Septynios sielos / Seven Pounds

Kritikų sulčiaspaudė 84 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 97 %
Premjera: Gruodžio 19, 2008
Premjera Lietuvoje: Vasario 27, 2009
Kino platintojas: -
Indeksas: T
Trukmė: 118 min.
Žanras: Drama
Šalis: USA
Režisavo: Gabriele Muccino
Vaidina: Will Smith, Rosario Dawson, Woody Harrelson, Michael Ealy, Barry PepperVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Benas Tomas kadaise turėjo svajonių gyvenimą, tačiau nelaimingo atsitikimo metu, kurio kaltininku tampa pats Benas, žūsta jo žmona ir dar šeši atsitiktiniai praeiviai. Jis ima dėmesingiau stebėti aplink jį verdantį gyvenimą ir pastebi, jog visai šalia gyvena daugybė žmonių, kurių dienas kartina kur kas didesni rūpesčiai nei sielvartas.

Fotogalerija

Septynios sielos (2008)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 203 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 97 %
0
Avatar Jurgita (2013-11-10 00:58:07)
Vertinimas: geras [100%]

Suzavejo
labai labai

0
Avatar Andris (2013-10-21 02:32:16)
Vertinimas: geras [100%]

Šiandien kaip tik pažiūrėjau. Iškart užkabino... o tai reiškia man labai daug. Ne kiekvienas filmas gali taip mane įtraukti. Puikus siužetas, puiki aktorių vaidyba bei režisūra.

0
Avatar lt (2013-08-25 21:53:01)
Vertinimas: geras [100%]

labai geras filmas 10 is 10 balu parasyciau ir seip manau turetu buti aukstesnis imdb balas

0
Avatar Deimante (2013-07-08 19:16:55)
Vertinimas: geras [100%]

Nuostabus filmas, kuri gali ziureti ne karta.

0
Avatar andrius (2013-02-14 20:02:17)
Vertinimas: geras [100%]

geras jausmingas filmas

Visi komentarai
Kritikai vertina 84 %
Avatar Edvinas Pukšta, "Klubas"
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Šiek tiek emocijomis manipuliuojanti jautri drama apie pasiaukojimą turi savotišką dvigubą dugną ir logiškai nenuspėjamą pabaigą. Režisierius Gabrielle Muccino sąmoningai slepia pagrindinę siužeto staigmeną iki paskutinių minučių ir tik netiesioginėmis užuominomis sufleruoja intriguojančios istorijos kryptį…

Avatar Alvydas Opulskis, 15min.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Tikroviškas filmas, priverčiantis įsitempti kiekvieną nervų ląstelę ir gydantis sielą. Eidami žiūrėti į kino teatrą būtinai pasiimkite nosinaičių, nes ašarų, matyt, nepavyks išvengti.

Avatar bartaz.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Iki vidurio filmas tikrai nelabai užkabino, tačiau jau įpusėjus, kai supranti kas ir kodėl čia vyksta, įtraukia iki pat pabaigos ir palieka tikrai stiprią ir gerą pabaigą, ne kaip dažniausiai būna kitose dramose.

Avatar Jonas, anonsas.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [80%]

Tai tarsi labai gero darbo užuomazga, kuriai iki idealumo pritrūko keleto svarbių sudedamųjų dalių. Kad ir kaip ten būtų, filmas sukėlė ir minčių, ir emocijų, ir diskusijų, o geras filmas tai ir turi padaryti.

Avatar "Gala"
Vertinimas: Ekspertai: geras [90%]

Filme nėra nei šaudymų-gaudymų, nei specialiųjų efektų, tačiau atmosfera drasko sielą nuo pradžios iki pabaigos. Nepamirškite pasiimti nosinaičių.

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama