Absoliutus blogis: Išsigimimas / Resident Evil: Degeneration / Baiohazdo: Dijenershon

Žiūrovų sulčiaspaudė 67 %
(geras=60% ir daugiau)
 
Premjera: Spalio 17, 2008
Premjera Lietuvoje: Nenustatyta
Kino platintojas: -
Indeksas: N16
Trukmė: 97 min.
Žanras: Mokslinė fantastika, Animacija, Siaubo
Šalis: Japan
Režisavo: Makoto Kamiya
Vaidina: Alyson Court, Paul Mercier, Laura Bailey, Roger Craig Smith, Crispin FreemanVisas aktorių sąrašas
Siužetas

Filmo veiksmas vyksta prabėgus 7 metams po Rakūno miesto tragedijos. Pagrindiniai animacinės juostos herojai – Kler Redfild ir Leonas Kenedis.

Fotogalerija

Absoliutus blogis: Išsigimimas (2008)

Komentarai ir vertinimai
Komentarų: 10 (geras=60% ir daugiau)
Žiūrovai vertina 67 %
0
Avatar Emegm (2013-02-24 18:34:27)
Vertinimas: graužtukas [50%]

Filmas tik Resident Evil frančizės fanatams, na ir japoniškos anime mėgėjai neturėtų jo praleisti. Anot Sony, tai yra pirmas CG Motion pilnametražis filmas, t.y. nufilmuojami realūs žmonės, o po to kompiuterizuojami į animacinius veikėjus, neblogai ?

Vieno miesto oro uoste nukrenta lėktuvas, pilnas virusu T užsikrėtusių keleivių. Įvyksta sprogimai, oro uostą izoliuoja specialiosios pajėgos. Pagrindiniame veiksme: Leono S. Kenedžio ir Kler Redfyld duetas, kuris sukels furoro bangas žaidimo mėgėjų kraujagyslėse ir nervų galūnėse. Filme, kaip ir žaidimuose, teks nugalėti baisingą monstrą ir sužinoti, kad už viso to slepiasi menkas blogietis.

0
Avatar Pavelas (2009-07-15 13:04:00)
Vertinimas: geras [100%]

Ziurejau siandien, labai patiko, nors dar nesu nei vienos dalies zaidimo zaides(gal kada pamieginsiu), ypac patiko ta pati kompiuterine grafika, atrodo kai kur vos ne kaip realybeje, o sudomino tas filmas del Laura Baley igarsinimo.

0
Avatar Rimvydas (2009-05-16 15:49:21)
Vertinimas: graužtukas [50%]

Asmeniskai man siame filme truko veiksmo. Dar nepatiko Andzela(ar koks ten jos vardas) ka ji is vis daro spec. pajegose budama tokia vepla ? Gi pamatai zombi ir sauni i zombi...

Pabaiga labai ryskiai atskleidzia kad turetu buti tesinys.

0
Avatar noxio (2009-02-10 23:31:48)

Labai vidutiniskas filmas apie zombius. Pagirti galima butu nebent tai,kad filmas kurtas kompiuteriu. Istorija banali, bet keli idomesni posukiai privercia filma pabaigti ziureti. Pats filmas yra nuobodokas, taciau finaline kova yra ispudinga ir budinga anime filmu kovos stiliui. Visa kita banalu,neidomu,neorginalu ir svarbiausia truksta veiksmo!!!

noxio's score - 5/10

0
Avatar Dzess (2009-02-05 16:03:17)

Cool...tik andzela man nepatiko...

Visi komentarai
Jūsų komentaras
Susijusios naujienos
Obuolys rekomenduoja
Jau kinuose
Nevykėliai po priedanga 2 Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu.
Jau kinuose
Žigolo Ko nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Būdamas geru draugu Fiorovantis nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui.
Jau kinuose
Kaip prisijaukinti slibiną 2 Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.
Jau kinuose
Plastikas Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują.
Jau kinuose
Atostogos! Geriausi ir garsiausi, iki šiol skambantys devintojo dešimtmečio pop superhitai atgimsta naujam gyvenimui – pažadame, jūs šoksite ir dainuosite drauge!
Jau kinuose
Beždžionių planetos aušra Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.
Reklama