Kaip prisijaukinti slibiną / How to Train Your Dragon

Kritikų sulčiaspaudė 83 %
(geras=60% ir daugiau)
 
 
Žiūrovų sulčiaspaudė 92 %
Premjera: Kovo 18, 2010
Premjera Lietuvoje: Balandžio 2, 2010
Kino platintojas: -
Indeksas: A
Trukmė: 98 min.
Žanras: Šeimai, Animacija
Šalis: USA
Režisavo: Chris Sanders , Dean DeBlois 
Vaidina: Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah HillVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Galingoje vikingų gentyje auga berniukas, vardu Hikapas. Berniukas turi savo požiūrį į pasaulį, kuris nesutampa su vyraujančiu šioje žiaurių, didvyriškų slibinų medžiotojų ir žudikų gentyje. Jei Hikapas būtų eilinis vaikis, niekas pernelyg nesisielotų – laikytų nevykėliu ir tiek. Tačiau jis – vikingų genties vadų vaikas, kuriam numatyta didi ir šlovinga ateitis.

Trumpai tariant, Hikapas išsiunčiamas į žygį, kurio metu turi sumedžioti savo pirmąjį slibiną ir taip parodyti, kad yra pasirengęs tapti pilnaverte genties dalimi ir tinkamu savo tėvo įpėdiniu.

Įdomumai prasideda, kuomet berniukas, pagaliau suradęs slibinų gyvenvietę, savo užduočiai atlikti išsirenka patį silpniausią slibiną, kuris netgi neturi dantų (ir yra vadinamas Bedančiu).

Tai įdomu

Berniukas, vardu Hikapas britų rašytojos Cressidos Cowell vaizduotėje gimė 2000-aisiais metais: tuomet dienos šviesą išvydo vaikams skirta knygelė "Vikingas, kuris sirgo jūros liga". Augdamas berniukas patyrė daugybę nuotykių, kurie sugulė į beveik 10 knygelių. Didžiojoje dalyje jų rašoma apie vikingų vaiką ir slibinus.

Pirmoji serijos istorija – "Kaip prisijaukinti slibiną" – buvo išspausdinta 2003-aisiais. Po to pasirodė "Kaip susikalbėti slibinų kalba", "Kaip sudaužyti slibino širdį" ir kitos. 2006-aisiais rašytoja netgi "išvertė" pagrindinio savo istorijų slibino Bedančio traktatą "Kaip prisijaukinti vikingą".

Fotogalerija

Kaip prisijaukinti slibiną (2010)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 120 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 92 %
0
Povilas Ltu (2012-09-17 18:46:32)
Vertinimas: geras [100%]

Geras, pritraukia dėmesį , įdomus tiesiog NUOSTABUS!!!! :)

0
Avatar mantas9000 (2012-06-29 14:14:34)
Vertinimas: geras [100%]

geriausiassssssss

0
Avatar akromas (2011-12-25 22:30:10)
Vertinimas: geras [100%]

Dar kartą galima įsitikinti, kad kartais animacinį filmą daug labiau verta pažiūrėti nei ne animacinį. Ir pažiūrėti gražu, ir mintis kažkokia būna. Šitas "multikas" - ne išimtis. Puikus.

0
Avatar rimante (2011-06-16 21:49:05)
Vertinimas: geras [100%]

to berniuko vardas ne hikapas, o zaksulys!!!!!!!!!!!!!!!!!

0
Miglė Paškauskaitė (2011-02-23 12:08:13)
Vertinimas: geras [90%]

Ispudingas !

Visi komentarai
Kritikai vertina 83 %
Avatar Barbora Bernotaitė, cityout.lt
Vertinimas: Ekspertai: geras [83%]

Visas filmuko juokingumas – trečio brolelio Jono tipo humoras. Hikapas todėl ir mielas, kad visos jo nelaimės ir sėkmės vyksta dėl neišmanymo ir per atsitiktinumą. Vaikams tai tikrai turėtų patikti, o ir suaugusiesiems suprantamų juokų "pamėtyta".

Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Reidas 2 Filmo veiksmas vyksta prabėgus maždaug 2 valandoms po pirmojo filmo pabaigos. Rama infiltruojasi į žiaurios Jakarta grupuotės gretas, kad apsaugotų savo šeimą ir atskleistų korumpuotus pareigūnus.
Jau kinuose
Trys dienos nužudyti „Asmens sargybinis” Kevinas Costneris sugrįžta į didžiuosius ekranus tam, kad nušluostytų nosis veiksmo filmuose šiais laikais vaidinantiems berniukams saldainiukams ir papildytų Liamo Neesono, Danielio Craige’o ir Bruce’o Williso gretas.
Jau kinuose
Ji Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją.
Jau kinuose
Rio 2 Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.
Jau kinuose
Nimfomanė II Tai laukinė, tačiau poetiška, ekstravagantiškojo danų režisieriaus Larso Von Triero, erotinė nimfomanės istorijos antroji dalis.
Nuo balandžio 25 d.
Sabotažas Elitinis kovos su narkotikais būrys, kuris vertinamas kaip vienas geriausių buvo nesulaikomas ir vykdė sunkiausias misijas. Tačiau vieną dieną po didžiulio kartelių reido, viskas pasisuko nepalankia linkme: kažkas neteisėtais būdais pasisavino 10 mln $.
Reklama