (2012-05-25 19:31:10)
Vertinimas: geras [100%]

kada bus antra dalis :)

0
Avatar Gintautas (2012-05-23 05:36:11)
Vertinimas: geras [100%]

Neitiketinas filmas ! Kad daugiau tokiu panasiu sukurtu :) beje nemanau, kad bus tesinys...

0
Avatar Juste* (2012-05-22 15:21:37)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas, net asara nubraukiau! :D

Visi komentarai
Kritikai vertina 65 %
Avatar Gediminas Jankauskas
Vertinimas: Ekspertai: graužtukas [50%]

Keista, bet po daugybės pataisų „Džonas Karteris“ reikiamo įspūdžio nedaro. Akis bado holivudiniai štampai, o beveik visi personažai atrodo kaip marionetės, aprengtos kostiumais iš dėvėtų drabužių parduotuvės. Net ir jie nesugeba paslėpti skurdaus siužeto ir iš ekrano dvelkiančio nuobodulio.

Avatar http://buvaukine.wordpress.com
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

„Džonas Karteris“ – tai kokybiška knygos „Marso princesės“ ekranizacija, pilna įspūdingų bei kažkuriose vietose net neregėtų vaizdo efektų bomba. Nuostabi kelionė į raudoną planetą, apie kurią galima tik pasvajoti.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama